Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Z ta Japonia, to nie byl zart, tylko przetestowany patent naszego Kolegi misfita.

Nie chodzi o zmiane jezyka, tylko regionu servera DNS.

Przyszlo mi na mysl, ze byc moze wszystko dziala , jak powinno, a po prostu uruchomiles jakies materialy, ktore mie maja ani napisow, ani dubbingu w wersji polskiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystartowali kilka miesięcy wcześniej niż się tego spodziewałem :)

Lepiej dać sobie jednak na wstrzymanie jeszcze przez kilka dni bo na razie jest prowizorka (nie tylko z cenami w euro i brakiem polskiego języka w filmach/serialach i samym serwisie) i tylko się rozczarujecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie spodziewałem się, że tak szybko wejdą do nas. Cieszy fakt, że ceny są takie jak w pozostałych krajach i nie zdzierają z nas więcej. Zobaczymy jak to się wszytko rozwinie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konto założone działa. Na tablecie działa HD na PC niestety póki co nie ale pewnie to poczatki. Niestety smart hub mam tylko na blu ray samsunga a tu nie ma apki netflixa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sobie wybrali moment; ) Akurat na CES hehe. Ciekawe jak z TV? 4K? itd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tam Netflix.

Napewno slyszeliscie tez o Amazonie, czy Hulu.

A co z tymi ktorych nie interesuja seriale, czy powtorki klasykow?

Popatrzcie na to: https://app.curiositystream.com/

Nie wiem, jak z jakoscia, bo jeszcze sie nie zapisalem a dopiero co kliknalem w reklame. Z pewnoscia nie jest to Smysthsonian Earth 4k, ale sama idea posiadania tego typu zbioru streamow popularno-naukowych, bez koniecznosci grzebania i konfiguracji wtyczek, za jednym kliknieciem, w smiesznej cenie, odbiera mi calkowicie sens posiadania platnej telewizji. Na razie slabo z zawartoscia ale to tylko przyklad jak wyglada przyszlosc mediow. Placisz abonament za co chcesz i ogladasz kiedy chcesz.

Edytowane przez binary
  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generalnie przyszłość pay TV to streaming treści dowolnie konfigurowalnej przez Klienta. Jeszcze myślę 10 lat i będzie to powszechne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem właśnie pytanie czy na Samsungu ktoś pobrał? Bo chyba nie ma apki w polskim smart hubie? Ja dopiero jutro będę przy JS9500 : /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko skąd wziąść do tego internet. Nie każdy mieszka w mieście. Lte niby prędkość idealna do tego ale te ograniczenia transferu i taki streaming raczej sie nie dogadają. 100 gb w play to za mało niestety a radiowka tym bardziej więc ja sie pytam jak to pogodzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pmcomp.

Nie wiem, ja nie sprawdzalem, ledwie co mnie reklama zaatakowala, ale jakosc streamow internetowych to dzisiaj nie problem, o czym klienci Netflixa z pewnoscia sie przekonaja.

Chodzilo mi o idee, dowolnie konfigurowalnego kontentu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100 gb w play to za mało niestety a radiowka tym bardziej więc ja sie pytam jak to pogodzić?

Ja mam radiówkę ~20-25Mb/s i wszystko śmiga bez zacięć w HD.

Lepszego łącza na mojej wsi się nie da uzyskać niestety.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma APP w polskim smart TV Samsung jak na razie. W poprzednich wersjach firmware był Netflix w hu8500.

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może trzeba wyszukać. Kolega Wampirek podpowiedział mi w wątku OLED EG910 jak wyszukać.

Apka Netflixa jest dostępna w sklepie (LG content store) - trzeba ją wyszukać (jak się najedzie na górę ekranu pojawia się belka z m.in. wyszukiwaniem).
Konto założyłem sobie przez aplikację na iphona, podpięło mi się samo pod itunesa i tam będzie wpadało obciążenie za konto.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez netquest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Samsungu, ( przynajmiej w modelasch 2014) mozesz odblokowac regionalizacje appsow, tzn ustawic all. nie pamietam ale latwo znalezc kombinacje klawiszy. tyle ze starcisz dotychczasowy setup. Poza tym, m ysle, ze jesli jeszcze nie ma to i tak dodadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konto założone działa. Na tablecie działa HD na PC niestety póki co nie ale pewnie to poczatki. Niestety smart hub mam tylko na blu ray samsunga a tu nie ma apki netflixa.

Na PC przez przeglądarkę Super HD działa tylko pod Internet Explorerem (Windows 8/10, nie wiem jak 7), ale bez dźwięku DD+

Super HD + DD+ tylko i wyłącznie przez aplikację pobraną w Sklepie (Win 8/10), z tym, że na razie przy polskiej lokalizacji jej nie widać, jednak łatwo temu zaradzić.

Wbijasz w Panel Sterowania -> Region -> Lokalizacja i wybierasz np. ostatnią pozycję czyli Zjednoczone Królestwo, pobierasz aplikację Netflix przez Sklep, a po pobraniu możesz wrócić z lokalizacją na Polskę i aplikacja tak czy siak będzie działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na NVIDIA Shield TV działa DD+ 5.1 i pojawiły się polskie napisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiec tak po zmianie regionalizacji apps mam Netflixa na bluray BD-F 7500 samsunga. Wersja amerykańska netflixa wiec napisów nie mam ale w sumie wystarczą mi angielskie. Stream jest w HD ale jeszcze trudno mi ocenić czy jakośc jest naprawdę dobra a ampli wyświetla mi DD+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hd Natflixa to raptem 5.5Mbps..mimo wszystko polecam wlascicielom telewizorow UHD rxucic okiem na serial Scorpion i przekonac sie jak dziala upscaling tak lichego streamu.

Edytowane przez binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...