Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wyswietl tryby obrazu i w środki ikonki tryb obrazu masz napis hdr

 

 

 

To to ja wiem,mam ten za 52 zł i jakość ustawiłem sobie na wysoką .Chodziło mi tylko o to czy jest pokazany jakiś znaczek info podczas np.filmu że obecny materiał idzie w HDR .Oczywiście oglądam taki gdzie w opisie jest napisane że dany film jest w HDR,ale nic nie pokazuje  ( czytam o jakiejś " fladze " ) która pokazuje się w trakcie oglądania ?U mnie tego nie ma ? TV Samsung 65'' MU7042   4K /HDR

 

 

 

@hk23 Wyswietl tryby obrazu i w środki ikonki tryb obrazu masz napis hdr

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie Netflix szczerze powiedziawszy rozczarował pod względem jakości. Tyle się naczytałem o tym "4k" w netflixie tymczasem jakość jest po prostu niska. Włączyłem miesiąc próbny za 52 złote, jakość wideo na koncie ustawiona na wysoką, telewizor podpięty do routera kablem (światłowód 100 Mbit/s) a obraz wygląda jakby miał strasznie niski bitrate i widoczne jest to zwłaszcza w ciemnych scenach. 

Próbny miesiąc mi się właśnie skończył, netflixa chcę przedłużyć bo lubię ich seriale ale zastanawiam się teraz czy warto wykupywać najdroższy abonament za 52 złote jeżeli nie zależy mi na liczbie urządzeń czy może jednak kupić ten środkowy (HD)? Póki co mało filmów w UHD i HDR jest a nawet jak są to w tej jakości nie wiem czy to zobaczę i tak. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A mnie Netflix szczerze powiedziawszy rozczarował pod względem jakości. Tyle się naczytałem o tym "4k" w netflixie tymczasem jakość jest po prostu niska. Włączyłem miesiąc próbny za 52 złote, jakość wideo na koncie ustawiona na wysoką, telewizor podpięty do routera kablem (światłowód 100 Mbit/s) a obraz wygląda jakby miał strasznie niski bitrate i widoczne jest to zwłaszcza w ciemnych scenach. 
Próbny miesiąc mi się właśnie skończył, netflixa chcę przedłużyć bo lubię ich seriale ale zastanawiam się teraz czy warto wykupywać najdroższy abonament za 52 złote jeżeli nie zależy mi na liczbie urządzeń czy może jednak kupić ten środkowy (HD)? Póki co mało filmów w UHD i HDR jest a nawet jak są to w tej jakości nie wiem czy to zobaczę i tak. 
Paradoksalnie najdroższy pakiet wychodzi najtaniej. Warunkiem jest znalezienie dodatkowych 3 osób.
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2017 o 16:59, Kalder napisał:

A mnie Netflix szczerze powiedziawszy rozczarował pod względem jakości.

Raczej mało kto jest usatysfakcjonowany.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zależe jeszcze na czym i przez co ogladasz tego netflixa w 4K. Wg  mnie nie jest źle, w porownaniu do filmów UHD (zarowno na projektorze jak i na QLEDzie). Wiadomo na płycie zawsze bedzie lepiej ale nie ma jakiejs przepasci w jakosci. Roznice do FHD widac szczegolnie HDR robi robotę.

Edytowane przez szewi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2017 o 08:45, lycone napisał:
Dnia 21.11.2017 o 16:59, Kalder napisał:
A mnie Netflix szczerze powiedziawszy rozczarował pod względem jakości. Tyle się naczytałem o tym "4k" w netflixie tymczasem jakość jest po prostu niska. Włączyłem miesiąc próbny za 52 złote, jakość wideo na koncie ustawiona na wysoką, telewizor podpięty do routera kablem (światłowód 100 Mbit/s) a obraz wygląda jakby miał strasznie niski bitrate i widoczne jest to zwłaszcza w ciemnych scenach. 
Próbny miesiąc mi się właśnie skończył, netflixa chcę przedłużyć bo lubię ich seriale ale zastanawiam się teraz czy warto wykupywać najdroższy abonament za 52 złote jeżeli nie zależy mi na liczbie urządzeń czy może jednak kupić ten środkowy (HD)? Póki co mało filmów w UHD i HDR jest a nawet jak są to w tej jakości nie wiem czy to zobaczę i tak. 

Paradoksalnie najdroższy pakiet wychodzi najtaniej. Warunkiem jest znalezienie dodatkowych 3 osób.

Prawda, od kwietnia 2017 r. tak opłacam i 13 zł nie wydatku miesięcznie nie odczuwa się tak w portfelu jak ponad 5 dych.

Każdy ma swój profil, osobny i nie ma z tym żadnych problemów. Nawet język jak sobie ustawię na angielski domyślnie, to tylko na swoim profilu, na pozostałe osoby to nie wpływa w żaden sposób.

Netflix nie ma nic przeciwko temu.

https://www.spidersweb.pl/2016/01/netflix-udostepnianie-konta.html

DYldlIF.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj włączyłem sobie Punishera i pozytywnie zaskoczylo mnie że po niedługiej chwili wskoczyło uhd na moim internecie 10mbit. Bitrate utrzymywał się na ok 7,5mbit. Coś poprawili?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UHD na Netflixie dostępne jest w różnych szybkościach streamingu. Pewnie załapałeś się na minimum - czyli owe 7,5Mbps. Natomiast normalnie UHD idzie na Netflixie z szybkością 15Mbps.

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...