Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A proxy nie działa wtedy?

Netflix jednocześnie eliminuje też korzystanie z proxy, na ile skutecznie tego nie wiem.

W każdym razie widać że zapewne usiłują spełnić wymagania licencyjne.

Swoją drogą niedawno widziałem w sieci analizę pokazującą że Netflix od momentu swojej premiery stracił bardzo dużo materiałów i na dzień dzisiejszy jego oferta pod względem ilościowym jest uboższa niż była kilka lat temu (analizowano ofertę w USA).

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć czy komuś działa streaming HDR na telewizorze samsung? Wg helpa netflixowego powinien, ale niestety u mnie tylko "ULTRA HD 4K" bez HDR, oczywiście sprawdzam na Marco Polo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie jezdzi za granice duzo to ten Netflix to w ogole kila jest. Polowy tresci za jakie sie placi nie ma. Wlasciwie to by trzeba 10 kont zalozyc zeby moc korzystac bo albo nie pasuja licencje, albo polityka panstwa nie ta, albo islam nie pozwala :).

Banda idiotow.

Na szczescie jest Kodi i jego mega biblioteka pluginow :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynają się pojawiać napisy do czwartego sezonu House of Cards.

Na ten moment widzę, że są 262 pozycje z polską wersją językową (niedawno było tego 4x mniej) więc pomału idzie to w dobrym kierunku...

Po 2 tygodniach wygląda to tak: 393 pozycji z polską wersją językową - wzrost o 50%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wyglada na to, ze szykuje sie nie lada gratka, przynajmniej dla subskrybentow amerykanskiego Netlfixa, ktory podpisal umowe z Disneyem i od wrzesnia bedzie mial wylacznosc na filmy Disneya ( w tym Marvela) posrod amerykanskich abonamentowych VoD-ow.

Za Forbesem:

“From September onwards, Netflix will become the exclusive US pay TV home of the latest films from Disney, Marvel, Lucasfilm and Pixar.”

The agreement allows Netflix to stream exclusively movies that include “Jungle Book” and “Captain America: Civil War,” among other 2016 onwards theatrical releases.

That is a big win for Netflix and will help the company gain significant subscribers going forward. In addition, the company had also reset subscriber additions’ expectations pretty low after their guide-down when they announced their March quarter numbers, which came in ahead of expectations.

Ciekawe, czy dostanie sie tez cos Europie, albo raczej kiedy? Edytowane przez binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie niektórzy się ucieszą (pomijając fakt,że roczny repertur można zobaczyć w max 10 godzin) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może sprecyzuję...chodziło mi o pełnometrażowe filmy w przyszłości.... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panasonic udostępnił wczoraj aktualizację 3.885 dla telewizorów plazmowych i LCD z serii 60. Po zaktualizowaniu systemu w sklepie pojawia się aplikacja Netflixa (sprawdzone na modelu TX-P50GT60E, działa). Lista modeli objętych aktualizacją: http://av.jpn.support.panasonic.com/support/global/cs/tv/download/fw/eu_2013/down_eu_uk_cis_03.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe ciekawe, bo zainstalowałem sobie wczoraj ten update i pomyślałem właśnie, czy może pojawił się Netflix, ale nie mogłem znaleźć... muszę dziś sprawdzić jeszcze raz. Swoją drogą niezły zbieg okoliczności, bo akurat przedwczoraj założyłem sobie konto na Netflixie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, jest Netflix na TX-P50GT60E :) Choć nie ukrywam, że poruszanie po menu mogłoby być troszkę płynniejsze. Chyba jednak pozostanę przy korzystaniu z poziomu PS4. Ale fajnie, że jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ST60 nie ma na liście ale Netflix jest dostępny

Co więcej wczoraj zauważyłem że na moim ST50 Netflix również się pojawił, a żadnej aktualizacji softu od dawna nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie pojawienie się Netflixa nie ma nic wspólnego z aktualizacją softu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu na telewizorze lg który według specyfikacji ma dekoder dolby digital i dts aplikacja netflix oferuje tylko dźwięk dwukanałowy?

Na odtwarzaczu lg blu-ray aplikacja netflix pokazuje możliwość wyboru dźwięku 5.1 lub 2.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 910v jest do wyboru dźwięk 5.1

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telewizor to 79uf860v

Wygląda że problemem jest aplikacja netflix, bo taki Amazon video, nie ma problemów, żeby przesłać do systemu audio dźwięk 5.1

Edytowane przez raf7775

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Netflix nie chce przesyłać dźwięku 5.1 przez kabel optyczny, przynajmniej w telewizorach lg.

Kupiłem nowy amplituner z wejściami hdmi.

Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i teraz działa.

Pojawiła się opcja wyboru dźwięku 5.1 i dźwięk idzie przez kabel optyczny ale dopiero kiedy aplikacja sprawdzi sobie czy ma przez hdmi arc podłączony amplituner z dolby digital.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po kilku odcinkach Stranger Things i powiem ,ze totalnie warto bylo pokusic sie o rejestracje.
Najlepsze co jest do tej pory dostepne wg mnie :)

Klimat filmow grozy lat 80 + troche przygody typu Goonies lub E.T.

9,5 / 10

Polecam :) dajcie znac jak wrazenia.
Dostepny w 4k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...