Jump to content

Jasiek_31

Użytkownik
 • Content Count

  1,921
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Jasiek_31 last won the day on August 12

Jasiek_31 had the most liked content!

Community Reputation

164 Excellent

1 Follower

About Jasiek_31

 • Rank
  4K
 • Birthday 09/15/1972

Recent Profile Visitors

5,075 profile views
 1. Słabo, na moim C9 na razie żadnych takich niespodzianek nie zauważyłem. Próbowałeś zapytać Netfixa?
 2. Pytanie. DV nie ma na wszystkich materiałach czy tylko na nowo dodanych?
 3. Mam dokładnie te same objawy i odpuściłem sobie tą ich aplikacje. Jest wolna, mało intuicyjna i działa tak jak opisałeś, czyli nie działa.
 4. Kolego, doceniam Twoją pracę ale może przyłożyłbyś się bardziej niż tylko umieszczał tekst z innego portalu przetłumaczony przez automat Google. To niestety jest nieczytalne, a tłumaczenia tytułów powodują tylko problem. Liga własnego sezonu - Co to za serial????? tu z kolei czwarty odcinek został zaproszony, gdy o nic nie proszono - to zdanie zaś na pewno nie jest po polsku i naprawdę trudno zrozumieć co się za nim kryje.
 5. Niestety, zmiany wprowadzane ostatnimi czasy to jakaś porażka. Nowy soft na box 4K to porażka, działa wolno, nie można wyłaczyć TimeShift, nie można modyfikować czasu rozpoczęcia i zakończenia nagrywania, nie można dodawać nagrań według czasu, nie można ustawić powtarzania nagrywania. Ktoś kto zatwierdził ten soft był chyba mocno „upośledzony”. Nowa lista to też jakieś nieporozumienie, sposób jej organizacji jest dla mnie zagadką. Znów zaczynam się skłaniać do przejścia na moduł z kartą i własnego boxa.
 6. To też jest nieprawda bo to samo oferuje Amazon Music: Ze strony Amazon Music.
 7. Z tym że są jedyni obsługujący Atmos na urządzeniach mobilnych to też ściema, Apple Music też ma Atmosa na urządzeniach mobilnych.
 8. I to co napisałeś według mnie tłumaczy dlaczego nie masz Atmosa. Piszez że gdy odtwarzasz filmy to dostajesz DD+, no i właśnie powinieneś dostawać Dolby Atmosferę (oczywiście jeżeli takowy jest dostępny dla danego filmu), jeżeli dostajesz info o DD+ to albo Twój soundbar nie obsługuje Atmosa, albo konfiguracja nie pozwala na przełączenie w tryb Atmos (brak głośników surround, sufitowych, tutaj zgaduje bo mam amplituner z pełnym zestawem głośników do Atmosa i nie mam zielonego pojęcia jak powinno to wyglądać w przypadku soundbara), albo TV z soundbarem się nie dogadały i najwyższy standard jaki wynegocjowały to właśnie DD+.
 9. Przecież dokładnie to napisałem i zapytałem jakiego kodeka do streamowania używa Tidal.
 10. Nieprawda, mój TV ma eARC, amplituner nie ma i bez problemu mam Atmos na ampli przez HDMI, oczywiście mam na myśli Dolby Atmos zaszyty w Dolby Digital Plus, formaty bezstratne jak Dolby TrueHD odpadają. Pytanie jaki kodek stosuje Tidal?
 11. Update. Z analizy ruchu na routerze wynika że oba kanały mogą być UHD, transfer pomiędzy 15 a 30 Mbit.
 12. Na LG C9 są dostępne, ale tylko Live, nie można cofać. Co do jakości nie będę oceniał, może później sprawdzę jak duży strumień idzie przez sieć to będzie można w teorii ocenić.
 13. Też właśnie sprawdziłem i w przypadku Gwiezdnych Wojen są nawet ciekawsze kwiatki, od razu napiszę nie że sprawdziłem wszystkich częsci ale w przypadku tych co sprawdziłem sprawa wygląda tak: Gdy mamy polski język aplikacji to: 1. Mroczne Widmo - film w wersji HD z dźwiękiem DOlby Dygital i napisy początkowe są po polsku 2. Atak klonów - film w wersji UHD z Dolby Vision i Atmos, napisy początkowe po angielsku i brak tłumaczenia 3. Nowa Nadzieja - film w wersji UHD z Dolby Vision i Atmos, napisy początkowe po angielsku z polskim tłumaczeniem Gdy język aplikacji zmienimy na angielski to mamy: 1. Mroczne Widmo - film w wersji UHD z Dolby Vision i Atmos, napisy początkowe są po angielsku i brak tłumaczenia 2. Atak klonów - film w wersji UHD z Dolby Vision i Atmos, napisy początkowe po angielsku i brak tłumaczenia 3. Nowa Nadzieja - film w wersji UHD z Dolby Vision i Atmos, napisy początkowe po angielsku z polskim tłumaczeniem Pozostałych części już mi się sprawdzać nie chciało bo późno, ale widać że Disney wrzucił to jak popadło.
×
×
 • Create New...