Jump to content

Jasiek_31

Użytkownik
 • Content Count

  1526
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

88 Excellent

1 Follower

About Jasiek_31

 • Rank
  4K
 • Birthday 09/15/1972

Recent Profile Visitors

3942 profile views
 1. Raczej nie bo na początku działało a w pewnym momencie przestało. Poza tym z aplikacji Netflixa wychodzi DD+ a z Kodiego nie, nieważne jakie ustawienia bym wybrał.
 2. Niestety to nie działa. Ustawienie passtrough nic nie daje. U mnie od jakiegoś czasu na MiBox Kodi w ogóle przestał wysyłać ścieżki jako bitstream(na początku to działało), wszystko wychodzi jako PCM, co ciekawe z tego samego pudełka z aplikacji Netflixa dźwięk w formacie DD wychodzi bez problemu. Gdybyś miał jakieś pomysły co z tym zrobić to chętnie posłucham. Pozdrawiam A
 3. Cóż, trochę to dziwne zważywszy że na CES pokazali microLEDa 4K o przekątnej 75", a ten prezentowany w Warszawie zdecydowanie większy jest. Coś mi to wygląda na typowo Samsungowy marketing.
 4. Wybacz ale z tym akurat się nie zgodzę, wszystkie blockbustery zarabiające po miliard i więcej są wyświetlane również w wersjach 3D tak jak to było do tej pory, do tego dochodzi część bajek i lista robi się całkiem pokaźna, myślę że nie mniejsza niż w przeszłości więc ten argument taki mocno naciągany.
 5. Ciekawe dlaczego obraz tylko FHD. Czyżby Samsunga nie było stać na źródła UHD? A może jest tu jakiś haczyk?
 6. Dziwne to ich twierdzenie, spadają przychody więc zmniejszamy udział seansów 3D w ogólnej liczbie seansów co powoduje że przychody jszcze baradziej więc na podstawie tego wnioskujemy że nie są one już popularne. A to że technologia 3D zniknęła z telewizorów to raczej efekt pazerności producentów którzy dla podtrzymania dochodów wolą co roku wypuszczać telewizory z nowymi funkacjami zamiast od razu wypuścić produkt w pełni spełniający oczekiwania, albo założenia standardu. Tak było z telewizorami HD, tak jest z 4K i za chwilę tak też będzie z 8K.
 7. Właśnie miałem napisać coś podobnego.. Ciekawi mnie skąd wzięli te 2,9 mld w tym roku? Jakaś "szklana kula" czy coś w tym stylu? Czyste gdybanie.
 8. Złodziejstwo polegało na tym że nasi "sprytni" rodacy zaczęli sprzedawać darmowe okresy po 10 złotych, albo na tym że te same osoby po upływie okresu próbnego rejestrowały nowe konto na inną kartę a wcześniej na innego maila (bez odczekania wymaganego okresu). W przypadu drugich, ok korzystali z luki w systemie, ale Ci pierwsi raczej nie działali zbyt legalnie.
 9. Nic dziwnego, znam takich którzy co chwilę rejestrowali nowe konto (pod innym adresem e-mail) i jechali na okresach próbnych przez kilka miesięcy.
 10. Nie ma za co, daj znać jak Ci poszło
 11. MKV to tylko rozszerzenie, jak wybierzesz split bez reencodowania to w środku powinien pozostać nietknięty materiał. A rozszerzenie zawsze na koniec można zmienić. Od razu powiem że materiału UHD tym toolem jeszcze nie dotykałem, ale w sieci znalazłem info że działa. Pozdrawiam.
 12. A czy Twój TVBox wpuszcza bezstratną ścieżkę audio jako bitstream? Tak żeby amplituner dekodował to jako DTS HD-MA czy Dolby Atmos.
 13. Witam. Jak dotąd wszystkie płyty BD wydane przez Schillera można było uznać za bardzo dobrze zrobione zarówno pod względem obrazu jak i dźwięku. Na marzec zapowiedziany jest nowy album który zapowiada się jako nowa referencja, tym bardziej że na oficjalnej stronie można przeczytać co poniżej: Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...
REKLAMA: Automatyczne przekierowanie nastąpi za 20 sekund Przejdź do HDTVPolska teraz »