Jump to content

Jasiek_31

Użytkownik
 • Content Count

  1,600
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

99 Excellent

1 Follower

About Jasiek_31

 • Rank
  4K
 • Birthday 09/15/1972

Recent Profile Visitors

4,189 profile views
 1. OK. Dzięki za informacje. Zakładam że gdy odtwarzacz i TV wspierają wyższy format (w tym przypadku DV) to ten format zostanie wybrany. Z tego co wiem na każdej płycie UHD musi być HDR10 a DV bądź HDR10+ to dodatki. Pozdrawiam. A.
 2. OK Panowie, więc to był mój błąd. Mylnie założyłem że Blade Runner ma DV, podobnie z Balck Hawk Down i Apollo 13, na Matrix i nowym SpiderMan’ie ładnie zaświeciło się DV przy ustawieniach na auto. A co do wymuszania DV to odpowiadając na pytanie @pmcomp, jeżeli ustawisz na sztywno na wyjściu DV to nawet na materiale bez HDR będzie na wyjściu DV. Dziękuję wszystkim za pomoc i pozdrawiam. A
 3. Sprawdziłem i ni cholery nie chce działać, jak ustawiam AUTO to dostaje na wyjściu HDR. Jak przestwie że ma wymuszać DV to znów na wszystkim mi pokazuje DV. Telewizor to LG C9. Gdyby ktoś miał jakieś pomysły jak rozwiązać ten problem to chętnie posłucham. Pozdrawiam. A.
 4. Mam szybkie pytanie co do konfiguracji. Zapewne coś zrobię źle ale nie potrafię ustawić tak tego sprzętu żeby wypuszczał mi zawsze to co jest na materiale źródłowych. W chwili obecnej mogię mieć albo HDR i wtedy wszystko wychodzi HDR nieważne jak jest w źródle, albo DV i wtedy wszystko jest DV. Zapewne jest to jakieś proste ustawienie na które po prostu nie wpadłem więc proszę o poradę. Pozdrawiam. A.
 5. Tu Ci nie pomogę, mój wisi i nigdy nie miał przykręconej podstawy. Ale LG na stronie podaje wymiary z podstawą i bez więc można sobie policzyc.
 6. Tak na stronie LG Polska. Pozdrawiam.
 7. Kolego, jasno jest napisane że Blu-ray, więc Twoje pytanie jest zupełnie "od czapy". Pozdrawiam.
 8. Na początku miesiąca kupiłem C9 w Kajt24, cena byla bardzo atrakcyjna, sklep twierdził że dystrybucja polska. Bez problemu zarejestrowałem go na stronie LG więc wydaje mi się że w razie "W" serwis również nie będzie miał z tym problemów. Pozdrawiam. A
 9. Nie bawię się takimi boksami (już od jakiegoś czasu), więc Ci nie odpowiem. Poszukaj na forum, troche takich tematów było. Pozdrawiam.
 10. Tak, TryeHD to format bezstratny, w odróżnienia od DD czy DD+ które są formatami stratnymi. TV musi mieć obsługę tego formatu żeby go odtworzyc, to po pierwsze. Natomiast żeby wysłać go z TV na zewnątrz to poza obsługą takiego formatu w TV musisz mieć w nim jeszcze HDMI2.1 z eARC, bo dopiero to złącze umożliwia zwrotne wysyłanie bezstratnych formatów dźwięku z TV na zewnętrzny sprzęt, przez optyka nie pójdzie. Pozdrawiam.
 11. Cena za E9 65 cali również jest myląca, ta podana w artykule dotyczy jednej sztuki która była sztuką powystawową i nie do wysyłki a tylko do odbioru w sklepie w którym stała. A co do cen C9, to może zaczniecie uwzględniać kogoś więcej niż Media i innych sieciówek. Kupiłem w poprzednim tygodniu C9 w 65 calach, nówka sztuka, z polskiej dystrybucji za 9000 z dostawą. Pozdrawiam.
 12. DOkładnie to LG poszło w WRGB a Samsung się poddał właśnie ze względu na problemy z trwałością niebieskich diod.
 13. Zrzut jest pełnej płyty UHD, takie to ma parametry: Całość jakieś 72GB. Pozdrawiam.
 14. Gdzie udało Ci się dorwać OPPO?
×
×
 • Create New...