Home Gry na PC Resident Evil 2 | RECENZJA | Xbox One X 4K HDR (analiza)
Resident Evil 2 | RECENZJA | Xbox One X 4K HDR (analiza)

Resident Evil 2 | RECENZJA | Xbox One X 4K HDR (analiza)

2.72K
2

Po niemal 21 latach wracamy do Raccoon City. Resident Evil 2 to coś więcej niż tylko ta sama historia opowiedziana na nowo. Zapraszamy do naszej recenzji by zobaczyć jak daleko sięgnęły zmiany – tak wizualne, jak i w samej rozgrywce.

Wstęp

Resident Evil 2

A mówią, że to kobiety mają obsesję na temat ważnych dat. Jednak powieść „Wierność w stereo” Nicka Hornby’ego oraz własne życie geeka nauczyły mnie czego innego. 28 lipca 1998, przeddzień moich 12. urodzin. Wtedy właśnie zaopatrzyłem się w PlayStation z Resident Evil 2. W wersji niemieckiej. Całe jednak szczęście była to tylko lokalizacja z napisami a nie głosami. Być może nie miałbym takich świetnych wspomnień, jak wszyscy. Ale jednak mam i dlatego też byłem niesamowicie podekscytowany remake’em Resident Evil 2. Tym bardziej, że Capcom już 18 lat temu pokazał jak się powinno się podchodzić do starych gier w nowym świetle przy okazji pierwszego Resident Evil, dzięki któremu zresztą sięgnąłem po GameCube.

(2718)

Jakub Krawczyński Fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

2
Dodaj komentarz

avatar
0 Tematy w komentarzach
0 Odpowiedzi na temat
0 Obserwujący
 
Najczęściej komentowany komentarz
Najgorętszy wątek komentarza
0 Komentuj autorów
Autorzy ostatnich komentarzy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o