Home Jaki kupić telewizor? Przegląd cen telewizorów OLED | 2 WRZEŚNIA 2019 |
Przegląd cen telewizorów OLED | 2 WRZEŚNIA 2019 |

Przegląd cen telewizorów OLED | 2 WRZEŚNIA 2019 |

7.56K
2

Witamy w pierwszym zestawieniu cen telewizorów OLED we wrześniu. W sierpniu mieliśmy wiele interesujących obniżek, ale czy tak samo wita nas nowy miesiąc? Przed wami przegląd cen na dzień 2 września 2019, wraz z nowo wprowadzonym do sprzedaży LG E9.

Słowem wstępu

Sierpień był miesiącem przepełnionym promocjami. Czy taka sytuacja również ma miejsce we wrześniu? Póki co najwięcej zmian cenowych zaszło wokół 55-calowego modelu Sony AG9, który nadal możemy zakupić w fantastycznej cenie 9999 PLN. Jeśli chodzi o resztę telewizorów, skończyły się bardzo korzystne obniżki na niektóre z nich z poprzedniego tygodnia. Dlatego też część z nich siłą rzeczy podrożała. Inne z kolei modele albo marginalnie potaniały, albo utrzymały swoje ceny. W zestawieniu pojawiła się także jedna nowość, LG E9.


ZOBACZ TAKŻE: LG OLED E9 | TEST | Designerski TV ze sztuczną inteligencją


W poniższym zestawieniu przedstawiamy sytuację cenową modeli:

W każdym przypadku za punkt odniesienia obraliśmy ceny z poprzedniego zestawienia (gdzie to możliwe). Ceny w publikacji odzwierciedlają stan na 2.09.2019. Na pomarańczowo zaznaczyliśmy najniższe ceny danego modelu.

Kabel HDMI MagicLink 2.0
Advertisement

(7556)

Jakub Krawczyński Gram od 1991, kocham moje hobby więc mam wszystkie konsole. Niemniej fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

Comment(2)

 1. W sklepach pojawił się niedawno model LG OLED 55 cali (OLED55B8SLC) w cenie 4999 zł.

  Ktoś wie czym (poza kształtem podstawki) różni się od wcześniej sprzedawanego modelu OLED55B8PLA?

 2. 16 godzin temu, Tolbiac napisał:

  W sklepach pojawił się niedawno model LG OLED 55 cali (OLED55B8SLC) w cenie 4999 zł.

  Ktoś wie czym (poza kształtem podstawki) różni się od wcześniej sprzedawanego modelu OLED55B8PLA?

  Wystarczy poszukać info i można wyczytać, że SLC miało trafić pierwotnie na inne rynki itp. Piszą, że nieco okrojony dźwięk i co widoczne gołym okiem to inna podstawka. Więcej zmian nie doczytałem. Oglądałem go ostatnio. Nie mam rozeznania w najnowszych modelach TV bo swój dopiero planuję zmienić (po 10 latach), ale jak dla mnie to dźwięk był bardzo dobry jak na TV, o wiele lepszy od innych TV które dotychczas słyszałem. Na pewno ja bym nie kupował belki bo u mnie nigdy się nie ogląda filmów z dźwiękiem na full i z basami ;)  (a to żonie za głośno, a to dziecko się obudzi...)

  Moim zdaniem teraz to już warto jednak czekać na obniżki C9 lub szukać lepszych okazji na B8 / C8. Dzisiaj np. były w Outlecie EURO AGD RTV wersje C8 w cenach 3800 - 4500 zł (stan dobry do doskonały; może nawet jeszcze są...). Do soboty B8SLC był w Media Markt przeceniony dla Klubowiczów na 4500 zł. Swego czasu widziałem C8 w regularnych promocjach schodzących do 4600 zł, ciekawe zatem jak będą wyglądały ceny C9 pod koniec roku, na wiosnę 2020(?)