Home Jaki kupić telewizor? Przegląd cen telewizorów OLED | 1 LIPCA 2019 |
Przegląd cen telewizorów OLED | 1 LIPCA 2019 |

Przegląd cen telewizorów OLED | 1 LIPCA 2019 |

11.87K
5

Minął właśnie czerwiec, a z nowymi cenami wkraczamy w lipiec. Przedstawiamy wam pierwsze zestawienie cen telewizorów OLED w tym miesiącu.

Nie wiesz jaki kabel HDMI 4K wybrać? Przeczytaj nasz test

Słowem wstępu

W tym tygodniu nie uświadczyliśmy cenowych zmian telewizorów LG. Zmniejszyła się natomiast dostępność modelu 55” C8, a jego 77-calowy wariant przestał być dostępny praktycznie w ogóle. Potaniały natomiast (w nieznacznym stopniu) 55-calowe i 65-calowe Philips OLED 803. Dość znacząca obniżka natomiast dotyczy 65-calowego wariantu Panasonic FZ950 – tutaj możemy zaoszczędzić okrągłe 900 złotych.

W poniższym zestawieniu przedstawiamy sytuację cenową modeli:

W każdym przypadku za punkt odniesienia obraliśmy ceny z poprzedniego zestawienia (gdzie to możliwe). Ceny w publikacji odzwierciedlają stan na 1.07.2019. Na pomarańczowo zaznaczyliśmy najniższe ceny danego modelu.

Ten tydzień nie przyniósł wielu obniżek, ale w przypadku telewizorów Sony, możemy liczyć na rabaty w przypadku dodatkowego zakupu soundbarów tej marki. Ponadto, w te wakacje powinniśmy dowiedzieć się, kiedy do sprzedaży wejdą nowe, tegoroczne modele OLED-ów firmy Panasonic.

(11869)

Jakub Krawczyński Gram od 1991, kocham moje hobby więc mam wszystkie konsole. Niemniej fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

Comment(5)

 1. Czy to oznacza końcówkę LG 55C8 w sklepach? Ostatnie chwile żeby go kupić? 

 2. Witam.

  Zapewne tak. Jak co roku. Nowe modele wchodzą na rynek, starych produkcja kończy się (lub skończyła) i w sprzedaży pozostaje to jest wyprodukowane.

 3. 1 godzinę temu, sebad90 napisał:

  Czy to oznacza końcówkę LG 55C8 w sklepach? Ostatnie chwile żeby go kupić? 

  w tym roku LG coś powoli wchodzi z nowymi modelami. Wczoraj wybrałem sie do elektro-marketów w celu zobaczenia nowych modeli i niestety nigdzie jeszcze ich nie ma. Za to C8 na wystawce jeszcze stoja wszędzie zarówno w 55 jak w 65 calach. Na stronie mm już ich nie ma a fizycznie na sklepie stoją.

 4. Witam mam nadzieję, że po pierwszym tygodniu nastąpi aktualizacja i pojawią się nowe ceny dla Oledów Panasonica z bieżącego roku

 5. Do wykazu trzeba dołączyć Oleda Hitachi 4K 55'' cali HL9000G za 4 tysiące i 65'' cali za 6499 :

  http://tv.hitachi.eu/eu/en/product/1/55HL9000G/features

  Realne fotki poniżej :

  http://www.hdtv.com.pl/forum/oled/142741-oledy-hitachi-z-udzialem-inzynierow-z-japonii-juz-wjezdzaja-na-polki-sklepow-2.html

   

  Czyli ten nowy Hitachi jeżeli chce się dobrze sprzedawać raczej już nie może zdrożeć bo około 600 zł drożej już jest OLED lg B8 a z kolei jeżeli LG nie chce odnotować spadku sprzedaży B8 na rzecz Hitachi to też powinni nieco zejść z ceny a wtedy i pewnie ten Hitachi nieco stanieje.