Skocz do zawartości
Maciej Koper

LG OLED 55" C8 | TEST | Telewizor ThinQ na 2018r z technologią Ultra HD Dolby Vision

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Subman napisał:

Nie kompromituj się, bo tym wpisem udowniasz kolejny raz, że w życiu nie widziałeś wypaleń kolego... A wystarczyło jedynie wejść na stronę rtings czy też nawet przejrzeć dokładniej wątek B6/E6 aby zobaczyć jak wyglądają wypalenia.

Z kolegą fuze nie ma już dyskusji. Odpłyną w rejony absurdu z których nie ma już powrotu. Oby zaznał szczęścia w krainie LCD...

  • Plusik 4
  • Zmieszany 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Somebody101 napisał:

Trochę to przypomina czarne forum. Tam jest kiki wychwalajacy tcl i Philipsy, a tu subman i jego żenujące wychwalanie oledów i zakłamywanie rzeczywistości. Czego to ludzie nie zrobią dla pieniędzy...

no właśnie tak dobrze ci płacą że nawet nie mając tv już o nich wszystko wiesz i non stop piszesz?

pewnie ze szkoleń pracodawcy - samsung ma duży budżet na czarny PR jak sprzedaż spadła na ryj 

lepiej by tą forsę wtłoczyl w dopracowanie podświetlenia w swoich tv - a nie że mają tylko jeden dobry q9fn a reszta to często modele gorsze niż zeszłoroczne

  • Haha 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smutno patrzeć jak to forum zeszło na psy. Testy Maćka są na wysokim poziomie, ale cała reszta to jakiś żart, ciągnące się w nieskończoność wojenki LCD vs OLED oraz wypaleniach, które zabijają jakąkolwiek inną próbę dyskusji o właściwościach tego konkretnego, i innych wyświetlaczy, wycieczki personalne, itd. itp. Porównanie poziomu dyskusji np. w stosunku do avsforum.com czy avforums.com jest zatrważające.

To powyższe to tak pod rozwagę dla administracji... Wiem, że dzięki temu liczba "wyświetleń" ma się dobrze, ale czy naprawdę o to ma głównie chodzić na tym portalu ?
Z tego powodu, że moderacja praktycznie tutaj nie istnieje, od ładnych kilku lat trwa odpływ forumowiczów ze sporą wiedzą, którzy nie chcą się babrać w gównie, o uśmierceniu m.in. z tego powodu działu Blu-ray nawet nie wspominam. 

  • Plusik 2
  • Zmieszany 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.08.2018 o 12:55, klaus71 napisał:

pewnie ze szkoleń pracodawcy - samsung ma duży budżet na czarny PR jak sprzedaż spadła na ryj

 

Tak WYMODEROWANO. Samsung zbiera ludzi z ulicy i zaprasza na szkolenia bo im sprzedaż spadła :D

Edytowane przez Gmeru
Zwracanie się na forum publicznym po imieniu i nazwisku wbrew woli drugiej osoby
  • Haha 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jak jesteś z ulicy to nie wiedziałem - no ale skoro ciebie zatrudnili to chyba tak jednak jest

kupisz sobie w koncu jakis tv czy bedziesz czekal az zf9 stanieje do poziomu b7?

i w miedzyczasie (5 lat) bedziesz sie udzielał swoimi mądrościami o oledach o których jedyną wiedzę wynosisz ze szkoleń pracodawcy?

  • Plusik 3
  • Zmieszany 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WYMODEROWANO. Wydawałoby się, że w wieku 47 lat powinno być się człowiekiem dojrzałym, rozumnym. A tu proszę... dosłownie żenada...

Edytowane przez Gmeru
Zwracanie się na forum publicznym po imieniu i nazwisku wbrew woli drugiej osoby
  • Plusik 2
  • Zmieszany 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten Lisiak to ktos z twoje rodziny?

twój poziom głupoty przebił sufit 

będziesz teraz szukał mojej rodziny by się mścić za prawdę o tobie? gościu jesteś po prostu błaznem

 

Edytowane przez klaus71
  • Plusik 2
  • Zmieszany 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę kolega @Subman dał za wygraną i w końcu się przyznał, że coś jest nie tak z jego OLEDem. Nie można było tak odrazu? Tylko po co bezczelnie kłamać i nazywać wypalenie uwaga "cieplejszym miejscem na matrycy"? Jak to @fuze powiedział, po co z tobą wchodzić w dyskusję jak obraz mówi więcej jak tysiąc słów. Żenada ?

 

 

 

  • Plusik 2
  • Lubię 1
  • Zmieszany 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.08.2018 o 13:21, Somebody101 napisał:

WYMODEROWANO. Wydawałoby się, że w wieku 47 lat powinno być się człowiekiem dojrzałym, rozumnym. A tu proszę... dosłownie żenada...

Ktoś101. Wydawałoby się, że w wieku 101 lat powinno być się człowiekiem dojrzałym, rozumnym :D

Bez obrazy proszę :)

  • Plusik 1
  • Lubię 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki Adi, jednak z wiekiem człowiek mądrzeje 

cóż można życzyć w wieku 777 lat? chyba tylko żyj nam 1000

Edytowane przez klaus71
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Caution napisał:

No proszę kolega @Subman dał za wygraną i w końcu się przyznał, że coś jest nie tak z jego OLEDem. Nie można było tak odrazu? Tylko po co bezczelnie kłamać i nazywać wypalenie uwaga "cieplejszym miejscem na matrycy"? Jak to @fuze powiedział, po co z tobą wchodzić w dyskusję jak obraz mówi więcej jak tysiąc słów. Żenada ?

 

 

 

Caution - czekamy na informację jakim sprzętem dysponuje  - taki "spec" od oledów jak ty. 

  • Plusik 1
  • Lubię 1
  • Zmieszany 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, tommor napisał:

Caution - czekamy na informację jakim sprzętem dysponuje  - taki "spec" od oledów jak ty. 

A co, dałeś się puknąć od tylca w cztery litery wybierając OLEDa i teraz musisz sobie poprawić humor? Nie ze mną te zagrywki, trzeba było kupować telewizor z głową?

  • Plusik 1
  • Lubię 1
  • Dzięki 1
  • Zmieszany 3
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Caution napisał:

A co, dałeś się puknąć od tylca w cztery litery wybierając OLEDa i teraz musisz sobie poprawić humor? Nie ze mną te zagrywki, trzeba było kupować telewizor z głową?

Ale to już wiemy - nie wiemy tylko kto puknął ciebie. A to może być interesujące.

  • Lubię 1
  • Smutny 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tommor, Caution czas na odpoczynek.. tak do środy? Bo to już grube przegięcie... to co, reszta osób się trochę uspokoi? Bo kolejnych 5 stron o tym kto co woli od tych samych 6 osób nie przejdzie...

  • Plusik 4
  • Lubię 1
  • Dzięki 1
  • Haha 2
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gmeru Nareszcie ponieważ zamiast dowiedzieć się jak ten telewizor zachowuje się w praktyce nie wiem nic a nie po to wchodzę na ten temat żeby się dowiadywać kto kogo puka. 

Edytowane przez tonybcc
  • Lubię 1
  • Haha 2
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Caution napisał:

No proszę kolega @Subman dał za wygraną i w końcu się przyznał, że coś jest nie tak z jego OLEDem. Nie można było tak odrazu? Tylko po co bezczelnie kłamać i nazywać wypalenie uwaga "cieplejszym miejscem na matrycy"? Jak to @fuze powiedział, po co z tobą wchodzić w dyskusję jak obraz mówi więcej jak tysiąc słów. Żenada ?

Wiedza niektórych forumowiczów naprawdę mnie tu przeraża... Mamy kolejną osobę, która ma zerowe pojęcie w ogóle o technologii OLED, ale nie przeszkadza jej to w publicznym głoszeniu kolejnych bzdur. Smutne to... I jak tu dyskutować o jakichkolwiek konstruktywnych argumentach, jak tu się kłaniają podstawy podstaw...

  • Plusik 1
  • Zmieszany 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Subman może poprostu nie dolewaj oliwy ognia i odpuść czasem. Kto się trochę zna wie co to oled i czym się różni od LCD. A tak od kilku stron same przepychanki. Ja bym się chętnie dowiedział coś o webos 4.0 

  • Plusik 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialo by sie poczytac o opiniach, wrazeniach itp z C8 a tu [beeep]A blada. Panowie dajcie juz spokoj bo az oczy bola od tych waszych wypocin. 6 stron i zadnych konkretow o C8 tylko jakies przepychanki. Kurde jak dzieci w przedszkolu

Zenada i tyle

  • Plusik 1
  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opisze ci swoje wrażenia może już w środę. Przechodzę na ciemną stronę mocy. 

  • Plusik 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do posiadaczy LG C8. Czy wystepują jakieś problemy z trybem GRA HDR, z tego, co czytałem, miały miejsce w B7, i chyba też C7? W sensie, czy ekran nie jest za ciemny?

 

Edytowane przez Adi777
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Adi777 napisał:

Mam pytanko do posiadaczy LG C8. Czy wystepują jakieś problemy z trybem GRA HDR, z tego, co czytałem, miały miejsce w B7, i chyba też C7? W sensie, czy ekran nie jest za ciemny?

 

 

 

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Subman napisał:

 

 

Chyba oglądałem już ten film, pewnie przeoczyłem ten fragment, albo nie wiedziałem, że to o to chodzi :D

Mam coraz większą zagwozdkę, jaki telewizor kupić. Ogólnie, kupuję już jakiś rok, i kupić nie mogę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gmeru napisał:

 

tommor, Caution czas na odpoczynek.. tak do środy? Bo to już grube przegięcie... to co, reszta osób się trochę uspokoi? Bo kolejnych 5 stron o tym kto co woli od tych samych 6 osób nie przejdzie...

Uffff Bogu (znaczy Adminowi) dzięki :)

Ponieważ interweniował sam admin nie chce juz sam podgrzewac atmosfery tego wątku bo jak każdy o OLED zboczył w niekoniecznie sympatycznym kierunku. Rzeczowa dyskusja ok. Każdy ma prawo do swoich poglądów. Więc kończąc i trochę konsyliacyjnie wszyscy wiemy o problemach w wypalaniem i to jest fakt, nie ma co zaklinac rzeczywistości. Na szczęscie problem niweluje znakomity póki co serwis LG w PL. Wszyscy też wiemy, ze dla prawdziwych fanów świetnego obrazu wszystko co krawędziowo podświetlane  w praktyce nie może być brane pod uwagę. Tak wiem producenci się starają ale rzeczywistości nie da sie zakląć. Po prostu dyskwalifikuje to technologię

 

Tylne podświetlenie jak wiemy ma swoje wady i to nie małe (polecam przeczytac pierwszy komentarz pood filmem

 

 

Aktualna seria nie wiele sie pod tym względem rozwinęła, po prostu technologia na tyle pozwala i tyle, ale ui tak to 100x lepiej niż edge

 

 

 

Nadzieję daje microled ale to chyba bardziej perspektywa 2020 w zakresie normalizacji cen na poziomie OLED sprzed 2 lat. W tym czasie ruszy już pełną parą nowa fabryka LG OLED, zobaczymy co w praktyce pokaże, czy tylko niższa cenę czy lepsza jakośc za cenę premium.

 

 

P.S.

 

co do trybu HDR to ja w sumie grając głównie w Fifa na xbox uzywam HDR telewizyjnego, jakoś bardziej mi pasuje a w fifa nie ma znaczenia input lag wiec preferuję tą opcję

 

 

 

 

  • Plusik 2
  • Lubię 1
  • Zmieszany 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...