Jump to content

Adi777

Użytkownik
 • Content Count

  63
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

11 Good

About Adi777

 • Rank
  S-VHS

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Konsola powinna kosztować jak najwięcej, w zamian oferując mocne podzespoły, wysoką jakość wykonania, cichą pracę i niskie temperatury, do tego wsteczna kompatybilność, i gra gitara. Rozwalają mnie komentarze płaczków, ojojoj, pewnie będzie kosztować więcej niż 500 dolarów, za drogo, bo przecież konsolę kupuje się co pół roku. Tacy ludzie powinni się nad sobą poważnie zastanowić. Koledzy wyżej pisali, ze zapłaciliby 3000 zł, ja napiszę tak, bez problemu zapłaciłbym i 4000 zł, oczywiście, pod warunkiem spełnienia moich postulatów
 2. Pierwsze słyszę o takiej planecie. W jakim gwiazdozbiorze leży? ?
 3. Wielkie kino. Scena płaczącego Liama Neesona doprowadza mnie do łez, płaczę razem z nim, zawsze, na każdym seansie
 4. Ciekawe, do jakiej odległości widać to połączenie. Możliwość zrobienia sobie TV w formacie 21:9, jeśli tak rzeczywiście będzie, to zostałem kupiony, i taki TV kupię za jakieś 3 lata...
 5. W tym temacie? Znalazłem ten wpis - Jak najbardziej. Sekcja video jest identyczna a audio w 205 nie dorownuje typowym cd-kom. Lecz jako ze muzy nie slucham az tyle co ogladam filmy mi pasuje idealnie. W dodatku mi poprostu bardziej sie podoba 205 niz 203 lecz to tylko moje osobiste zdanie. I nie oddalbym 205 za 2x 203 hehe. Kazdy ma swoje ulubione kredki i mazaczki hehe
 6. Pany, słuchacie płyt CD z OPPO 203, jeśli tak, to z jakimi kolumnami? Porównywaliście może OPPO 203 do 205 w muzyce? Jeszcze jedno pytanie. Porównywaliście wersję 203, lub/i 205 z jakimś odtwarzaczem CD? Nie ukrywam, fajny sprzęcik z tego OPPO, czy mógłby zastąpić odtwarzacz CD? Jakoś nie mam ochody bawić się w kupowanie i gromadzenie dziesiątek klocków audio/video w pokoju.
 7. Znowu 32:9? Łaj? Dlaczego nie 21:9, dlaczego nikt nie zrobi monitora 21:9 o wielkości co najmniej 43 cali? Może mi to ktoś wyjaśnić?
 8. Panie i Panowie, pozwolę sobie zacytować Pana Macieja - ,, Gdybyśmy chcieli zastosować telewizor w roli monitora komputerowego, to powinniśmy oflagować złącze HDMI jako PC (przez przytrzymanie klawisza „input”). Zapewni nam to poprawną reprodukcję chroma 4:4:4, ale ma też swoje ograniczenia – matryca jest sterowana wtedy 8 bitowo.. - czy to jest widoczne, warto się tym przejmować?
 9. Ehh, dlaczego na rynku nie ma fajnych TV w formacie 21:9? Brałbym z pocałowaniem ręki. Taki ultrapanoramiczny telewizor o jakości obrazu najlepszych LCD na rynku, ależ by gry wyglądały fantastycznie.
 10. Czekam. Po bardzo dobrej jedynce, jak i dwójce, mam nadzieję na równie dobrą grę, a może i jeszcze lepszą, niemniej na arcydzieło i rewelację się nie nastawiam. Oby zachowali klimat obecny w pierwszej i drugiej części.
 11. Ja też czekam na następcę Q9FN, Sony ZF9 z recenzji Pana Macieja całkiem ciekawie się prezentuje, nie powiem, ale to jeszcze nie to, co chciałbym mieć. Gdybym nie chciał podłączać komputera pod TV to sprawa byłaby jasna - OLED, a tak, to trzeba kombinować Teraz tylko czekać do połowy przyszłego roku, i wtedy kupić to, co będzie najlepsze.
 12. Panie Macieju, dotyczy to każdego telewizora dostępnego na rynku, który nie jest OLEDem? Jak bardzo jest to widoczne? Można to jakoś zminimalizować?
×
×
 • Create New...