Jump to content

Somebody101

Użytkownik
 • Content Count

  397
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Somebody101 last won the day on July 11 2018

Somebody101 had the most liked content!

Community Reputation

370 Excellent

About Somebody101

 • Rank
  Moderowana zawartość

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Szkoda tylko że przy tego typu artykułach nie ma wzmianki o tym. Wystarczyłoby zdanie na koniec: "ten artykuł powstał we współpracy z lg polska" i nie byłoby problemu. A tak... na portalu który uchodzi za największy i najbardziej wiarygodny w Polsce lata pod stołem kasa w kopertach. Niesmaczne to jest i trochę rzetelnością zaczyna przypominać onet.pl
 2. W [beeep]ie byłeś [beeep] widziałeś. Tak to można krótko podsumować. Bronisz typa który od lat oklamuje perfidnie ludzi, tyle w temacie. Jeszcze tylko brakuje tego, żeby na tym forum jego szemraną osobę promować.
 3. Twoja sprawa co robisz ze swoimi pieniędzmi. Ja bym w życiu u niego swoich pieniędzy nie zostawił - głównie przez jego oszustwa i cwaniactwo dla własnego zysku.
 4. Wrzuc hasło kiki w google i się wszystkiego dowiesz. Strona hdtv.com.pl jest jego własnością i forum również. W swoje forum mocno inwigiluje i wypowiedzi które psują mu handel są usuwane a te osoby banowane. Pisze pod kilkoma nickami żeby być bardziej wiarygodny. Poleca w kółko tylko te telewizory które sam sprzedaje i tylko to jest najlepszy towar czyli tcle, philipsy i inne chińskie badziewia. W perfidnym sposób oszukuje swoich klientów oferując kalibracje na odległość czy zamieszczając na swojej stronie "testy" które są de facto tylko marketingowym bełkotem zachęcającym do zakupu. Dużo by gadać. Ja osobiście dziwię się, że ten człowiek technikami sprzedaży rodem z czasów komunistycznych jeszcze funkcjonuje na rynku. Prześledź tamto forum, przeszukaj google czy choćby wykop.pl i sam wyciągniesz wnioski.
 5. To jest biznes. Ciężko żeby ktoś ci podał namiary na swoją konkurencję, bądźmy poważni. Wszystko znajdziesz w google, wysil się trochę.
 6. W praktyce zdecydowana większość to papka marketingowa. Masz świetny model ze 120hz matryca, bdb kontrastem. To był bardzo udany model do którego ciężko się przyczepić. Przesiadajac się na model z tego wątku opadu szczęki nie będzie i będziesz żałował wydanej gotówki bo i lekkie rozczarowanie będzie - na telewizorze full hd lepiej wygląda obraz słabszy jakościowo (np dvbt) niż na tv 4K. Przerabialem to samo u siebie jakiś czas temu. Jak zmieniać twój tv to tylko na 65 cali.
 7. Bo w Polsce praktycznie wszystkie testy są sponsorowane a recenzenci żyją z wypłat od producentów. Nie od dziś to wiadomo tylko mało kto otwarcie o tym mówi. Zdecydowana większość "recenzji" oledów w naszym kraju to same zachwyty ochy i achy, a o wadach nie mówi się albo wcale albo gdzieś w tle tylko delikatnie wspomni żeby nie było że nie ma. A potem te wady jak już ktoś o nich napisze ubiera się tak w słowa żeby Kowalski uwierzył w ta papkę marketingową. I tak się to kręci. Oczywiście ta sytuacja nie dotyczy tylko lg, każda firma pompuje ogromne pieniądze w gałąź Internetu. No ale póki co to się szybko nie zmieni, takze trzeba mieć przede wszystkim własne zdanie i opinie no i oczy szeroko otwarte. I zapisu o tym żeby nie wyświetlać długo statycznych elementów też już nie ma? Bo był taki zapis na pewno. A jeśli nadal został, to sprawe w sądzie lg w razie czego ma wygraną. Co do wypalen jeszcze - Samsung w swoich telefonach również jeszcze do niedawna wymieniał wszystko. Nawet jak ktos sobie wypalił celowo ekran czy włączoną bez przerwy nawigacja nie robili problemu. Natomiast już od paru miesięcy zmienili politykę reklamacyjna i do każdego przypadku podchodzą indywidualnie. I niestety coraz więcej jest odrzucen reklamacji z powodu wypalonego znaczka yanosika czy np innych statycznych elementów. U lg moim zdaniem to również będzie do czasu. To że lg idzie na rękę jak narazie praktycznie wszystkim nie oznacza że zawsze tak będzie. Nie ma nigdzie w warunkach gwarancji zapewnienia że wypalenia są naprawiane. Lg to producent tych matryc. Wyprodukowanie matrycy oled jest tańsze niż produkcja LCD. Marże na tych tv więc mają ogromne, takze wymiane wypalonych matryc mają wliczona w koszty. Dla nich to prawie nic w stosunku do ostatecznego zarobku. I tylko dlatego wymieniają wypalone matryce, bo inaczej sprzedaż oledów by znacznie stopniała jakby się z tego wieksza afera zrobila. Muszą dbać o dalszy rozwój tej technologii bo dzięki niej lg mocno odbiło się prawie od dna.
×
×
 • Create New...