Skocz do zawartości
Maciej Koper

Samsung NU8002, NU8042, NU8072 | TEST | Telewizor LCD Ultra HD z HDR (2018) i systemem Tizen

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, JarekWML napisał:

Dalsza dyskusja nie ma sensu, bo ty sam nie wiesz o czym mówisz, szkoda mi już czasu na rzucanie grochem o ścianę.

Aha, i ten telewizor nie jest telewizorem 4K - rozdzielczość 4K to 4096x2048 pikseli (w proporcji 2:1), lub od biedy 4096x2304 (w propocji 16:9, praktycznie niespotykane). Układ 3840x2160 pikseli to Ultra HD, i nieprzypadkowo w tytule tego tematu pojawia się właśnie to określenie. To tak tylko dodając nawiasem ?

"Dalsza dyskusja nie ma sensu, bo ty sam nie wiesz o czym mówisz, szkoda mi już czasu na rzucanie grochem o ścianę."

 

Rzeczywiście nie ma sensu - bo to ty nie potrafisz czytać, nie pojmujesz liczb, cyfr, słów ogólnie jakiś inny świat.
 

"Aha, i ten telewizor nie jest telewizorem 4K - rozdzielczość 4K to 4096x2048 pikseli (w proporcji 2:1), lub od biedy 4096x2304 (w propocji 16:9, praktycznie niespotykane). Układ 3840x2160 pikseli to Ultra HD, i nieprzypadkowo w tytule tego tematu pojawia się właśnie to określenie. To tak tylko dodając nawiasem "

Jest telewizorem 4K.  Akurat wszędzie jest napisane 4K UHD bo tak wszyscy rozumieją te telewizory i ten standard no i wszędzie go tak opisują.
Na stronie samsunga też
https://www.samsung.com/pl/support/model/UE55NU8002TXXH/
Jak byk pisze oficjalna nazwa:

 

55” Premium UHD 4K Smart TV NU8002

 

No ale to przecież dla ciebie MARKETINGOWY BEŁKOT.
Hahahaha. Zaorane. Dobranoc. PANIE "MARKETINGOWY BEŁKOT"

Już ci udowodniłem, że wszystkie TV i ich parametry to wg twojego rozumowania marketingowy bełkot bo parametry są naciągane ile jeszcze trzeba ??????
i na koniec znowu cię zaorałem jak rolnik pole.
Lepiej zostań przy rubinie bo w tamtych czasach nie było marketingowego bełkotu :P:P:P

Edytowane przez jonny2003
  • Plusik 1
  • Lubię 1
  • Haha 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jarek podziwiam twoją anielską cierpliwość.

Ciężki przypadek ten pajac.

  • Plusik 1
  • Lubię 1
  • Zmieszany 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że wszystkie inne kwestie zostały przytłoczone kłótnią dwójki użytkowników to pozwolę sobie jeszcze raz przytoczyć moje pytania.

 

Panowie czy w przypadku NU80XX też są problemy ze znikającą piłką?

Wertuje wątek na temat XE9005 i trochę mi się włos na głowie jeży.

Problemy z Androidem i zamulaniem, znikająca piłka podczas meczy, artefakty podczas działania upłynniaczy.

Czy w omawianej serii Samsunga w tym temacie też występują takie kwiatki?

Bo jeśli nie to już wolę mieć trochę gorszy obraz, brak DTSu (cokolwiek to jest i do czegokolwiek służy) niż niby półkę wyższy tv, ale z całą masą bolączek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, radier napisał:

Jarek podziwiam twoją anielską cierpliwość.

Ciężki przypadek ten pajac.

Piszesz o kimś ze swojej rodziny?

4 godziny temu, Bebbop napisał:

Recenzja NU8042:

http://www.tvtest.pl/samsung-55nu8042-test/

FIGHT! ?

No wreszcie.

Teraz tylko poczekać na recenzję 8002 i będziemy wiedzieć czy różnica w systemie DIMMINGU jest zauważalna i warta dopłacania.
Ciekawe byłoby również porównanie gradacji kolorów na obu modelach czy widać w jakikolwiek sposób różnicę pomiędzy 8bit+fra a 10 Bit.

Bo jeśli nie widać różnicy to po co przepłacać.

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, umpero napisał:

Jako, że wszystkie inne kwestie zostały przytłoczone kłótnią dwójki użytkowników to pozwolę sobie jeszcze raz przytoczyć moje pytania.

 

Panowie czy w przypadku NU80XX też są problemy ze znikającą piłką?

Wertuje wątek na temat XE9005 i trochę mi się włos na głowie jeży.

Problemy z Androidem i zamulaniem, znikająca piłka podczas meczy, artefakty podczas działania upłynniaczy.

Czy w omawianej serii Samsunga w tym temacie też występują takie kwiatki?

Bo jeśli nie to już wolę mieć trochę gorszy obraz, brak DTSu (cokolwiek to jest i do czegokolwiek służy) niż niby półkę wyższy tv, ale z całą masą bolączek.

nie ma jak wylaczony jest motion plus , jak jest wlaczony to pilka przy szybszych akcjach robi sie troche szara , pisalem gdzies o tym wczesniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, radier napisał:

Jarek podziwiam twoją anielską cierpliwość.

Ciężki przypadek ten pajac.

13 godzin temu, jonny2003 napisał:

Piszesz o kimś ze swojej rodziny?

Czy tu trzeba jeszcze coś dodawać? ?

 

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, JarekWML napisał:

Czy tu trzeba jeszcze coś dodawać? ?

 

http://www.tvtest.pl/samsung-55nu8042-test/

"najważniejsze różnice pomiędzy tymi dwoma modelami to:

  • bardziej zaawansowana analiza sygnału wejściowego w 55NU8042 (tzw. “Supreme UHD Dimming” kontra zwykłe “UHD Dimming” w 55NU8002) – potwierdzę lub zaneguję to dopiero po teście 55NU8002,
  • inny kolor ramki ekranowej (złotawy, a nie srebrny jak w 55NU8002),
  • luksusowy, metalowy pilot (podobny do tego z QLED-ów Q9FN)."

    I co tam jaruś te same telewizory  :P Hahahaha.
    Aruś to też to samo co Jaruś bo tylko jedna literka przed to marketnigowy bełkot jest przecież :P"
    Led czy Oled albo Qled.
    Nie ma różnicy. Marketingowy bełkot. Chłopie ale mam z ciebie polewkę...

    Pamiętaj!!! 2500=2600, TAK=NIE i SUHD=UHD, 8 BTI+FRC=10 bit.
    Inny pilot nie ważny, inna ramka nie ważna.
    Jaruś wie, że to dokładnie ten sam telewizor.
    I kto tu ma spiski i urojenia...

     

https://media1.giphy.com/media/C6JQPEUsZUyVq/giphy.gif

 

https://media1.giphy.com/media/C6JQPEUsZUyVq/giphy.gif

Edytowane przez jonny2003
  • Plusik 1
  • Lubię 1
  • Haha 1
  • Zmieszany 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież już dziesiątki razy było wytłumaczone, że dla różnych sieci masz różne wersje xx42, xx72. Inny będzie w Mediaxpert, a inny w RTV euro AGD. Stąd te różnice w kolorach ramek i pilotach. A jeśli wierzysz, że taki budżetowy TV ma panel 10 bit to jesteś naiwny. Dla producentów 8 bit +frc=10bit.

  • Plusik 2
  • Lubię 1
  • Haha 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, radier napisał:

Przecież już dziesiątki razy było wytłumaczone, że dla różnych sieci masz różne wersje xx42, xx72. Inny będzie w Mediaxpert, a inny w RTV euro AGD. Stąd te różnice w kolorach ramek i pilotach. A jeśli wierzysz, że taki budżetowy TV ma panel 10 bit to jesteś naiwny. Dla producentów 8 bit +frc=10bit.

Budżetowy TV z klasy PREMIUM gdzie najtańszy po przecenie kosztuje 4400 zł(startował od 5 tys)

https://www.samsung.com/pl/tvs/uhdtv-nu8072/UE55NU8072TXXH/
Ten samsung to już wogóle wciska wszędzie ten marketingowy bełkot

55” Premium UHD 4K Smart TV NU8072

Budżetowce za około 5 tys nazywane premium. Skoro tamte są budżetowacmi to czymże jest taki za 2 tys.
https://www.x-kom.pl/p/384525-telewizor-44-55-samsung-ue55mu6102.html?utm_source=ceneo&utm_medium=comparison&utm_campaign=ceneo_click

Złomem?
No tak. Taki budżetowiec jak 55 PREMIUM UHD 4K NU8072 nie może mieć pełnej matrycy 10 Bit...Ech.Kto tu jest naiwny.
No i te same telewizory a mające inne systemy Dimmingu. Ech szkoda gadać.

Edytowane przez jonny2003
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, jonny2003 napisał:

Budżetowy TV z klasy PREMIUM gdzie najtańszy po przecenie kosztuje 4400 zł.
No tak. Taki budżetowiec nie może mieć pełnej matrycy 10 Bit...Ech.Kto tu jest naiwny.
No i te same telewizory a mające inne systemy Dimmingu. Ech szkoda gadać.
 

Skoro twierdzisz, że te systemy dimingu są inne, to może wytłumaczysz nam na czym polega ta różnica oprocz nazwy?

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2018 o 13:43, JarekWML napisał:

W 55 calach to są te same telewizory. W 49 calach Samsung wał kręci już od dłuższego czasu, ale w 55 calach te telewizory obrazowo nie mają prawa się między sobą różnić tylko dlatego, że są dostępne w różnych sklepach. Te końcówki typu 72 czy 42 wskazują na inną ramkę, innego pilota, ewentualnie dodatek w postaci tunera satelitarnego. Nie szukaj spisku ?

Pisałem już o ramkach i pilocie, schemat klepany od lat.

12 minut temu, jonny2003 napisał:

Budżetowy TV z klasy PREMIUM gdzie najtańszy po przecenie kosztuje 4400 zł.
No tak. Taki budżetowiec nie może mieć pełnej matrycy 10 Bit...Ech.Kto tu jest naiwny.
No i te same telewizory a mające inne systemy Dimmingu. Ech szkoda gadać.
 

Chcesz mi powiedzieć że specalnie dla modelu NU8042 i NU8072 zaprojektowano inny system, podczas gdy do modelu Q6FN i Q7FN władowano dokładnie ten sam co w NU8002? ?

Nawet na RTings piszą że efekt jest identyczny ?

 

No chyba że Samsung stworzył kolejny inny model, i NU8000 to już zupełnie coś innego, a specjalnie dla biednych polaków robaków zrobili NU8002, którego wykastrowali z cennych bitów i stu cennych Picture Quality Indeksów. ?

Edytowane przez JarekWML
  • Plusik 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Somebody101 napisał:

Skoro twierdzisz, że te systemy dimingu są inne, to może wytłumaczysz nam na czym polega ta różnica oprocz nazwy?

Poczekamy aż ktoś to przetestuje.
Ja nie twierdzę, że dokładnie wiem co tam siedzi.
Ja poprostu opieram się na oficjalnych danych Samsunga, na DISPLAYSPECIFICATION, i na tym co jest podane oficjalnie.
No i bardziej w to wierzę niż brednie szamanów ze szklaną kulą piszących "to te same telewizory"

  • Plusik 1
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, jonny2003 napisał:

http://www.tvtest.pl/samsung-55nu8042-test/

"najważniejsze różnice pomiędzy tymi dwoma modelami to:

  • bardziej zaawansowana analiza sygnału wejściowego w 55NU8042 (tzw. “Supreme UHD Dimming” kontra zwykłe “UHD Dimming” w 55NU8002) – potwierdzę lub zaneguję to dopiero po teście 55NU8002,
  • inny kolor ramki ekranowej (złotawy, a nie srebrny jak w 55NU8002),
  • luksusowy, metalowy pilot (podobny do tego z QLED-ów Q9FN)."

Szkoda, że pominales dokładnie 1 kolejny akapit testu, który sam tu zalinkowales:

"Ponieważ różnice pomiędzy 55NU8002, a 55NU8042 nie powinny mieć żadnego wpływu (i najprawdopodobniej nie mają) na jakość obrazu, test telewizora Samsung 55NU8042 można z dużym prawdopodobieństwem traktować również jako test 55NU8002."

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, JarekWML napisał:

Pisałem już o ramkach i pilocie, schemat klepany od lat.

Chcesz mi powiedzieć że specalnie dla modelu NU8042 i NU8072 zaprojektowano inny system, podczas gdy do modelu Q6FN i Q7FN władowano dokładnie ten sam co w NU8002? ?

Nawet na RTings piszą że efekt jest identyczny ?

 

No chyba że Samsung stworzył kolejny inny model, i NU8000 to już zupełnie coś innego...

A gdzie pisze, że jest identyczny?
Co to dimmingu w samsungach to są ten lepszy SUHD i gorszy UHD.
I to nie jest tak, że specjalnie zaprojektował bo UHD jest starszy a SUHD nowszy.
Już ci podawałem linki. Ciężki przypadek, który wszystko lepiej wie niż producent.

10 minut temu, Fjubens napisał:

Szkoda, że pominales dokładnie 1 kolejny akapit testu, który sam tu zalinkowales:

"Ponieważ różnice pomiędzy 55NU8002, a 55NU8042 nie powinny mieć żadnego wpływu (i najprawdopodobniej nie mają) na jakość obrazu, test telewizora Samsung 55NU8042 można z dużym prawdopodobieństwem traktować również jako test 55NU8002."

Fjubens


Słowo klucz "nie powinny" i

 

"najprawdopodobniej nie mają"

 

To tak samo jak tym, że po czasie dopiero się okazało, że 49 model ma tylko 60 matrycę
Albo, że nie obsługuje VRR

https://www.rtings.com/tv/reviews/samsung/nu8000


" Update 08/14/2014: We have received reports that the 49" model does not support VRR "


Zobacz na datę testu i na datę update.
Nie zdziwiłbym się gdyby niedługo ,wskoczył taki update odnośnie matrycy i dimmingu do poszczególnych modeli.
Takie różnice w nowo wprowadzonych TV wychodzą dopiero po czasie.
A u Samsunga takie cuda i mieszanie z martycami i opcjami to normalka, więc mnie to wcale nie dziwi, że niby ten sam telewizor potrafi mieć inne parametry, matrycę i systemy.

Edytowane przez jonny2003
  • Plusik 1
  • Lubię 1
  • Haha 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No racja, Q Contrast powoduje że to już nie będzie to samo.

Q7FN ma ten cały śmieszny Supreme UHD Dimming, co jest zwykłym wygaszaniem strefowym w pionowych strefach, podobnie jak twoje "lepsze" od zwykłego NU8042/NU8072. W modelu Q7FN otrzymał nawet identyczną notę jak NU8000, i opis:

a46d1d2a71951c900ef96b1c8e5ff8bf.png

Ale widocznie RTings to też debile którzy naiwnie twierdzą, że NU8000 ma panel 10 bitowy, a równie głupi Maciej Koper im wtóruje w tym mylnym przekonaniu, bo przecież na DisplaySpecifications jest prawda objawiona, i nie mogą się mylić - w przeciwieństwie do RTings czy Maćka, mieli ten telewizor przed sobą, rozebrali go na czynniki pierwsze, i stwierdzili FAKTY, a nie urojenia.

DisplaySpecifications nawet podaje w stopce strony:

Cytat

The information on this website is provided on "as is, as available basis" without warranty of any kind. DisplaySpecifications is not responsible for any omissions, inaccuracies or other errors in the information it publishes. All warranties with respect to this information are disclaimed. Reproduction of any part of this website in its entirety or partially or in any form or medium without prior written permission is prohibited. The trademarks, marques and logos of the manufacturers of devices, software, hardware, etc. are the property of their respective owners.

Czyli strona może zawierać błędy, i tak właśnie jest w tym przypadku - i nie jest to pierwsza, ani zapewne ostatnia pomyłka. Tym bardziej, że jest to strona współtworzona przez odwiedzających:

Cytat

Every visitor of the website is free to send any correction or addition to the specifications of any of the models listed.

 

I tak jeszcze nawiasem, żeby się do czegoś jeszcze przy[beeep]ać - jest napisane, a nie "pisze". ?

 

A teraz idź do żony i pochwal się jak zaorałeś bandę debili którzy nie wierzą faktom.

  • Zmieszany 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Displayspecifications często błędne informacje podaje. Ot, choćby przykład KSa 7000 w 55" i 49".

Dla 49" podają Peak Brightness: 1000 zamiast 1200 cd/m2 dla rozmiarów wyższych, do tego matryca VA zamiast SVA mimo iż nawet podają z serwis menu taki sam panel producenta (Samsungowy): 49A1MU0QK vs 55A1MU0QK.

Vince osobno specjalnie testował rozmiar 49" i właściwości są takie jak większych rozmiarów, łącznie z:

Measured peak brightness 1380 cd/m2

No to ja przykładowo w takiej sytuacji bardziej wierzę osobie testującej (która jest uważana swoją drogą za najbardziej bezstronnego testera i ostatnio po Samsungu Q9FN ładnie też przecież jechał) niż Displayspecifications gdzie można wyśłać informację o danym TV samemu ('Suggest an edit') i jest duża szansa, że oni to klepną. 

To tak odnośnie tej "prawdy objawionej" na stronie, że niby NU8042/8072 ma 10-bit, a NU8002 ma 8-bit + FRC.

Edytowane przez Fjubens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, JarekWML napisał:

No racja, Q Contrast powoduje że to już nie będzie to samo.

Q7FN ma ten cały śmieszny Supreme UHD Dimming, co jest zwykłym wygaszaniem strefowym w pionowych strefach, podobnie jak twoje "lepsze" od zwykłego NU8042/NU8072. W modelu Q7FN otrzymał nawet identyczną notę jak NU8000, i opis:

a46d1d2a71951c900ef96b1c8e5ff8bf.png

Ale widocznie RTings to też debile którzy naiwnie twierdzą, że NU8000 ma panel 10 bitowy, a równie głupi Maciej Koper im wtóruje w tym mylnym przekonaniu, bo przecież na DisplaySpecifications jest prawda objawiona, i nie mogą się mylić - w przeciwieństwie do RTings czy Maćka, mieli ten telewizor przed sobą, rozebrali go na czynniki pierwsze, i stwierdzili FAKTY, a nie urojenia.

DisplaySpecifications nawet podaje w stopce strony:

Czyli strona może zawierać błędy, i tak właśnie jest w tym przypadku - i nie jest to pierwsza, ani zapewne ostatnia pomyłka. Tym bardziej, że jest to strona współtworzona przez odwiedzających:

 

I tak jeszcze nawiasem, żeby się do czegoś jeszcze przy[beeep]ać - jest napisane, a nie "pisze". ?

 

A teraz idź do żony i pochwal się jak zaorałeś bandę debili którzy nie wierzą faktom.

 

 

 

No i kolejny raz wyszło twoje rozumowanie.
" The local dimming feature on the TV is bad. Performance is very similar to the NU8000.

Ty napisałeś
"Nawet na RTings piszą że efekt jest identyczny ?"


Czy ty wogóle chodziłeś na polski w szkole? Wiesz co to identyczny a co znaczy z angielskiego "very similar "
Identyczny=bardzo podobny wg ciebie.
2600=2500, tak=nie SUHd=UHD

Ty interpretujesz wszystko po swojemu. Podobne=identyczne.

Nie ma sensu dalsza dyskusja bo tutaj leży pies pogrzebany.
Kto chce niech sobie kupi 8002 i myśli, że jest IDENTYCZNY jak 8042
Ja uważam, że nie jest bo diabeł tkwi w szczegółach.

Odpuszczając już te bezsensowne dyskusje czy "coca cola to to samo co pepsi bo nie widzę różnicy w smaku to jest to samo"
Zastanawiam się tylko czy warto kupować ten TV skoro jakby go nie nazwać system wygaszania jest słaby w praktycznie każdej wersji.

Ps. Oglądałem wczoraj w sklepie model 8052, leciały jakieś materiały promocyjne Samsunga, szkoda tylko, że wszystko jasne i tak ładnie ustawione pod to co chcą pokazać.
Nie dało się za bardzo ocenić jak TV wyświetla ciemne sceny.

Obraz wyglądał świetnie jeśli chodzi o kontrast, jasność, kolory, szczegóły no ale wiadomo wykręcony tryb sklepowy też robi swoje.
No ale na tle innych TV, które miały pewnie też wszystko wymaxowane w ustawieniach ten świecił lepiej.
Zastanawiam się nad możliwością zakupu np w Redcoon, gdzie dają 30 dni na ewentualny zwrot.
To chyba jedyna możliwość aby móc przetestować ten TV czy będzie mi pasować.

Edytowane przez jonny2003
  • Plusik 1
  • Lubię 1
  • Haha 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie trochę półlegalne pytanie :P

Czy ja dobrze rozumiem, że ten telewizor nie obsłuży większości torrentowych filmów gdyż nie obsługuje divixa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, umpero napisał:

Takie trochę półlegalne pytanie :P

Czy ja dobrze rozumiem, że ten telewizor nie obsłuży większości torrentowych filmów gdyż nie obsługuje divixa?

Tak. Dlatego jak chcesz kupowac samsunga, to lepiej model zeszoloroczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, umpero napisał:

Takie trochę półlegalne pytanie :P

Czy ja dobrze rozumiem, że ten telewizor nie obsłuży większości torrentowych filmów gdyż nie obsługuje divixa?

Mało się znam na torrentach, ale wydaje mi się, że od wielu lat wszystko jest kompresowane kodekiem x264, a teraz także x265 i z DivX'em nie ma nic wspólnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem w sklepie kilkanaście filmów z torrentow dla testów w sklepie, seria mu7 odtworzyła wszystko, nu8 tylko 3 z nich działało prawidłowo. Reszta była albo bez dźwięku albo w ogóle film się nie odtworzyl. Porażka trochę w tym roku ze strony Samsunga. Ciekawe dlaczego na taki krok się zdecydowali..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy np da sie odtwarzac filmy przez Xboxa? Zamierzam kupic tez Xbox One X i sie zastanawiam czy te filmy ktore nie odtworzy bezposrednio TV to czy wyswietli je Xbox na tym telewizorze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając na chwilę do tej "nieomylności" Displayspecifications i tu cytat użytkownika jonny2003: "Ja poprostu opieram się na oficjalnych danych Samsunga, na DISPLAYSPECIFICATION, i na tym co jest podane oficjalnie."

Wysłałem wczoraj sugestię ('Suggest an edit') odnośnie Samsunga UE49KS7000 - że należy zmienić Peak Brightness z 1000 cd/m2 na 1200 cd/m2 (tak jak podany ma 55") gdyż Vincent w teście 49" wskazuje Peak Brightness nawet na 1380 cd/m2, podając przy tym link do testu.

Dzisiaj zmienili wartość na 1200 cd/m2 tak jak zasugerowałem.

To tyle odnośnie tych "oficjalnych danych Samsunga".

Edytowane przez Fjubens
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...