Home News Nowy tajemniczy kanał na testowym multipleksie DVB-T2 telewizji TVN! Drogą naziemną niespodziewanie włączone zostaną ekskluzywne treści?
Nowy tajemniczy kanał na testowym multipleksie DVB-T2 telewizji TVN! Drogą naziemną niespodziewanie włączone zostaną ekskluzywne treści?

Nowy tajemniczy kanał na testowym multipleksie DVB-T2 telewizji TVN! Drogą naziemną niespodziewanie włączone zostaną ekskluzywne treści?

60.98K
4

Do grona kanałów TVN dostępnych w ramach testów standardu DVB-T2 w naziemnej telewizji cyfrowej dołączyła kolejna pozycja. Nie jest to jednak tradycyjny przekaz, a jedynie plansza promująca serwis Player i dostępne tam od najbliższego piątku transmisje z Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Czy w miejsce komunikatu mogą się tam pojawić za darmo relacje z imprezy niedostępne drogą naziemną? Czy w przyszłości będzie to kanał Player?

Kanały TVN DVB-T2 w naziemnej telewizji cyfrowej – do listy dołączył kanał Player. Co się tam pojawi?

Zupełnie niespodziewanie na testowym multipleksie DVB-T2 użytkowanym przez TVN Grupę Discovery pojawił się dodatkowy kanał, który oznaczono nazwą “Player”. Obecna tam już od kilku dni pozycja to jednak jedynie plansza informacyjna, która ma za zadanie promować pakiet Eurosport udostępniony w serwisie na czas tegorocznych Igrzysk Olimpijskich w Tokio

Nowy tajemniczy kanał na testowym multipleksie DVB-T2 telewizji TVN! Drogą naziemną niespodziewanie włączone zostaną ekskluzywne treści?
fot. za: Satellite charts

Czy w przyszłości w tym miejscu mogą się zatem pojawić przekazy na żywo z imprezy? Nie można tego wykluczyć. Źródło donosi, że nowy kanał na multipleksie DVB-T2 nadaje w jakości HD z kompresją HEVC (H.265). Ponadto jego specyfika sugeruje, że może tam zostać uruchomiona usługa HbbTV, czyli telewizji hybrydowej. W takiej formie rzeczywiście mogłyby się tam pojawić wybrane relacje dostępne wyłącznie w Eurosport.

Przypomnijmy, że to ten nadawca posiada pełną licencję na pokazywanie igrzysk, natomiast sublicencją w bardzo ograniczonym zakresie dysponuje Telewizja Polska. Można sobie wyobrazić, że w ramach testów DVB-T2, TVN mógłby za pośrednictwem przekazu z Playera udostępnić widzom naziemnej telewizji cyfrowej niektóre ekskluzywne relacje ze zmagań sportowych.

Igrzyska Olimpijskie w Tokio jednak w 4K w polskiej telewizji! Kto pokaże imprezę w najwyższej jakości i na jakim kanale?

Na platformie Player można wykupić pakiet z tymczasowymi kanałami Eurosportu włączanymi na czas trwania IO w Tokio. Będzie tam dostępnych siedem takich stacji, a ponadto także Eurosport 1 i Eurosport 2.

Na testowym multipleksie DVB-T2 z kanałami TVN można oglądać TVN HD, TVN 7 HD, TTV HD i METRO HD. Niedawno wyłączono dostępny wcześniej TVN Fabuła. Gdzie i jak je oglądać? Sprawdźcie poniżej:

magicLinks_2_1

Źródło: https://www.sat-charts.eu/artykul,5649,MUX-TVNT2-Player-w-ofercie-multipleksu.html


Przeczytaj więcej na temat telewizji:

(60982)

2.7 6 głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Pawel
Pawel
8 dni temu

Wyjasnijcie prosze dlaczego nie ma tvn24 na tv naziemnej .

szymonka
szymonka
5 dni temu
Reply to  Pawel

Bo to nie jest kanał darmowy. Dlatego np. w UPC uruchomił się z opóźnieniem (jak zawsze), ponieważ negocjoniwano cenę od gniazdka.

G35
G35
7 dni temu

A ile mi zapłacą żebym mógł ich w ogle włączyć i ogladać

G35
G35
7 dni temu

Też mi ekskluzywne treści hahaha tam nic nie ma od kilku ładnych lat

4
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x