Home News TP Vision: pierwsze soundbary Philips Audio na IFA 2019
TP Vision: pierwsze soundbary Philips Audio na IFA 2019

TP Vision: pierwsze soundbary Philips Audio na IFA 2019

695
0

TP Vision odpowiedzialne za produkcję telewizorów Philips na Europę przejęło także kontrolę nad Philips Audio. Pisaliśmy o tym podczas prezentacji nowych produktów w Amsterdamie na których byliśmy obecni. Pierwszych soundbarów wydanych pod tą marką możemy spodziewać się na IFA 2019.

Marka Philips Audio była do tej pory w posiadaniu Gibson. W zeszłym roku jednak ta firma zbankrutowała, a Philips Audio przejął TP Vision, który także wcześniej stał się producentem telewizorów Philips na Europę. O planach związanych z segmentem audio firma wspominała w zeszłym miesiącu w Amsterdamie. Były tam pokazane produkty jeszcze opracowane przez Gibsona, między innymi budżetowe soundbary 2.1, takie jak 80W HTL1193 z bezprzewodowym subwooferem i Bluetooth oraz 70W HTL1510.

Philips Audio

Firma planuje także wprowadzić produkty z wyższej półki pod własnym brandingiem. Mają być one zaprezentowane na IFA 2019. TP Vision współpracuje obecnie z Bowers & Wilkins (audio), Georgiem Jensenem (design produktów) i Dolby (implementacja Atmos). Nadchodzące soundbary mają korzystać z tych właśnie rozwiązań.

Philips_soundbary

Umowa partnerska pomiędzy Philips a TP Vision wygasa 31 grudnia 2023. Może jednak zostać automatycznie przedłużona. Jesteśmy ciekawi produktów holenderskiej firmy w segmencie audio.

Philips_soundbary

Źródło: flatpanels

(695)

Jakub Krawczyński Gram od 1991, kocham moje hobby więc mam wszystkie konsole. Niemniej fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.