Home News Philips 2019: Jesteśmy już w Amsterdamie na pokazie nowych telewizorów i audio!
Philips 2019: Jesteśmy już w Amsterdamie na pokazie nowych telewizorów i audio!

Philips 2019: Jesteśmy już w Amsterdamie na pokazie nowych telewizorów i audio!

2.29K
1

Kilka chwil temu dolecieliśmy do Amsterdamu gdzie już dziś o godzinie 16.00 odbędzie się oficjalna konferencja na której firma Philips zaprezentuje nowości z zakresu telewizorów oraz audio na 2019 rok. Czego możemy się spodziewać?

Na CES firmy japońskie oraz koreańskie odkryły częściowo karty na temat swoich nowych produktów na ten rok jednak wiele osób czekało na informacje z obozu Philipsa. Ten jak zawsze prezentuje swoje najnowsze produkty w Europie kilka chwil po targach w Las Vegas.

Na miejscu na pewno zobaczymy cały lineup telewizorów na ten rok. Większość to oczywiście telewizory LCD oraz jak sądzę zobaczymy dużo więcej telewizorów premium czyli OLED. Po tym co zobaczyliśmy w Vegas u konkurencji pytań i oczekiwań jest wiele. Zarówno w temacie filmowym jak i systemowym.

Możliwe, że usłyszmy konkrety dotyczące wsparcia dla formatów premium HDR. Czy będzie to HDR10+ czy Dolby Vision? Tutaj jest bardzo gorąco w temacie. Co ze współpracą z Apple? Czy także do Philips trafi kompatybilność z Airplay 2? A może coś więcej?

Philips Amsterdam 2019 konferencja

Jakie  będą kolejne kroki rozwoju Android TV? Ostatnio mogliśmy usłyszeć o zmianach jakie nadchodzą do całej platformy. Kiedy przemówimy po polsku do Google asystenta?

Osobiście ciekawi mnie bardzo dalsza współpraca z firmą Bowers & Wilkins. To, co zobaczyliśmy w modelu OLED 903 powaliło na kolana jeżeli chodzi o jakość dźwięku wydobywającego się z samego telewizora. Czy firmy poszły o krok dalej w tym temacie i zaimplementują tak wysoką jakość dźwięku w większej ilości swoich modeli? Może także w LCD?

Wszystkiego dowiemy się już dziś oraz jutro podczas warsztatów organizowanych dla dziennikarzy z całej Europy. Obserwujcie portal!

(2286)

Piotr "Gmeru" Gmerek Redaktor naczelny HDTVPolska. Posiadacz THX Certified Level 2. Członek polskiego oddziału SMPTE. Maniak najwyższej jakości obrazu. Poniżej 4K nie schodzę ;-). Pasjonat i kolekcjoner konsol, gier oraz filmów. Na słowo "Limitowana edycja" dostaję gęsiej skórki ;-).

Comment(1)


 1. Oled 803 / 903

  DxhkitQX4AM0xUV.jpg

  Oled 804 / 854

   

  Dxhkq_5X0AEXQUg.jpg

  LCD 804/ 854

  DxhkitgXQAAeSIq.jpg

   

  Philips 7304  (4k Dolby Vision, Dolby Atmos, Ambilight 3) :

  DxhqnGbWwAEUOIS.jpg


   "The one"

  DxhtdZRXcAAvhac.jpg