Home News Kevin Feige będzie szukał nowego Wolverine’a dla X-Men
Kevin Feige będzie szukał nowego Wolverine’a dla X-Men

Kevin Feige będzie szukał nowego Wolverine’a dla X-Men

190
0

W trakcie panelu dotyczącego serialu Legion na konferencji prasowej w ramach Television Critics Association, dowiedzieliśmy się także na temat przyszłości uniwersum X-Men. Będzie nad nimi czuwał teraz Kevin Feige, producent całego uniwersum Avengers, który musi znaleźć teraz Wolverine’a.

Lauren Shuler Donner, dotychczasowa producentka serii X-Men ustąpi miejsca Kevinowi Feige’owi. Wszystkie kreatywne decyzje będą od teraz należały do niego i Disneya. 20th Century Fox jest zobowiązane do wydania Dark Phoenix oraz New Mutants, które będą ostatnimi filmami w uniwersum od Foxa. Nie będzie tutaj żadnego kompromisu jak w umowie Sony ze Spider-Manem, gdyż Disney w całości przejmie własność intelektualną.

X-Men

Shuler Donner wypowiadała się także w temacie postaci Wolverine’a. Hugh Jackman w 2017 zapowiedział koniec z rolą ikonicznego superbohatera. Jednym z problemów dla Jackmana było przybieranie na masie do roli, które z jego metabolizmem w jego wieku jest już niesamowicie trudne. Producentka nie wykluczyła jego udziału definitywnie – zasugerowała, że być może znalazłoby się miejsce dla jakiejś przyszłej, starszej wersji postaci. Teraz jednak Feige będzie musiał znaleźć nowego aktora.

Pojawił się jeszcze temat spin-offów, które były wcześniej opracowywane jeszcze dla Foxa, ale ostateczna decyzja będzie należała teraz do Disneya. Filmy, takie jak: Gambit, X-Force i Kitty Pryde będą musiały poczekać na zielone światło do czasu gdy fuzja Disney-Fox zostanie formalnie dopełniona. Jeśli Disney tego sobie nie zażyczy, to nie zostaną one zrealizowane.

Źródło: /FILM

(190)

Jakub Krawczyński Gram od 1991, kocham moje hobby więc mam wszystkie konsole. Niemniej fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.