TEST: 3D LCD LED Samsung UE55H6400

TEST: 3D LCD LED Samsung UE55H6400

6.39K
2810

Bottom Line
Samsung UE55H6400 to niezwykle mocne uderzenie w konkurencję. Jeśli tylko jego sprawność przełoży się na ekrany o innym rozmiarze to najprawdopodobniej będzie #1 w tym roku w klasie średniej.
 

Słowem wstępu

Zeszłoroczna seria 6000 przeznaczona dla masowego odbiorcy była całkiem niezła () jednak brakowało jej trochę do miana bardzo dobrej. Głównie chodziło o jakość obrazu, która była dobra lecz nie idealna. W tym roku firma postanowiła skupić się właśnie na tym aspekcie czego efektem jest najnowsza seria H6000. Trzeba przyznać, że inżynierowie z Samsunga musieli mocno przysiąść nad tematem obrazu. Jednak czy należy im się dziwić? Pozostałe cechy zostały dopracowane do granic możliwości (Smart TV, funkcje dodatkowe czy bardzo dobra płynność obrazu) więc przyszedł czas na najważniejszą czyli to co widzimy i podziwiamy np. podczas oglądania filmów. Udało się?
 

(6385)

Maciej Koper Szef działu testów na HDTVPolska. Posiadacz certyfikatów ISF oraz THX. Zapraszam studia filmowe oraz osoby prywatne do profesjonalnej kalibracji swoich wyświetlaczy: www.skalibrujtv.pl

2810
Dodaj komentarz

avatar
0 Tematy w komentarzach
0 Odpowiedzi na temat
0 Obserwujący
 
Najczęściej komentowany komentarz
Najgorętszy wątek komentarza
0 Komentuj autorów
Autorzy ostatnich komentarzy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o