Home News Powstanie nowy polski kanał TV. Trafi do darmowej telewizji naziemnej!
Powstanie nowy polski kanał TV. Trafi do darmowej telewizji naziemnej!

Powstanie nowy polski kanał TV. Trafi do darmowej telewizji naziemnej!

37.00K
1

Prężnie działająca na polskim rynku telewizyjnym grupa MWE Networks przymierza się do uruchomienia kolejnej stacji. Nowy muzyczny kanał miałby być nadawany nie tylko w telewizji kablowej i satelitarnej, ale i za darmo w telewizji naziemnej!

MWE Networks powoła do życia nowy kanał muzyczny. Będzie go można odbierać za darmo w TV naziemnej

W przygotowaniu jest kolejny kanał telewizyjny należący do MWE Networks. Będzie to nowa stacja muzyczna w portfolio nadawcy – już piąta pozycja o takiej tematyce, tym razem nadająca największe hity. Nie zdradzono jeszcze jej nazwy, ale wiadomo już, gdzie trafi. MWE chce ją zaoferować w telewizji kablowej i satelitarnej, ale też wprowadzić do naziemnej telewizji cyfrowej za pośrednictwem swoich testowych, dostępnych w kilku większych miastach kraju multipleksach.

Wedle informacji pozyskanych przez serwis Wirtualnemedia.pl, wniosek koncesyjny dotyczący nowego kanału nie został jeszcze dostarczony do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Jego start najprawdopodobniej przypadnie na rok 2024, choć niewykluczone, że stanie się to “rzutem na taśmę” jeszcze w roku bieżącym.

MWE ma już w swojej ofercie takie muzyczne stacje jak Power TV, Nuta.TV, Nuta Gold i Ultra TV 4K. Przypomnijmy, że spółka otrzymała dopiero co od KRRiT koncesje na nadawanie trzech zapowiedzianych kanałów: Pogoda24, Zakupy24 i Junior Channel. To również pozycje, które mogą w przyszłości zadebiutować naziemnie w ramach eksperymentalnych multipleksów MWE.

Źródło: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/kanal-muzyczny


Telewizja i kanały – przeczytaj więcej:

(37002)

3 1 głos
Article Rating
Andrzej Tuchalski W redakcji odpowiada za treści związane z naziemną telewizją cyfrową, satelitarną oraz kablową. Prywatnie wielki miłośnik kotów oraz pływania.
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Grzegorz
Grzegorz
1 miesiąc temu

To może niech zacznie jeszcze robić stacje radiowe zamiast telewizji.
Wtedy chociaż komuś będzie się opłacało nadawać w DAB+ i może będzie więcej ciekawych stacji z muzyką inną niż w stacjach nadawanych na FM.

1
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x