Home News PS4 Remote Play bez ograniczeń! Usługa trafia na Androida
PS4 Remote Play bez ograniczeń! Usługa trafia na Androida

PS4 Remote Play bez ograniczeń! Usługa trafia na Androida

376
0

PS4 Remote Play, usługa umożliwiająca granie w konsolowe tytuły na zewnętrznych urządzeniach, trafia do użytkowników smartfonów z Androidem. Wcześniej ta funkcjonalność dostępna była tylko dla posiadaczy telefonów Sony.

To ważny dzień dla wszystkich fanów PlayStation, którzy chcieliby cieszyć się zabawą nie tylko na konsoli. PS4 Remote Play było wprawdzie dostępne od samego debiutu obecnej wciąż generacji konsol, ale tylko dla posiadaczy urządzeń Sony, a później także komputerów z Windowsem i macOS oraz iPhone’ów i iPadów.

Teraz Sony otwiera się także na pozostałych mobilnych graczy. Nowa aktualizacja PlayStation o numerze 7.0 rozszerza Remote Play o pozostałe urządzenia z Androidem, a więc nie tylko smartfony japońskiego producenta. Wystarczy, że posiadamy wersję Androida nie starszą niż 5.0 (Lollipop).

PS4 Remote Play bez ograniczeń! Usługa trafia na Androida
PS4 Remote Play; fot. Gadget Hacks

Jest jednak jeden haczyk: jeżeli chcemy grać przy użyciu kontrolera DualShock 4, możemy obejść się smakiem. Ten przywilej jest bowiem udostępniony tylko urządzeniom z systemem Android 10, który dopiero zaczyna debiutować na telefonach.

Aplikację Remote Play na Androida pobrać można na swoje urządzenie ze sklepu Google Play.

Źródło: Tabletowo.pl


Możecie również u nas przeczytać:

 

(376)

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
Powiadom o