Home News Kosmiczne liczby Xiaomi i Realme. W tydzień sprzedano miliony smartfonów
Kosmiczne liczby Xiaomi i Realme. W tydzień sprzedano miliony smartfonów

Kosmiczne liczby Xiaomi i Realme. W tydzień sprzedano miliony smartfonów

266
0

Xiaomi i Realme, chińscy producenci elektroniki użytkowej, pochwalili się na Twitterze imponującą sprzedażą smartfonów w Indiach. Łącznie w ciągu siedmiu dni rozprowadzili ponad 6 milionów urządzeń. To głównie zasługa wielkich akcji promocyjnych odbywających się ostatnio w tym kraju.

W Indiach trwają szeroko zakrojone akcje sprzedażowe. Największe promocje uruchomiły Amazon oraz popularny indyjski sklep online z elektroniką – Flipkart. Okazje do lawinowego zwiększenia sprzedaży wykorzystali jedni z największych chińskich producentów smartfonów. Xiaomi i Realme ogłosili wczoraj, że tydzień promocji zaowocował ponadprzeciętnymi wynikami.

Pierwszy z producentów sprzedał w Iniach ponad 3,8 milionów telefonów, na co złożyły się liczby uzyskane poprzez oficjalną stronę oraz akcje obu sklepów. Realme rozprowadził za to więcej niż 2,2 milionów smartfonów i to tylko w ramach wydarzenia przygotowanego przez Flipkart.

Kosmiczne liczby Xiaomi i Realme. W tydzień sprzedano miliony smartfonów
Xiaomi i Realme ogłaszają wyniki sprzedaży smartfonów w Iniach

W kolejnych tygodniach w tamtym rejonie świata ruszą następne akcje, podczas których z pewnością znów usłyszymy o zwiększonej popularności chińskich smartfonów.

Źródło: GSMArena.com


Możecie również u nas przeczytać:

(266)

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
Powiadom o