Home News Obcy: Izolacja jako serial animowany dla dorosłych?
Obcy: Izolacja jako serial animowany dla dorosłych?

Obcy: Izolacja jako serial animowany dla dorosłych?

212
0

Jak donosi portal Observer, gra Obcy: Izolacja może doczekać się kontynuacji w formie serialu animowanego dla dorosłych. Jego premiera spodziewana jest wkrótce.

W tym roku, jak już wielokrotnie wspominaliśmy, przypada 40-lecie wydania arcydzieła science-fiction, filmu Obcy Ridleya Scotta. Do tej pory ukazała się m.in. mobilna (i naprawdę dobra) gra Alien: Blackout. Ponadto wszedł też do sprzedaży komiks Dark Horse Comics pod tytułem Aliens: Resistance. Jakby nie patrzeć, są to dwa elementy sloganu „Read. Play. Watch”, którym Fox promuje markę w tym roku. Brakuje zatem jeszcze do pełni szczęścia tego ostatniego elementu. Być może właśnie tutaj wkroczy serial animowany dla dorosłych widzów.

Obcy: dwa seriale w przygotowaniu?

Observer podaje, że pracuje nad nim studio Axis Animation, które tworzyło efekty wizualne do gry Obcy: Izolacja. Serial miałby składać się z siedmiu odcinków i być udostępniony na oficjalnej stronie marki Obcy. Jak już informowaliśmy wcześniej, może być to jeden z dwóch planowanych na ten rok seriali. Wcześniejsze informacje wskazywały, że ten drugi miał być produkcją aktorską.

Obcy: Izolacja

W temacie Aliena, w tym roku na festiwalu Sundance zadebiutował film dokumentalny, Memory: The Origins of Alien, w drodze jest nowa książka o pierwszej części filmu. Ponadto w brytyjskich kinach odbędą się seanse klasyku Scotta odrestaurowanego w 4K. Ostatecznie też film ukaże się również na 4K UHD Blu-ray w kwietniu.

Obcy: są preordery 4K UHD Blu-ray. Gwiazda Przymierza chce sequela

Źródło: Observer, bloody-disgusting.com

(212)

Jakub Krawczyński Fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
Powiadom o