Home News IEM 2019: HP zaprezentuje monitor 4K Omen X Emperium
IEM 2019: HP zaprezentuje monitor 4K Omen X Emperium

IEM 2019: HP zaprezentuje monitor 4K Omen X Emperium

250
2

Firma HP pojawi się w trakcie wydarzenia IEM 2019 (Intel Extreme Masters) dwukrotnie. W dniach 22-24 lutego i 1-3 marca przy stanowisku firma zapewni szereg atrakcji, w tym szansę sprawdzenia w akcji 65-calowego monitora 4K HDR typu BFGD, Omen X Emperium.

Na IEM 2019 firma HP przygotowała stanowiska do popularnych gier esportowych, w tym CS:GO, League of Legends, PUBG i Rocket League. Ponadto do dyspozycji oddana będzie m.in. strefa VR, a także innego typu atrakcje. Wśród nich między innymi spotkania z drużynami esportowymi BIG, AGO oraz popularnymi YouTuberami i streamerami. Planujemy pojawić się na tym wydarzeniu i dla was je zrelacjonować.

CES 2019: 65-calowy HP Omen X Emperium z 4K HDR G-Sync w lutym

Nas najbardziej będzie tam interesował monitor Omen X Emperium 65. Jest to model typu BFGD (Big Format Gaming Display), reprezentuje on klasę monitorów opracowaną przez NVIDIA. Po raz pierwszy HP zaprezentowało go na targach CES 2019. Odznacza się rozdzielczością 4K, wsparciem HDR i G-Sync, a także zapewnia odświeżanie 144 Hz. Ponadto wyposażony jest w zintegrowany soundbar i wbudowaną konsolę NVIDIA Shield. Jest to pierwszy monitor typu BFGD na rynku, a wkrótce mają pojawić się kolejne od innych producentów.

Źródło: HP

(250)

Jakub Krawczyński Fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

2
Dodaj komentarz

avatar
0 Tematy w komentarzach
0 Odpowiedzi na temat
0 Obserwujący
 
Najczęściej komentowany komentarz
Najgorętszy wątek komentarza
0 Komentuj autorów
Autorzy ostatnich komentarzy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o