Home News Obcy: są preordery 4K UHD Blu-ray. Gwiazda Przymierza chce sequela
Obcy: są preordery 4K UHD Blu-ray. Gwiazda Przymierza chce sequela

Obcy: są preordery 4K UHD Blu-ray. Gwiazda Przymierza chce sequela

739
1

Zavvi dodało do swojej oferty film Obcy na nośniku 4K UHD Blu-ray. Wydanie można już zamawiać w przedsprzedaży i jest opatrzone wstępną datą wydania 1 kwietnia 2019. Ponadto Katherine Waterston wypowiadała się ostatnio o serii i możliwej kontynuacji Przymierza. 

Wczoraj wspominaliśmy o specjalnych seansach kinowych filmu Obcy w Wielkiej Brytanii i innych krajach. Z okazji 40-lecia premiery na wielkich ekranach widzowie będą mogli zobaczyć najnowszy skan filmu, który odrestaurowano pod okiem samego Ridleya Scotta w zeszłym roku. Jeszcze w 2018 pojawiły się wzmianki, że będzie mieć też premiera klasyku sci-fi w formacie 4K UHD Blu-ray. Tymczasem w sklepie Zavvi pojawiła się możliwość złożenia zamówienia przedsprzedażowego. Opatrzony jest datą wydania 1 kwietnia oraz ceną 29,99 GBP. Niestety nie znamy żadnych szczegółów zawartości ani technikaliów wydania.

Obcy

Z innej strony – aktorka Katherine Waterston, która grała główną rolę (specjalistka od terraformingu, Daniels) w Obcy: Przymierze udzieliła ostatnio wywiadu The Playlist. Powiedziała w nim, że bardzo chciałaby kontynuacji tegoż filmu i przy jego realizacji zdołała się dowiedzieć, że jego twórcy mieli interesują wizję dokąd będą chcieli zmierzać w dalszej kolejności. Nie chciała niczego dalej wyjawić, tłumacząc się tym, że i tak na pewno od tamtego czasu zmienili zdanie i w ich głowach zapewne pojawiły się nowe pomysły.  Zażartowała też, że nie mieszkając w Hollywood jest zawsze ostatnią osobą, która się czegokolwiek dowiaduje.

Za kilka miesięcy Disney sfinalizuje przejęcie Foxa i trudno wyobrazić sobie, że będzie chciał zajmować się tą marką, więc ciekawe będzie to, co się z nią w tym (bardzo ważnym, bo jubileuszowym) roku z nią stanie.

 

(739)

Jakub Krawczyński Fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

1
Dodaj komentarz

avatar
0 Tematy w komentarzach
0 Odpowiedzi na temat
0 Obserwujący
 
Najczęściej komentowany komentarz
Najgorętszy wątek komentarza
0 Komentuj autorów
Autorzy ostatnich komentarzy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o