Home News To już miesiąc nowego kanału Antena TV HD w naziemnej telewizji cyfrowej. Jaki ma zasięg i co możemy tam obejrzeć?
To już miesiąc nowego kanału Antena TV HD w naziemnej telewizji cyfrowej. Jaki ma zasięg i co możemy tam obejrzeć?

To już miesiąc nowego kanału Antena TV HD w naziemnej telewizji cyfrowej. Jaki ma zasięg i co możemy tam obejrzeć?

18
0

Kanał Antena TV HD ruszył w Polsce 1 maja 2021. Po miesiącu obecności w naziemnej telewizji cyfrowej jego zasięg pozostaje niezmienny – pozycja nadal dostępna jest w całej Polsce. Co znajdziemy w programie?

Kanał Antena TV HD w naziemna telewizja cyfrowa – jaki zasięg, gdzie oglądać?

Antena HD pojawił się na rynku polskim zastępując ATM Rozrywka, które cały czas walczy w sądzie o powrót do naziemnej telewizji cyfrowej. Pierwotnie Antena HD nosił nazwę Silver TV (nadal jest tak widoczny w EPG), jednak w wyniku konfliktu z kanałem internetowym Beaty Boruckiej o tej samej nazwie, nadawca zdecydował się na nowy format. Obecnie, po zeskanowaniu nadajników naziemnej telewizji cyfrowej, nowy kanał melduje się na pozycji 15 na MUX-1. Jest zatem dostępny w całej Polsce.

Antena HD jakość naziemna telewizja cyfrowa

Dla kogo przeznaczona jest nowa stacja i co w niej możemy aktualnie zobaczyć? To propozycja skierowana do seniorów, ale nie tylko. Znajdą tutaj też coś dla siebie fani programów lifestyle oraz przygodowych, podobnych do tych dostępnych np. na TVN Turbo czy TVN Style. Stacja serwuje także filmy wieczorową porą.

Nowy kanał w telewizji naziemnej Antena HD już działa! Dostępny jest na MUX-1 i nadaje w wysokiej jakości

Oprócz naziemnej telewizji cyfrowej, kanał Antena HD dostępny jest u takich operatorów jak Toya, Vectra, OrangeMultimedia czy Sat Film oraz przez internet w WP Pilot i Gonet.tv. Wkrótce może też zadebiutować w telewizji satelitarnej – w maju nadawca informował, finalizuje już negocjacje z operatorami.

magicLinks_2_1

Źródło: własne


Przeczytaj więcej na temat telewizji:

(18)

0 0 głos
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x