Home News Ikona PS5 na stronie Sony zdradza wygląd nowej konsoli?
Ikona PS5 na stronie Sony zdradza wygląd nowej konsoli?

Ikona PS5 na stronie Sony zdradza wygląd nowej konsoli?

64.23K
4

Spekulacji na temat wyglądu nowej konsoli Sony nie ma końca. Jednak wszystkie przecieki kręcą się wokół wyglądu mającego w sobie elementy w kształcie litery V czy też rzymskiego 5. Wszystko ze względu na wygląd tzw. devkitu (zestawu deweloperskiego), który swego czasu został opublikowany w sieci. Ponownie w serwisie Reddit pojawiło się zdjęcie jednak tym razem ikony PS5 na oficjalnej stronie PlayStation.

Według jednego z użytkowników wspomnianego serwisu. witryna PlayStation Japan, przez moment była zaktualizowana do wersji przedstawiającej ikonę nowej konsoli Sony. Zrobił on stosowny zrzut ekranu i zaznaczył miejsce na zdjęciu:

Ikona PS5 wygląd ps5

Jak widać, ikona ponownie zawiera element V w wyglądzie konsoli. Oczywiście strona została prawie od razu zaktualizowana a ikony już brak. Tak przynajmniej twierdzi osoba, która to zobaczyła.

Ikona PS5 wygląd ps5

Trudno jak zwykle powiedzieć czy jest to prawda czy fotomontaż. Dziwi przecież fakt, że zamiast screenshota, ktoś zrobił zdjęcie aparatem. W sieci istnieją też strony, które archiwizują witryny i ciężko wyszukać jakikolwiek ślad, który został pokazany na zdjęciu. Strona PlayStation ma też na pewno spory stały ruch a tylko jedna osoba “podobno” to zobaczyła. Nie zmienia to jednak faktu, że coś może być na rzeczy a cały świat wyczekuje oficjalnej prezentacji konsoli, która ma zadebiutować na rynku już w grudniu tego roku.

Więcej na temat wyglądu PS5:

(64233)

4
Dodaj komentarz

avatar
3 Tematy w komentarzach
1 Odpowiedzi na temat
0 Obserwujący
 
Najczęściej komentowany komentarz
Najgorętszy wątek komentarza
4 Komentuj autorów
RlnikMichałWolfps5 Autorzy ostatnich komentarzy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
ps5
Gość
ps5

Sony najwyraźniej podchwyciło czym spekulanci się jarają i trollują zawodową tą ikoną 😀

Wolf
Gość
Wolf

Na szczęście ta choroba psychiczna zostanie uleczona już w grudniu i nie będzie trzeba czytać tego typu wpocin aż do zapowiedzi powstania PS6.

Michał
Gość
Michał

Ciekawe w jakiej cenie będzie PS V

Rlnik
Gość
Rlnik

Przecież tak wygląda wersja deweloperska od góry którą już każdy widział, znaczy że finalna będzie wyglądała tak jak deweloperska? bez sensu. raczej użyli ikony wersji dev żeby nie używać wersji finalnej którą już raczej każdy zna i paradoksalnie przypomina X czyli tak, jak powinien wyglądać Xbox