Skocz do zawartości
pr0t0m

SERWIS LG OLED - duże rozczarowanie

Rekomendowane odpowiedzi

Mogłeś oddać tv w ciągu 14 dni! To po 1, po 2 być bardziej asertywnym, podejrzewam również, że Twój język nie jest zbyt wykwintny i musiałeś po prostu przegiąć pałę w rozmowie, czy to z serwisantem, serwisem...wszystko jedno.

I jeszcze jedno. 

Po przeczytaniu Twojego wpisu, jestem pewien, że jesteś kompletnym kretynem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, krempla napisał:

I jeszcze jedno. 

Po przeczytaniu Twojego wpisu, jestem pewien, że jesteś kompletnym kretynem.

Nie wiem czy masz słuszność czy nie i szczerze mówiąc w sumie to obojętne. Niemniej sam fakt, że wyzywasz innych bynajmniej chwały tobie nie przynosi. 
Być może to wina tego, że nadajesz do nas z USS Entrprise … 🥳

 

PS. Dodatkowo jesteś górnikiem miesiąca, post powyżej ma 12 miesięcy 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczenia ile ma tekst, ma znaczenie co w nim jest.

Ale ty jesteś debil jprdl🙈

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, krempla napisał:

Nie ma znaczenia ile ma tekst, ma znaczenie co w nim jest.

Ale ty jesteś debil jprdl🙈

No sama kultura po prostu 😵

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, mirek 59 napisał:

No sama kultura po prostu 😵

Jaka przystawka, taki obiad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.01.2021 o 19:46, pr0t0m napisał:

Niedługo dam znać jak się wszystko zakończyło ;)

No i jak się skończyła sprawa? Działa Ci stary/nowy/naprawiony OLED tak jak trzeba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.01.2022 o 11:45, Baarmi79 napisał:

No i jak się skończyła sprawa? Działa Ci stary/nowy/naprawiony OLED tak jak trzeba?

Sprawa trwa dalej. Po tym jak odmówili 3ciej naprawy, panel oled zaczął się wypalać od dołu, a raczej zaczęły się palić sub pixele ( Możesz zobaczyć w moim nowym temacie). 
Zgłosiłem rękojmie na polecenie Rzecznika Praw Konsumenta i serwis potwierdził wadę i stwierdził kolejną naprawę. 

Ogólnie te panele od LG to jest jeden wielki szmelc taki jak ten chłopczyk co wyżej komentuje. Zakupów w Media Expert też nie polecam. 

  • Plusik 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. 

Dziś odkryłem dziwne ślady na ekranie. Z opisu wnioskuję, że to coś w stylu wypalonych pikseli? 

Może ktoś to będzie w stanie zdiagnozować? 

Zdjęcie poniżej. 

Telewizor wczoraj nie miał nic, czyściutki. Dziś pełno tego czegoś? 

 

 

IMG_20220320_174120.jpg

IMG_20220320_174116.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij sobie może te szare plansze 5%, 10%, 15% i zobacz jak to wygląda na nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Biedroo155 napisał:

Dzień dobry. 

Dziś odkryłem dziwne ślady na ekranie. Z opisu wnioskuję, że to coś w stylu wypalonych pikseli? 

Może ktoś to będzie w stanie zdiagnozować? 

Zdjęcie poniżej. 

Telewizor wczoraj nie miał nic, czyściutki. Dziś pełno tego czegoś? 

 

 

IMG_20220320_174120.jpg

IMG_20220320_174116.jpg

Też pojawiło mi się jeden raz, kiedy na TV leciały statyczne treści z YT przez 2h. Jakiś set DJ. Miałem znacznie więcej tego. Poziome linie jakby ekran był poszarpany, ale zniknęło następnego dnia. A u Ciebie cały czas jest?


Jest update u mnie. Wymiana matrycy (trzecia) i w końcu porządny panel. Czysty, idealna szarość, brak przebarwień. Na co zwróciłem uwagę to to, że miał inne nalepki na foliach ochronnych - czerwone. Tak jak panel fabryczny który kupiłem z TV.

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, quakeslu napisał:

A co to za modele CX? C1?

Ojojoj, podstawowa wiedza. 
CX - model na 2020 rok
C1 - model na 2021 rok
C2 - model 2022 rok, 

CX i C1 to prawie to samo, ale C2 już będzie miał jaśniejszy o 30% panel, od 55 cali w górę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to pewne info, ze C2 będzie/jest jaśniejszy o te 30%?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tak to jest oficjalne info od LG. To panele EVO na 2022 rok. Seria G2, będzie miała jeszcze jaśniejsze niż C2.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.03.2022 o 17:43, pr0t0m napisał:

Oczywiście, że tak to jest oficjalne info od LG. To panele EVO na 2022 rok. Seria G2, będzie miała jeszcze jaśniejsze niż C2.

Hmm, producenci od lat maja swoje „teorie” najczęściej oderwane jednak od realiów. Czy ktoś pomierzył ten nowy panel czy tylko LG tak twierdzi?

Edytowane przez Xisiek
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.03.2022 o 17:43, pr0t0m napisał:

Oczywiście, że tak to jest oficjalne info od LG. To panele EVO na 2022 rok. Seria G2, będzie miała jeszcze jaśniejsze niż C2.

Jakies zrodlo tej informacji? Link?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.03.2022 o 14:21, pr0t0m napisał:

Ojojoj, podstawowa wiedza. 
CX - model na 2020 rok
C1 - model na 2021 rok
C2 - model 2022 rok, 

CX i C1 to prawie to samo, ale C2 już będzie miał jaśniejszy o 30% panel, od 55 cali w górę. 

To było pytanie w jakim modelu kolega pr0t0m ma te kreski.   a z twojej odpowiedzi nie wynika co za model ma te wypalenia/ powidoki. Pisząc c1 c2 nie miałem na mysli z którego są roku tylko co to za model na foto,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, pmcomp napisał:

Jakies zrodlo tej informacji? Link?

Dodatkowo ma bardziej nasycone kolory i ostrzejszy obraz. Więcej można się dowiedzieć oglądając ten film.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.03.2022 o 10:37, jeffik79 napisał:

Dodatkowo ma bardziej nasycone kolory i ostrzejszy obraz. Więcej można się dowiedzieć oglądając ten film.

 

Wiarygodność tego filmu jest podobna do jednego „dżentelmena”, który pare lat temu opowiadał nam o milionie aut elektrycznych …  😊🥳

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Xisiek napisał:

Wiarygodność tego filmu jest podobna do jednego „dżentelmena”, który pare lat temu opowiadał nam o milionie aut elektrycznych …  😊🥳

Vincent też robił testy tego panelu i jest jaśniejszy. Ten panel był już montowany w G1, teraz dostaje go też seria C w 2022.

W dniu 25.03.2022 o 09:22, quakeslu napisał:

To było pytanie w jakim modelu kolega pr0t0m ma te kreski.   a z twojej odpowiedzi nie wynika co za model ma te wypalenia/ powidoki. Pisząc c1 c2 nie miałem na mysli z którego są roku tylko co to za model na foto,

Mój awaryjny model to B9. W tytule tematu jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, pr0t0m napisał:

Vincent też robił testy tego panelu i jest jaśniejszy. Ten panel był już montowany w G1, teraz dostaje go też seria C w 2022.

Mój awaryjny model to B9. W tytule tematu jest.

Panel Evo był również montowany w późniejszej fazie produkcji do modeli C1. Ten wydaje się być podkręconym Evo ale to IMO bardzo podobna technologia żeby nie powiedzieć ta sama z jedynie lekko podkręconymi ustawieniami. 

LG zapewne wiedziało co szykuje Samsung ze swoimi QD-OLEDami więc musieli zostawić coś na ten rok żeby nie było lipy. 

Edytowane przez Krzysztof Iwiński

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ponawiam pytanie 👌czy ktoś ten nowy panel pomierzyl i mamy konkretne dane o nitach?🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nowych panelach cykl pełnego czyszczenia matrycy jest co 500 godzin. Dotychczas było to co 2000 godzin. Więc to zwiększenie jasności będzie miało konsekwencje w postaci szybszego zużycia matrycy i pewnie wypalenia też będą szybciej niż w starszych i ciemniejszych modelach.

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, pr0t0m napisał:

Vincent też robił testy tego panelu i jest jaśniejszy. Ten panel był już montowany w G1, teraz dostaje go też seria C w 2022.

Mój awaryjny model to B9. W tytule tematu jest.

w tytule? chyba jest to:"SERWIS LG OLED - duże rozczarowanie''

18 godzin temu, Krzysztof Iwiński napisał:

Panel Evo był również montowany w późniejszej fazie produkcji do modeli C1. Ten wydaje się być podkręconym Evo ale to IMO bardzo podobna technologia żeby nie powiedzieć ta sama z jedynie lekko podkręconymi ustawieniami. 

LG zapewne wiedziało co szykuje Samsung ze swoimi QD-OLEDami więc musieli zostawić coś na ten rok żeby nie było lipy. 

A można jakoś sprawdzić jaką ma się matryce w c1? zwykłą czy evo ?

18 godzin temu, Krzysztof Iwiński napisał:

Panel Evo był również montowany w późniejszej fazie produkcji do modeli C1. Ten wydaje się być podkręconym Evo ale to IMO bardzo podobna technologia żeby nie powiedzieć ta sama z jedynie lekko podkręconymi ustawieniami. 

LG zapewne wiedziało co szykuje Samsung ze swoimi QD-OLEDami więc musieli zostawić coś na ten rok żeby nie było lipy. 

A można jakoś sprawdzić jaką ma się matryce w c1? zwykłą czy evo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...