Skocz do zawartości
pr0t0m

SERWIS LG OLED - duże rozczarowanie

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 28.03.2022 o 17:07, Xisiek napisał:

Panowie ponawiam pytanie 👌czy ktoś ten nowy panel pomierzyl i mamy konkretne dane o nitach?🤔

Masz pierwsze poważne testy, 
929 nitów

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no na bank nie będzie więcej nit niż w G2. 

w ostatnim kadrze filmu Vincent to też udowadnia.

może jedynie z 15% wyjdzie jak już, a nie 30. poza tym nie w samych nitach jest pies pogrzebany, ale jeszcze w odpowiednich algorytmach.

tu takie naoczne wnioski pobiezne:

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.03.2022 o 16:56, Xisiek napisał:

A to pewne info, ze C2 będzie/jest jaśniejszy o te 30%?

 

W dniu 23.03.2022 o 17:43, pr0t0m napisał:

Oczywiście, że tak to jest oficjalne info od LG. 

jeśli według różnych sugestii i wniosków (m.in. też Teoh) nowy C2 ma być prawie bliźniaczym panelem evo do zeszłorocznego G1 - to patrząc akurat na "peak 100 % window", w testach rtings C1 wynosiło około 130 i jeśli by miał TEN parametr akurat wzrosnąć o 30% czyli do około 170 (i dorównać G2 ale i A90J Sony - wątpliwe), to procent by się zgadzał! Tym bardziej, że ci, co widzieli, opisują wrażenia jako "ogólnie jaśniejszy" i niekoniecznie w samych pikach. Tak więc w tym wypadku TYLKO 30%, a jednocześnie AŻ, bo nadal ciężko przezwyciężać ten ABL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Lśniąca Tafla Wyobrażeń napisał:

no na bank nie będzie więcej nit niż w G2. 

Nie wiem co to niby ma wnosić, to wiemy przecież wszyscy 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.04.2022 o 23:34, Xisiek napisał:

Nie wiem co to niby ma wnosić, to wiemy przecież wszyscy 👍

hmm, przepraszam, że nie zabrzmiało jaśniej. No to niby ma wnosić, że to w jakby skrzywionej nierówności z jedną niewiadomą ;)  - skoro pytasz czy C2 na pewno będzie jaśniejszy o 30% od C1, a "wiemy przecież wszyscy", że C2 jest ciemniejszy od G2 i wiemy już, że nawet G2 nie jest jaśniejszy od C1 o 30%, więc matematyka daje Ci odpowiedź ;)  Że nie będzie jaśniejszy o 30 %, czyli słusznie byłeś sceptyczny. No chyba, że tak jak wspominałem trochę wyżej - nie wiadomo co rozumieć wgl przez "ileś procent jaśniejszy". Które parametry wezmą?.. a które Ty ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może załóżcie sobie temat o ile będzie jaśniejszy C2 zamiast pisać nie na temat w wątku dotyczącym serwisu LG. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.04.2022 o 04:46, Alwyn napisał:

Może załóżcie sobie temat o ile będzie jaśniejszy C2 zamiast pisać nie na temat w wątku dotyczącym serwisu LG. 

spoko, też mi nie pasi TU. Ale zważ, że to sam założyciel wątku @pr0t0m rozpoczął pod-dyskusję i zaczął "udowadniać" te 30%, więc może miał moralne prawo ciut modyfikować wątek 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Lśniąca Tafla Wyobrażeń napisał:

spoko, też mi nie pasi TU. Ale zważ, że to sam założyciel wątku @pr0t0m rozpoczął pod-dyskusję i zaczął "udowadniać" te 30%, więc może miał moralne prawo ciut modyfikować wątek 😜

To forum panowie i tak jest porzucone, przewija się 15 tych samych osób, kilkanaście postów wcześniej typ wyzywa innych - administracja tu nie zagląda, ale w każdym razie zakończmy już wątek C2, G2 i zostawmy jak jest odnośnie kiepskiego serwisu i sklepu Media Expert.

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas na forum jest swoboda modyfikacji wątków, nie ma co się bulwersować 😊

Zreszta autor wątku sam poszerzył zakres dyskusji 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.11.2020 o 00:46, pr0t0m napisał:

Gwarancja przysługuje Ci na sam panel od jego wymiany na kolejne 24 miesiące gwarancja producenta. Pytanie jak duży miałeś ten banding? Był widoczny również przy 20% plaszy szarej?
Nowy TV dostać od producenta jest mega cięzko, co pokazuje mój przypadek, woleli 2 razy wymieniać panel, który kosztuje 80% nowego TV, niż dać mi raz nowy TV.

Mam C8 z 2019r. W marcu 2021 zgłaszałem w sklepie usterkę matrycy z tytułu rękojmi i wymienili mi matrycę na nową. Wg powyższego powinienem mieć nadal gwarancję na matrycę.

Chciałbym zareklamować ze względu na banding. Mam znowu zgłaszać w sklepie czy tym razem bezpośrednio u producenta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam C8 z 2019r. W marcu 2021 zgłaszałem w sklepie usterkę matrycy z tytułu rękojmi i wymienili mi matrycę na nową. Wg powyższego powinienem mieć nadal gwarancję na matrycę.
Chciałbym zareklamować ze względu na banding. Mam znowu zgłaszać w sklepie czy tym razem bezpośrednio u producenta?

Tym razem bezpośrednio u LG. Przy wymianie panelu za dalszą gwarancję odpowiada producent. Przy poprzedniej wymianie powinieneś dostać jej potwierdzenie

Pozdrawiam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, 0zivyjem napisał:

Mam C8 z 2019r. W marcu 2021 zgłaszałem w sklepie usterkę matrycy z tytułu rękojmi i wymienili mi matrycę na nową. Wg powyższego powinienem mieć nadal gwarancję na matrycę.

Chciałbym zareklamować ze względu na banding. Mam znowu zgłaszać w sklepie czy tym razem bezpośrednio u producenta?

Dokładnie jak Maciej napisał wyżej, gwarancja sklepu nie przedłuża się od wymiany na kolejne 2 lata, ale producenta na wymieniony element tak. 
 

Wiec została Ci gwarancja producenta (niestety). Jakbyś miał gwarancje sklepu nadal, to z tytułu rekojmi po drugiej wadzie w tym samym produkcie masz pełne prawo do zwrotu środków lub wymiany na kompletnie nowy produkt. 
 

Pisze, niestety gwarancja producenta, bo jak przeczytasz ten wątek to zobaczysz jakie mi matryce przysyłali, jak refubrished. Natomiast z tytułu rekojmi sklepowej dostałem idealna matryce. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...