Jump to content

Alwyn

Użytkownik
 • Content Count

  86
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Alwyn last won the day on June 17

Alwyn had the most liked content!

Community Reputation

99 Excellent

About Alwyn

 • Rank
  S-VHS

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Alwyn

  OLED z wystawy

  Oled z wystawy? Bierz śmiało, przecież OLED się nie wypala
 2. Niestety na platformwe WebOS nie ma obecnie żadnego sposobu aby ograniczyć reklamy w YouTube oprócz wykupienia premium.
 3. Taka informacja dla was, te wypalenia nie są od wyświetlanego obrazu tylko od zbyt mocno nagrzanych stalowych/metalowych elementów konstrukcyjnych telewizora, znajdujących się w tym miejscu. Ten problem już był poruszany przezemnie w innym temacie, zapraszam do zapoznania się z jego treścią, matryca może się "wypalić" na dwa sposoby, przez zbyt długotrwałe syświetlanie danego obrazu wtedy pojedyncze piksele traca na jasności, lub przez uszkodzenie matrycy w skutek przegrzania (w waszym wypadku)
 4. telewizor na śmietnik, nawet jak ci wymienia na gwarancji matryce to i tak się możesz czegoś takiego spodziewać po okresie gwarancji.
 5. W jakim sklepie, w jakiej cenie?
 6. Może nie jest piękna po zakupie ale pozostanie już taka nawet po 5 latach ciągłego oglądania tvn24. A w oled po miesiącu oglądania tvn24 telewizor nadaje się na śmietnik.
 7. Jeśli podpisałeś cyrograf, że się zrzekasz gwarancji na rzecz wypaleń to na pewno opisz swoje wrażenia po kolejnych wypaleniach za jakieś 2-3 lata
 8. Wypisuje Pan bzdury! Oled się nie wypala! Wystarczy używać telewizora OLED według zaleceń producenta czyli 1 godzinę tygodniowo i nic się nie wypali.
 9. I niech mnie ktoś przekona, że ten oled wygląda lepiej z tymi "ochronkami przed wypaleniami" od telewizora LED. BUHAHA gdyby takie kupy mi się pojawiły na ekranie to cały czas by mnie to dekoncentrowało...
 10. Recenzenci dostają telewizory za darmo i stąd te dobre opinie. Tak samo jak twierdzą że oledy się nie wypalają. Obecnie oledy mają dużo problemów: banding, color tint, i to są CECHY a nie wady. Do tego dochodzą bad pixele i wypalenia. Jak sam zobaczyłeś nie warto.
 11. Jeśli chodzi o wypalenia to zdecydowanie oled wygrywa, przyznaje rację
 12. Panowie po co te kłótnie. Przecież oled się nie wypala ma takie super zabezpieczenia przed wypalaniem nawet podczas testów każdego telewizora oled jest wzmianka na tym serwisie że recenzent nie spotkał się już dawnoooo z wypaleniami. No ale jak już ci się wypali to szykuj czas na chodzenie po prawnikach, rzecznikach. Szykuj kasę na prawników, sprawy sądowe bo przecież w instrukcji jasno jest napisane że oled się wypala, a że korzystałeś z telewizora niezgodnie z instrukcją ( na przykład oglądając telewizję gdzie kanały posiadają logo ) to teraz idź do sądu i udowodnij wielbłądowi że ma garby. Nawet mi was nie szkoda...
 13. Niech podadzą podstawę prawną
 14. Jak tylko go dostaniesz to proponuję szybko go sprzedać i zapomnieć o oledach.
×
×
 • Create New...