Skocz do zawartości
Maciej Koper

LG OLED 55" C8 | TEST | Telewizor ThinQ na 2018r z technologią Ultra HD Dolby Vision

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Damiano85 napisał:

Przeglądałem to zdjęcie Submana i nic tam szczególnego nie ma. Na miniaturze widać artefakty kompresji. Do tej pory byłem przekonany że kolega fuze jest po prostu rozgoryczony bo trafił na fatalne egzemplarze ale teraz to już sam nie wiem bo kolega ma tak dobry wzrok, że widzi rzeczy których NIE MA ;)

Pobrałem pełną wersję zdjęcia i dalej widzę "coś" pod górną krawędzią z lewej strony. Może to artefakty, może to wypalenia - jak mówiłem informatykiem nie jestem. Subman chciał zaprzeczyć wypaleniom, a na rzekome potwierdzenie swojej tezy wrzucił zdjęcie z plamami na matrycy. Słabo...

Jeśli już kupuję OLEDa, płacę horrendalne pieniądze i godzę się na ewentualne wypalenia (przez co TV po np. 3-4 latach może pójść na śmietnik), to niech przynajmniej przez ten początkowy okres zapewnia on idealny obraz, pozbawiony zafarbów na 1/3 ekranu, bandingu, ogromnych refleksów w nawet średnio nasłonecznionym pomieszczeniu, itp. itd.

Ale co kto lubi...

@mjasinsk Piszesz o sytuacji po pierwszej wymianie matrycy - wtedy gwarancja leci od nowa. Ja mówię o przypadku, gdy pierwsze wypalenia pojawią się po 2 latach. Co wtedy? Zostajesz ze szklanym lustrem za 20 tysięcy, który po włączeniu wyświetla np. pasek TVN24 albo logo stacji niezależnie od kanału. Nieźle...

  • Plusik 1
  • Lubię 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale się tu grubo już porobiło przezabawnie przynajmniej.

Fuze czy ty wiesz co to jest kontrast?

Słuchajcie, nie ma cię się co cisnąć, oled obroni się sam bo po prostu ma dobrą a nawet najlepsza jakość obrazu jaka można dziś uzyskać i nic z tym nie zrobi ani Samsung ani Wy, przeciwnicy tej technologii. Potwierdza to sprzedaż jak i szybki spadek cen. Pierwszy raz od nie wiem jak dawna zwyczajni ludzie zagłosowali portfelami wybierając faktycznie lepszą technologię. Brawo my.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

  • Plusik 2
  • Lubię 1
  • Zmieszany 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, fuze napisał:

Jeśli już kupuję OLEDa, płacę horrendalne pieniądze i godzę się na ewentualne wypalenia (przez co TV po np. 3-4 latach może pójść na śmietnik), to niech przynajmniej przez ten początkowy okres zapewnia on idealny obraz, pozbawiony zafarbów na 1/3 ekranu, bandingu, ogromnych refleksów w nawet średnio nasłonecznionym pomieszczeniu, itp. itd.

Ale co kto lubi...

@mjasinsk Piszesz o sytuacji po pierwszej wymianie matrycy - wtedy gwarancja leci od nowa. Ja mówię o przypadku, gdy pierwsze wypalenia pojawią się po 2 latach. Co wtedy? Zostajesz ze szklanym lustrem za 20 tysięcy, który po włączeniu wyświetla np. pasek TVN24 albo logo stacji niezależnie od kanału. Nieźle...

ale jakie horendalne pieniądze?  b7 koszuje ciut mniej niż średnia półka w lcd (np. xf9000) 

 

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, kKadajo napisał:

Fuze czy ty wiesz co to jest kontrast?

Co mi po ogromnym (nieskończonym?) kontraście, jeśli przez cały dzień zamiast telewizora mam lustro, a jak już dotrwam do wieczora/nocy to oglądam żółte plamy na murawie albo niebiesko-fioletowe na śniegu?

15 minut temu, klaus71 napisał:

b7 koszuje ciut mniej niż średnia półka w lcd (np. xf9000) 

Jeden model z kilkunastu, w dodatku ubiegłoroczny i powoli wycofywany. Miałem dwa egzemplarze, oba z plamami/zafarbami. Także dziękuję, postoję. Poza tym co z posiadaczami droższych OLEDów, którzy wydali na nie 14 tysięcy (Sony), 15 (Panasonic) czy nawet 15-25 (LG) i oglądają zasikaną zieleń jak na tym filmiku w 2:19 minucie?

Od nowości oglądają słaby, poplamiony obraz, a do tego muszą zaakceptować ograniczenia technologii i ryzyko wypaleń. I to wszystko w promocji, za skromne kilkanaście tysięcy. Nie ma co... "Technologia jutra"...

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
  • Zmieszany 2
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, fuze napisał:

Pobrałem pełną wersję zdjęcia i dalej widzę "coś" pod górną krawędzią z lewej strony. Może to artefakty, może to wypalenia - jak mówiłem informatykiem nie jestem. Subman chciał zaprzeczyć wypaleniom, a na rzekome potwierdzenie swojej tezy wrzucił zdjęcie z plamami na matrycy. Słabo...

Widać od razu takim wpisem, że nawet nie wiesz co to wypalenia i na co patrzeć w przesyłanych zdjęciach. Próbujesz coś wszystkim udowodnić, mimo że nikt oprócz ciebie tego nie widzi. Tak, to jest słabe... Bardzo słabe. 

  • Lubię 1
  • Zmieszany 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, kKadajo napisał:

Ale się tu grubo już porobiło emoji1.png przezabawnie przynajmniej.

Fuze czy ty wiesz co to jest kontrast?

Słuchajcie, nie ma cię się co cisnąć, oled obroni się sam bo po prostu ma dobrą a nawet najlepsza jakość obrazu jaka można dziś uzyskać i nic z tym nie zrobi ani Samsung ani Wy, przeciwnicy tej technologii. Potwierdza to sprzedaż jak i szybki spadek cen. Pierwszy raz od nie wiem jak dawna zwyczajni ludzie zagłosowali portfelami wybierając faktycznie lepszą technologię. Brawo my.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 

To nie jest żaden wyznacznik, po prostu pokazuje jak duża jest liczba osób bagatelizujący problem. Jak się obudzą z ręką w nocniku to może zrozumieją jak to zostali wypukani w cztery litery przez marketingowców, producentów i testerów razem wziętych. 

Edytowane przez Caution
  • Plusik 2
  • Lubię 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Subman napisał:

Widać od razu takim wpisem, że nawet nie wiesz co to wypalenia i na co patrzeć w przesyłanych zdjęciach.

Wrzuciłeś zdjęcie, na którym pod górną krawędzią z lewej strony są plamy. Na co innego tu patrzeć?

1 minutę temu, Subman napisał:

mimo że nikt oprócz ciebie tego nie widzi

To już Twój/Wasz problem, nie mój. Zalecam wizytę u okulisty. "Efekt" nie jest ogromny (i już w pierwszym wpisie to zaznaczyłem), ale każdy ze zdrowymi oczami i przyzwoitym monitorem bez problemu powinien go zauważyć.

  • Plusik 1
  • Zmieszany 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oled jest na rynku od 2013 roku, od 2016 w miarę przystępnych cenach. Jak ktoś miałby narzekać na uszkodzone panele to właściciele pierwszych oledow bo przecież zapłacili najwięcej. logiczne. To Gdzie oni są mi powiedz? Czemu nie zalewa nas fala wypalonych oledow z 5 ostatnich lat?

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

  • Plusik 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Caution napisał:

To nie jest żaden wyznacznik, po prostu pokazuje jak duża jest liczba osób bagatelizujący problem. Jak się obudzą z ręką w nocniku to może zrozumieją jak to zostali wypukani w cztery litery przez marketingowców, producentów i testerów razem wziętych. 

Jak pochwalisz się swoim sprzętem - to powiemy ci kto cię wypukał .

Edytowane przez tommor
  • Plusik 1
  • Zmieszany 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, fuze napisał:

To już Twój/Wasz problem, nie mój. Zalecam wizytę u okulisty. "Efekt" nie jest ogromny (i już w pierwszym wpisie to zaznaczyłem), ale każdy ze zdrowymi oczami i przyzwoitym monitorem bez problemu powinien go zauważyć.

Nie kolego - w tym momencie to jest wyłącznie twój problem. To ty pisałeś wyraźnie kilkukrotnie o widocznych wypaleniach (a tylko o tym rozmawialiśmy), a jak w końcu "łaskawie" pobrałeś zdjęcie i sam stwierdziłeś że jednak nic nie ma, to na siłę próbujesz nagle coś innego znaleźć ?!? Jeśli jesteś taki skrupulatny co do piksela, to na 100% każdy telewizor według twojej definicji będzie miał plamy. I tak - twój nowy QLED też będzie miał na 100% plamy.

  • Lubię 1
  • Zmieszany 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Subman napisał:

Nie kolego - w tym momencie to jest wyłącznie twój problem. To ty pisałeś wyraźnie kilkukrotnie o widocznych wypaleniach (a tylko o tym rozmawialiśmy), a jak w końcu "łaskawie" pobrałeś zdjęcie i sam stwierdziłeś że jednak nic nie ma, to na siłę próbujesz nagle coś innego znaleźć ?!? Jeśli jesteś taki skrupulatny co do piksela, to na 100% każdy telewizor według twojej definicji będzie miał plamy. I tak - twój nowy QLED też będzie miał na 100% plamy.

Rzeczywiście widać jakąś plamę w górnym lewym boku. 

  • Plusik 2
  • Lubię 1
  • Zmieszany 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, fuze napisał:

Pobrałem pełną wersję zdjęcia i dalej widzę "coś" pod górną krawędzią z lewej strony. Może to artefakty, może to wypalenia - jak mówiłem informatykiem nie jestem. Subman chciał zaprzeczyć wypaleniom, a na rzekome potwierdzenie swojej tezy wrzucił zdjęcie z plamami na matrycy. Słabo...

Jeśli już kupuję OLEDa, płacę horrendalne pieniądze i godzę się na ewentualne wypalenia (przez co TV po np. 3-4 latach może pójść na śmietnik), to niech przynajmniej przez ten początkowy okres zapewnia on idealny obraz, pozbawiony zafarbów na 1/3 ekranu, bandingu, ogromnych refleksów w nawet średnio nasłonecznionym pomieszczeniu, itp. itd.

Ale co kto lubi...

@mjasinsk Piszesz o sytuacji po pierwszej wymianie matrycy - wtedy gwarancja leci od nowa. Ja mówię o przypadku, gdy pierwsze wypalenia pojawią się po 2 latach. Co wtedy? Zostajesz ze szklanym lustrem za 20 tysięcy, który po włączeniu wyświetla np. pasek TVN24 albo logo stacji niezależnie od kanału. Nieźle...

tak btw żeby już zbić kolejny argument (co prawda piszemy o c8) ale b7 jest obecnie w Niemczech(o czym pisałem )w wersji 55 cali o 800 pln droższy od najniższego qleda Samsunga czyli serii 6, więc chyba już "horrendalne pieniądze" nalezy włożyc między bajki a te dwa telewizory dzieli przepasc. Horendalne pieniadze to jest żadac za telefon (wiadomo jaka firma) 4500 zł wiadomo jaki nadchodzący model, a następnie za wymianę szybki do niego 1000zł a wyświetlacza 1500 zł.... kazda z "walkczących" tu firm ma wiele na sumieniu w kategorii  konsumenci. Cieszmy sie obrazem :) Cieszmy się tym co wybraliśmy. jezlei masz problem proszę bardzo masz do wyboru Samsung Q9 bo to jedyna realna konkurencja dla Oleda powiedzmy serii C8. Za Sammy wersja 65 cali płacisz 12900 za Oled C8 65 cali płacisz  13500.  przy tych pieniądzach różnica niezauwazalna. Reszta modeli w dół może delikatnie mówiąc startowac zaledwie w drugiej lidze. I tyle.

 

Edytowane przez mjasinsk
  • Lubię 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vader_4747 w końcu ktoś dostrzegł jaką to "bezstronną i wyważoną" osobą jest kolega @Toma-San. Schemat ma cały czas taki sam. Jeden, dwa posty "bezstronne" w stylu: "Oledy mają swoje wady, LCD też nie są ich pozbawione" w celu uśpienia czujności. Potem znowu odpala mu się misja zbawienia ludzkości przed kupnem ch..ego Oleda.

  • Plusik 2
  • Lubię 3
  • Haha 1
  • Zmieszany 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Caution napisał:

Rzeczywiście widać jakąś plamę w górnym lewym boku. 

No a cóż mógłby powiedzieć użytkownik LCD w wątku dot  OLED i próbujący wmówić tu, że OLEDy mają "clouding" :D Koń by się uśmiał. Serio, niektórzy jak widać to z lupą chodzą do tych plansz. Pochwal się jaki ty masz TV i zrób takie same zdjęcie. Bardzo chcielibyśmy zobaczyć ten "idealnie" równomierny ekran twojego LCDka :) 

Edytowane przez Subman
  • Plusik 1
  • Lubię 1
  • Zmieszany 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fuze pisał o wypaleniach ?

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

  • Plusik 2
  • Zmieszany 2
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie miłośnicy LCD/hejterzy OLED nie mają żadnego porządnego tv - to bajkopisarze - ewentualnie mają coś do czego wstyd się przyznać bo byśmy padli ze śmiechu

najlepszy średniopółkowy tv także w kontekście ceny (też horrendalnej jak b7) to sony xf9000 - mam na myśli matryce VA

inne lcd (na VA) są tylko gorsze i jak mają dużo lepszą cenę to tylko wtedy warto je rozważać

tv z matrycami na IPS nie oceniam ale jak są jakieś w okolicach 6kzł z sensownym local dimmingiem to tez moze byc dobra alternatywa (topowy panas/lg) 

Edytowane przez klaus71
  • Plusik 3
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Subman napisał:

To ty pisałeś wyraźnie kilkukrotnie o widocznych wypaleniach (a tylko o tym rozmawialiśmy), a jak w końcu "łaskawie" pobrałeś zdjęcie i sam stwierdziłeś że jednak nic nie ma

 

11 godzin temu, fuze napisał:

Pobrałem pełną wersję zdjęcia i dalej widzę "coś" pod górną krawędzią z lewej strony. Może to artefakty, może to wypalenia - jak mówiłem informatykiem nie jestem.

Trzeba pisać coś jeszcze? Czy tyle wystarczy, by zaorać kolejnego płatnego trolla, który manipuluje wypowiedziami innych (wybiera zdania wyrwane z kontekstu; wmawia innym coś, czego nie napisali, itp. itd.)?

Powtórzę... Pobrałem pełną wersję zdjęcia i nadal widzę plamy pod samą górną krawędzią z lewej strony. Dla mnie to wygląda na początki wypaleń, ale być może to faktycznie tylko efekt kompresji. Jedno jest pewne - matryca ze zdjęcia nie jest idealnie gładka (a taka w założeniu miała być - fotka miała pokazać, że po 5 tysiącach godzin ekran dalej pozostaje idealny). Gdybyś chciał szybko wyjaśnić temat, to już po pierwszej mojej wypowiedzi wrzuciłbyś kilka zdjęć plansz w różnych kolorach, może nawet wyłącznie górnego lewego narożnika. Ale Ty wolisz ciągnąć [beeep]burzę i twierdzić, że na zdjęciu Twojego TV nie widać żadnych niedoskonałości...

2 godziny temu, kKadajo napisał:

Fuze pisał o wypaleniach

Fuze pisał i o bandingu, i o wypaleniach. Banding występuje w każdym OLEDzie, ale w lepszych sztukach potrafi być na tyle niewielki, że jakoś strasznie nie przeszkadza (przynajmniej do czasu, aż któraś kompensacja go nie pogorszy - bo i takie przypadki się zdarzały).

Wypalenia to ryzyko, którego nie jestem w stanie zaakceptować w TV za ponad 15 tysięcy tym bardziej, że w pozostałych aspektach obraz również ma wady. Co innego, gdyby OLEDy nie cierpiały na problem zafarbów, bandingu, martwych pikseli, itp. itd. Wtedy przynajmniej można by pisać "coś z coś - dostajesz idealny obraz, więc musisz pogodzić się z ryzykiem ewentualnych wypaleń, nie ma nic za darmo". Ale tak niestety nie jest... Konsument kupuje OLEDa, wydaje 15-20 tysięcy, od pierwszego dnia ogląda zasikany ekran, a na dodatek musi pogodzić się z pewnymi ograniczeniami w sposobie korzystania z TV i ryzykiem wypaleń. Słabo, jak na "technologię jutra" za kilka średnich krajowych...

  • Plusik 2
  • Lubię 1
  • Zmieszany 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaję sobie sprawę, że dzięki trollom temat przestał dotyczyć C8 już na pierwszej stronie, ale mam dobre info dla użytkowników:

Od kilku dni (po aktualizacji do 03.50.01) działa wyszukiwanie głosowe w Netflixie. Mówię: Wyszukaj "nazwa filmu" na Netflix. i na dole są wyniki.

Cieszy, że AI jest coraz bardziej pomocne.

EDIT/

@fuze ić s tond. 

Edytowane przez fio2
  • Plusik 3
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ostatnia kwestia odnośnie ceny (bo dopiero doczytałem, że części użytkowników przypadł do gustu zwrot "horrendalnie wysoki") - dotyczył on wszystkich OLEDów (z wyjątkiem chyba tylko B7), które kosztują po 14-25 tysięcy, potrafią być zasikane w sposób uniemożliwiający normalne korzystanie (więc o najlepszym obrazie, którym zachwycają się fanatycy można zapomnieć), a dodatkowo wymagają od konsumenta szczególnej troski o matrycę i to bez żadnej gwarancji, że kiedyś i tak się nie wypalą (jak np. OLED Submana).

B7 jest w sprzedawany w rewelacyjnej cenie i za te pieniądze można przymknąć oko na jego pewne niedoskonałości (sam zresztą zastanawiałem się ok. tygodnia, czy zwrócić moją drugą sztukę czy może zaakceptować poplamioną biel). Tylko że to model z ubiegłego roku i nie wiadomo, jak długo będzie jeszcze sprzedawany (a także co wkładają do egzemplarzy z końca serii - czy nie są to przypadkiem gorsze jakościowo podzespoły, które trzeba wypchnąć z magazynów).

 

  • Plusik 1
  • Lubię 1
  • Dzięki 1
  • Zmieszany 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vader_4747 - razem z @Submanem i może kilkoma innymi osobami na forum staram się dyskutować przedstawiając potwierdzone informacje, stąd odnośniki do źródeł z których korzystam. Jeśli chcesz dyskutować na odpowiednim poziomie - rób to samo. Jak możesz zarzucać mi brak obiektywizmu, jeśli do każdego mojego twierdzenia przedstawiam dowód empiryczny? Gdybyś nie był taki "oledocentryczny" doszedłbyś do wniosku (kilka innych osób również), że nie pisałem o żadnej konkretnej korporacji, pisałem o trendzie. Przerażające jest, że kupujemy sprzęty, których czas działania został dostosowany w laboratoriach po to, żeby po dwóch, trzech latach być zmuszonym kupować następny. Mam leda (LG) z 2005, który do teraz działa. Nie wierzę, że mój soniak tyle pociągnie, tak samo jak nie wierzę, że mój ekspres do kawy przetrwa kolejne dwa lata.

Robicie [beeep]burze tylko dlatego, że odważyłem się powiedzieć prawdę... Podkreślę jeszcze raz: jeśli macie argumenty, a nie wyzwiska, przedstawcie je - należę do osób, które potrafią przyznać się do błędu.

@leszekgd - rozgryzłeś mnie, jestem szpiegiem z krainy Deszczowców. Karrraammmbbaaa!

Edytowane przez Toma-San
  • Plusik 2
  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Caution napisał:

fuze pisał o bandingu, naucz się czytać ze zrozumieniem. 

Tak, oczywiście, banding na OLEDzie na 100% planszy. Rozbrajasz mnie :D 

16 minut temu, fuze napisał:

Powtórzę... Pobrałem pełną wersję zdjęcia i nadal widzę plamy pod samą górną krawędzią z lewej strony. Dla mnie to wygląda na początki wypaleń, ale być może to faktycznie tylko efekt kompresji. Jedno jest pewne - matryca ze zdjęcia nie jest idealnie gładka (a taka w założeniu miała być - fotka miała pokazać, że po 5 tysiącach godzin ekran dalej pozostaje idealny). Gdybyś chciał szybko wyjaśnić temat, to już po pierwszej mojej wypowiedzi wrzuciłbyś kilka zdjęć plansz w różnych kolorach, może nawet wyłącznie górnego lewego narożnika. Ale Ty wolisz ciągnąć [beeep]burzę i twierdzić, że na zdjęciu Twojego TV nie widać żadnych niedoskonałości...

Kolego, PONOWNIE wciskasz w cudze usta słowa, których nie wypowiedziałem. Fotka była odpowiedzią na wpis Toma-San i test wypalania rtings i miała za zadanie tylko i wyłącznie pokazać, że nie ma ŻADNYCH wypaleń przy zwykłym użytkowaniu OLEDa. Ale widzę, że teraz próbujesz ponownie wcisnąć mi słowa, że niby fotka miała pokazać, że plansza jest "idealnie gładka". Powtórzę n-ty raz, że widać na planszy bardzo delikatne, ledwo widoczne cieplejsze miejsce na mojej matrycy, które jednak w ogóle nie jest widoczne podczas normalnego oglądania filmów. Życzę ci powodzenia w szukaniu takich defektów na tej planszy w porównaniu do planszy jaką wykonasz na twoim wybranym już jak rozumiem Q6FN :) Prawda w oczy kole, co ??

 

  • Plusik 2
  • Zmieszany 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Subman napisał:

miała za zadanie tylko i wyłącznie pokazać, że nie ma ŻADNYCH wypaleń przy zwykłym użytkowaniu OLEDa

I pokazała że są :D

Obraz w górnym lewym narożniku nie jest idealnie gładki/fioletowy, tylko ma wyraźne, ciemniejsze plamy pod górną krawędzią. Póki nie wstawisz drugiego zdjęcia bez zabarwień w tamtym miejscu, póty będę twierdził że to początki wypaleń a nie efekt żadnej kompresji przy wrzucaniu fotki do internetu. EOT z moje strony... Mam ciekawsze zajęcia niż jałowe dyskusje z forumowym trollem..

  • Haha 2
  • Zmieszany 4
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, fuze napisał:

I pokazała że są :D

Obraz w górnym lewym narożniku nie jest idealnie gładki/fioletowy, tylko ma wyraźne, ciemniejsze plamy pod górną krawędzią. Póki nie wstawisz drugiego zdjęcia bez zabarwień w tamtym miejscu, póty będę twierdził że to początki wypaleń a nie efekt żadnej kompresji przy wrzucaniu fotki do internetu. EOT z moje strony... Mam ciekawsze zajęcia niż jałowe dyskusje z forumowym trollem..

Nie kompromituj się, bo tym wpisem udowniasz kolejny raz, że w życiu nie widziałeś wypaleń kolego... A wystarczyło jedynie wejść na stronę rtings czy też nawet przejrzeć dokładniej wątek B6/E6 aby zobaczyć jak wyglądają wypalenia.

Edytowane przez Subman
  • Zmieszany 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, fuze napisał:

Trzeba pisać coś jeszcze? Czy tyle wystarczy, by zaorać kolejnego płatnego trolla, który manipuluje wypowiedziami innych (wybiera zdania wyrwane z kontekstu; wmawia innym coś, czego nie napisali, itp. itd.)?

 

Pewnie póki lg będzie mu płacić za posty na forum to tak jego wypowiedzi będą tu wyglądać. No i niestety, ale ten troll pod Nickiem subman ma sporo klakierów na tym forum którzy mu przyklaskuja. Trochę to przypomina czarne forum. Tam jest kiki wychwalajacy tcl i Philipsy, a tu subman i jego żenujące wychwalanie oledów i zakłamywanie rzeczywistości. Czego to ludzie nie zrobią dla pieniędzy...

Edytowane przez Somebody101
  • Plusik 1
  • Haha 2
  • Zmieszany 3
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...