Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pmcomp przynudzasz juz.
Myślisz że tu (na wyspie ) nie ma kiełbas albo pasterki...
Właśnie wróciłem z pasterki w Polskim Kościele w Cardiff.
Pasterka oczywiście po polsku, kościół pełen Polaków.



Miałeś coś o odtwarzaczu pisać. ...
No przynieśli Ci go tam we Wrocławiu, rozpakowali i co dalej. ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2016 o 19:30, pmcomp napisał:

To następnym razem jak się powołujesz na moje słowa to sprawdź z łaski swojej co dokładnie napisałem !!!

A powołałeś się na posta, o którym info dostałeś, wszedłeś tam i go przeczytałeś. A drugi post miałeś w tym wątku wyżej. Dokładne cytaty zamieściłem.

Bo zachowujesz się jak rasowy, polski polityk wkładający innym w usta rzeczy, których nie powiedzieli.

:angry:

WSTYD.

A na koniec skoro nie rozumiesz co autor miał na myśli to się po prostu zapytaj albo ... zamilcz. I logika nie ma z tym nic wspólnego.

Sorry Winstou.

W moim pierwszym poście zapytałem Cię skąd wziąłeś dysk uhd Sully, myśląc,  że  go oglądałeś na Oppo udp-203, którego zdjecia wkleiles powyżej. 

Każdy widzi że źle zrozumiałem Twój post i nie temu zaprzeczam. Poprostu przestałem czytać Twoje posty, bo od dawna nie ma w nich nic interesującego,  zostałeś w tyle i oferujesz tylko obiegowe informacje, przetrawione i podane przez media w sposób czesto infantylny, byle zrozumiały dla laika, a nie wiadomości z frontu zdarzeń. Tu akurat trafiłeś w elementy,  które mnie interesują, wiec je przeczytalem, jednak zaistniale warunki, niespecjalnie sprzyjające,  tj mały ekran, mocne słońce,  krótka chwila, czy inne wakacyjne elementy rozpraszajace uwagę,  unię,możliwy mi pełne zrozumienie, że być może napisales cos innego, niż mi się zdawało.  Nie przyszło mi przez głowę,  aby ktokolwiek mógł być zainteresowany, aby udostepnic Ci uhd player , abyś napisał jrezenzje, bo jesteś ostatnim człowiekiem na tym forum, który mógłby to robić.  Jakiż jest bawię sens praktyczny, jeśli nie masz kompletnie doświadczeń z UHD ani porównania do konkurencyjnych odtwarzaczy, zerowa wiedzę na temat cech charakterystycznych, wad  czy problemów,  którymi one się między sobą roznia? A przede wszystkim jak opinia osoby,  głoszącej prezentowane tu przez Ciebie przekonania, mogłaby być potencjalnie elementem promującym oferowany przez sprzedawcę produkt?!  Do tego poza doświadczeniem w materii, potrzebne są jeszcze autorytet i wiarygodność, których kapitał juz roztrwoniles, a  ostatnimi czasy skupiasz się na forum wyłącznie na wywoływaniu burd i kontrowersji.

Nawet na chwilę bym się nie zastanowił nad tym, po jakiego grzyba, chciałbyś oznajmić światu,  żepofstygowales się do dystrybutora, aby zrobić unboxing, pokazac nam dobrze znane i prezentowane tutaj  zdjecia, czy pochwalić się ze dotknaleśniki odtwarzacza, a nie nie skorzystałes nawet z okazji z prezentacji czy test?!?

Serio myślałem,  że wziąłeś go sobie do domu na testy.

Jeśli wklejasz zdjęcia z  BD UHD Sully i piszesz ze jest ze jest to jeden z niewielu dysków wg ciebie wartych postawienia na półce,  to mogę założyć, z go obejrzales. Inaczej  zreszta określenie, którego użyłeś, nie ma sensu, bo żeby stwierdzić że warto nabyć wersje UHD filmu, zamiast BD, to trzeba mieć pewność że przedstawia ona techniczna wyższość, nad wydaniem oryginalnym. Dźwięk jest ten sam, a  video trzeba samemu zobaczyć.  Przy Twoim sprzęcie i braku  doświadczenia i entuzjazmu wobec UHD, założyłem ze po prostu zmieniłeś zdanie, ze względu na pierwsze doświadczenia z tym duetem.

Przy okazji, jest to pierwszy film, czyli jak na razie jedyny,  jaki określiłes z nazwy, który wg Ciebie, jest warty pp stawienia na półce w UHD. Jeszcze niedawno było to zero, pomimo kilku dobrych klasyków i nowych fantastycznych jakościowo realizacji, które ukazały się już w dystrybucji lub które można już zamawiać.  Ja np zamówiłem m.in. 7 Wpaniałych, których Ty raczej w kinie nie widziałeś , a pewnie chętnie byś  obejrzał, juz kilka tyg temu, ale ciągle  czekam na dostawę  Tak więc oficjalnie jest to jeden tytul i pomimo missquotacji, logicznie jestem upoważniony aby napisać,  tak jak to zrobiłem.

Nie widzę też powodu aby za to przepraszać,  bo żadne Twoje dobra ani duch twoich wypowiedzi nie zostały naruszone.

 

 

Dnia 23.12.2016 o 21:40, pmcomp napisał:

Rezydenci ??? To się tak teraz ładnie nazywa? :). A może jednak uciekinierzy? Nieeee, tzw. zarobkowi emigranci.

Jak rozumiem Twój Irlandzki Pan chłoszcze i upadla cię codziennie? Stąd takie pomysły? Ile człowiek musi znieść dla tych dzindziorów. Trzymaj się, dasz radę :) .

Ho, ho, ho ... w kraju Was czasami nazywają ... nie, nie napiszę bo się obrazisz.

Przykro mi, nie wiem gdzie zarabiasz, czy w Irlandii, Szkocji, Londynie czy na innym zmywaku. Nie obchodzi mnie to. Zarabiaj i żyj w pokoju. Do nas nie musisz już wracać. Twoje miejsce zajęli Ukraińcy. Tak samo jak nie musisz odwiedzać tego portalu. TY JUŻ DOKONAŁEŚ WYBORU !!! Z Bogiem.

 

BTW miało nie być następnego razu a jest. Jak ty mnie kochasz :wub:.

 

http://pl.bab.la/slownik/polski-angielski/wesołych-świąt

 

 

Specjalnie dla Ciebie:

 

1000613.tif&qlt=75&wid=225&cvt=jpeg

 

2013-12-31-ScannedImage1496-thumb.jpg

 

Guinness.jpg?format=500w

 

Smile ... :)

 

To zamiast Szła dzieweczka do laseczka.

 

 

 

 

17 godzin temu, pmcomp napisał:

Nie ma jak dobra Wigilia. Ciekawe co się tam jada ne tej Zielonej Wyspie ??? Z Polska ...

Guinness w pubie zamiast śliwkowego kompotu? W końcu katoliki one som. Podobno jakoz i my?

Jakiś tam film z BD UHD na zakończenie?

Sami swoi? A może Wołyń?

Oba patriotyczne przecież ...

 

Binary, napisz proszę na Rodakom z Polska jak tam jest. Jest po północy. U mnie kiełbasa byłą już robiona :) . Masz tam gdzieś polską kiełbasę do kupienia. A pierogi? Sałatka?

 

Kolędnicy z gwiazdą byli?

 

Bardzom ciekaw ...

 

http://mycarlow.blog.pl/2014/12/22/swieta-bozego-narodzenia-w-irlandii/

http://kierunekirlandia.eu/artykul/1496/tradycje-bozonarodzeniowe

http://www.nadajemy.ie/forum/thread/3775/Wieczor-Wigilijny-24-Grudnia-2010.html

A może jednak w Polsce? Tak tradycyjnie? Pasterka, te rzeczy?

Samolot w końcu nie kosztuje wiele, kilka czy kilkanaście funciaków :) .

SORRY, NIE MOGŁEM SIĘ POWSTRZYMAĆ :) .

A temat OPPO 203 się ... podbija :) .

SORRY. 2 miliony rodaków jest tam, a prawie 40 milionów Polaków jest ... TU.

Nacjonaliści powinni się cieszyć z mojego wpisu :) . Patrz na mój avatar.

Gmeru ... adminie ... proszę wykasuj mój post. Nie będę kopać rowów. Wystarczy tych rowów u nas.

Przepraszam.

Mam tu kłopoty z multicytowaniem wiec nie będzie odzzielnych sekcji, tylko wszystko w kupie. Tekst krótki można sobie znaleźć odniesienia.

Rezydenci to fachowe omreslenie, zarówno jeśli rozpatrujemy ze względu na  obowiązek podatkowy i jak i miejsce  zamieszkanie.  Rozumiem, że Ty postrzegasz zagadnienia migracyjne, poprzez pryzmat swoich dawnych doświadczeń,  ale czasu się zmieniły.  Dzisiaj młodzi ludzie, nie mają oporów aby przeprowadzac sie do innych krajow, ze wzgledu na lepsze zarobki, standard zycia, klimat,  mozliwosc poznania innych krajow i kultur, czy nawet ze względów uczuciowych, czy generalnie osobistych, jak lchcby zapewnienia lepszego startu swemu potomstwa. Nie ma w tym nic nienormalnego, czy wstydliwego.

Jeśli uważasz,  że Polacy wyjeżdżają tylko po to, aby myć kible i kopać rowy, to pora abyś wreszcie wyjął głowę z [beeep]y i zorientował się jak, to jest naprawdę. To już inne czasy, nie te które wspominasz.

Mój , jak to okresliles "irlandzki Pan", nie chłoszcze mnie, ani nie traktuje w sposób niegodny. Po pierwsze nie może sobie na to pozwolić,  po drugie ma świadomość,  że jedzie na tym samym wózku,  prżynajmniej dopóki nie ma funkcji World Wide i w przypadku kiedy "robota się skończy", jestem od niego w lepszej sytuacji, bo mając  szersze kwalifikacje i elastyczność,  znajdę prace szybciej od niego.

Zawsze powtarzasz innym, żeby się cudzą kasa nie interesowali, a wyjeżdżasz z tego typu tekstami. Na dodatek piszesz jakieś dyrdymaly, szydzac z ludzi zarabiających mniej od Ciebie, ciężka praca. Myślę,  że po tych kilku ostatnich tekstach, zwiększyła się ilość osób,  które nie chciałyby Ci podać ręki, na mnie one nie robią specjalnego wrażenia,  bo nie kształtuje swojej samooceny na podstawie tego co myślą o mnie nieznajome mi osoby, z którymi nie mam nic wspólnego, a przede wszystkim te z którymi nie chce nic nic wspólnego.  

Cytat
 

Żeby raz na zawsze zamknąć ten wątek,  to napiszę Ci, że w moim przypadku, migracja miała charakter majątkowy i osobisty i mogę już napisać, że zamieniła się w emigrację. Tu nie jest  normalnie,  czy generalnie lepiej. Jest na tyle lepiej żeby myśleć o wszystkim innym tylko nie o ty,m, że jakiś przyglup na stołku wyżejj, mógł mną sponiewierac, że zarabiając średnia krajowa nie stać mnie na porządne wakacje. Tutaj nie musze wykanczac siebie albo kogos, ludzie sa przyjazni, a z góry patrzą na mnie tylko tacy jak Ty, którzy zostali w grajdoku bez perspektyw i świadomości tego jak może wyglądać świat, który ją teraz mogę oglądać z bliska, bo szczęśliwie  mój disposible income jest wystarczający,  aby po odjeciu kosztów życia w stolicy, moc przeznaczyć co roku wysokość polskiej  rocznej średniej krajowej na budżet wakacyjny. Możesz sobie myśleć co chcesz, możesz pisać, że koloruje, a możesz poprostu przyjechac pogadać, sam się przekonać.  Zapraszam. Wskakuj w samolot i przyjezdrzaj do nas.  Wez rodzine i przywiez smak polskich swiat. Wygrzejesz kości na plaży Amadores, napiejesz się czegoś dobrego, czego jeszcze nie próbowałeś. Zobaczysz jak upływaja nam święta, skoro Cie to ciekawi. Wprawdzie nie mogę zaproponować Ci gościnny,  bo podróżujemy we dwójkę,  ale wolne miejsca, pomimo h-iseasonu, wokół są osiągalne. Jak marzysz o konfrontacji to może partyjke golfa? Tum  na pięknym polu Anfi (pga) możemy się nie zalapac w sezonie świątecznym ale córka wynajmuje wille w Salobre Golf Resort w Mas Palomas i tam z wejściówkami nie będzie klopotu. Jak nie grasz w golfa, tez nie problem. Jakies inne gentlemanskie gry wymyślimy.  Podobno nurkujesz. Pożyczymy kusze i zrobimy zawody, kto ustrzeli mniejsza, rybę czy osmiornice, będzie musiał obsługiwać grilla. Jak nie to , to napewno znajdziemy jakieś zajęcie,  którym nie pogardzisz i przekonamy się z czego Ci Bozia ulepil i czy jeszcze potrafisz znaleźć w życiu jakaś satysfakcję z obcowania z ludźmi, czy znajdujesz ja tylko w pluciu na nich. Wpadaj, bilety nie są drogie. Może nie pare, czy parenascie funtów, ale pewnie Cię stać.

Edytowane przez binary
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

" ... Twoje miejsce zajęli Ukraińcy"

Taka prawda, to jedyny sposób na katastrofę demograficzną w RP. 500+ tego nie załatwi, chyba, że 500 ale w euro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kilka fotek z HCX:

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie osobiście wymiata ta videofilska, "fo kej ju ejdżdi"reklamowka oppo :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Xisiek napisał:

Dla mnie osobiście wymiata ta videofilska, "fo kej ju ejdżdi"reklamowka oppo :D 

Zawsze mozna wcisnac tesciowej,  mowiac ze to nowy L.V. Neverfull Limited 4k UHD Black ECO Edition. Bedzie dumnie nosic  torbe na zakupy za 800e. ;)

Edytowane przez binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest news pierwszego dnia Nowego Roku 2017.

OPPO 203 potrafi czytać napisy z pliku srt do odtwarzanego z płyty dysku BD UHD :) .

 

yLfipO.jpg

 

XN0EfO.jpg

 

 

OPPO potrafi czytać napisy SRT z pendrive podczas odtwarzania płyty UHD.
Odpaliony„Kingsman” UHD który jak wiadomo nie ma napisów PL. Napisy wrzucone na pendrive. W OPPO ustawiona stronę kodowania, 8076 aby odczytał polskie fonty. Wybrane parametry napisów – wielkość, kolor itd.

oE74fH.jpg

 

vYcyvf.jpg

 

Ub0YQ4.jpg

B1eoR4.jpg

 

 

Pozdro

Edytowane przez pmcomp
  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WOW. Super wiadomość.

Z BD rozumiem, że sprawa ma się podobnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to faktycznie dobra rzecz! A jak to wygląda u konkurencji, wiadomo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, to chyba polskie sklepy będą musiały mocno zrewidować ceny płyt UHD (a w niektórych przypadkach także zwykłych BD), bo inaczej nikt ich nie będzie kupował B)

Byłoby ekstra jakby dało radę jeszcze sprawdzić czy dla zwykłych filmów jest tak samo! :)

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień świstaka;) Pamiętacie podniecenie związane z polskimi napisami do BD ?

A ja mam kolejne pytanko: czy napisy (odpowiednio przygotowane) działają także z BD-UHD 60fps?

(dzisiaj zamieszczono okładkę takiej płyty na forum)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super news by był jak by dało się odpalić 4K z .iso np na jakimś zewnętrznym firmware.. Może kiedyś... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ISO BD UHD? Takich to jeszcze nie ma i w tym temacie nie słychać.

 

Natomiast odpalania ISO BD to np. standardowa funkcjonalnosc OPPO 95. Z dysku USB. Także z napisami w srt. Także dla ISO BD 3D.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ISO BD UHD? Takich to jeszcze nie ma i w tym temacie nie słychać.
 
Natomiast odpalania ISO BD to np. standardowa funkcjonalnosc OPPO 95. Z dysku USB. Także z napisami w srt. Także dla ISO BD 3D.
 
Pozdro


Miałem kiedyś OPPO 93 .Iso do pewnego momentu działało ale później zablokowali w nowszych wersjach firmware ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Barnaba napisał:

A ja mam kolejne pytanko: czy napisy (odpowiednio przygotowane) działają także z BD-UHD 60fps?

(dzisiaj zamieszczono okładkę takiej płyty na forum)

Ta plyta wychodzi za poltora miesiaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, binary napisał:

Ta plyta wychodzi za poltora miesiaca.

To może będzie okazja przetestować na obrazie iso ?;) Już najwyższy czas :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale akad chcesz wziac obraz iso plyty BD UHD na dodstek na poltora miesiaca przed wydaniem?
To nie sa powazne pytania.
BTW UDP-203 nie czyta iso


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I na oficjalnym firmware raczej na 100% nigdy nie będzie czytało.... Hollywood nie pozwoli ;)
Jedyna szansa że powstanie jakiś custom FW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za przycisk na pilocie zamiast darbee pod nazwą PIC i do czego służy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kinder napisał:

 


Miałem kiedyś OPPO 93 .Iso do pewnego momentu działało ale później zablokowali w nowszych wersjach firmware ...

 

 

I to był błąd :) .

Nie martw się, teraz ISO BD to czyta "każdy" player HD na rynku. I do tego nie pprzez USB tylko przez NFS czy SMB.

Właśnie sprawdzone. OPPO 203 czyta tez srt z płytami BD.

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, binary napisał:

Ale akad chcesz wziac obraz iso plyty BD UHD na dodstek na poltora miesiaca przed wydaniem?
To nie sa powazne pytania.
BTW UDP-203 nie czyta iso

 

A koledzy zrozumieli...;)

Wyraziłem optymistyczne życzenie testowania za 1,5 miesiąca kopii bezpieczeństwa cennej płytki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktorzy koledzy?

Czy ktos jeszcze z czytajacych nie rozumie, ze NIE MA kopii bezpieczenstwa plyt UHD BD i nie zapowiada sie aby w ciagu 1,5 miesiaca mialo ulec to zmianie?

BD-iso 1080p@60 Hz tez bym sie na Twoim miejscu nie spodziewal. ;)

Video capture? Myslalem ze stawiasz na "Jakosc", a nie na "jakos"

Edytowane przez binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...