Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. Pechowo użyłem liczby mnogiej - oczywiście "musiałeś" wyłapać;)

2. Wszyscy rozumieją, że nie ma ale nie wszyscy są tacy pewni, że wkrótce nie będzie.

3. j.w.

4. dobrze myślałeś ale wyobraźnia Cię poniosła;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o czym teraz marzysz.

Czy o zlamaniu acss-a, czy o JB bedacego w fazie chujni z parkinsonem FW wspomnianego playera?

Ale zostawmy to. Przyjmijmy dla uproszczenia,  ze jestem po prostu malokumaty, albo goownowiem. Jak Ci wygodniej.

To Twoj swiat -  Ty wybierasz.

W moim swiecie, plyta bedzie bedzie zamowiona, dostarczona,  side-load'owane napisy beda dzialac...albo i nie, a Ty bedziesz w tym czasie marzyl dalej o piratach.

Jakis zakladzik?

Edytowane przez binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos marzeń to mam podobne do kolegi, który prowadzi tu popularnego bloga;)

Nie odliczam godzin do złamania zabezpieczeń - po prostu sądzę jako doświadczony amator, że nastąpi to "wkrótce".

Nie mam żadnego elementu 4K/UHD (no może poza PS4pro) i nie chyba w tym roku zamierzam mieć. Poczekam aż kilka elementów "okrzepnie".

Po raz 4. nie będę wymieniał kolekcji filmów. Kasety już wywaliłem, LD i DVD trzymam jeszcze w kartonach (nie wiem po co - i tak tego nikt nie kupi, ani ja nie obejrzę).

Mój świat 4K zacznie się wtedy, gdy będzie dla mnie wygodny.

Jakiś zakładzik?

 

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie "pechowo musialem wylapac" tylko  zapytalem wprost , co masz na mysli walac cytowane hydrozakadki. Jak znasz jakies gorace newsy, to moze podzielilbys sie z kolektywem, a nie tylko z niezainteresowanymi kolegami. Ja akurat naleze do zainteresowanych i z pewnoscia nie trzymalbym zadnych informacji, czy tropow tylko dla siebie.

Zaklad jak najbardziej, tylko rozumiesz chyba, ze chodzi  mi  o zlamanie BDUHD, a nie Twoje preferencje i decyzje zyciowe?

To co? Mowisz ze za poltora miesiaca, czy moze jutro, trudno to wywnioskowac z Twoich postow, bedziesz w stanie ogladac  UHD BD-ISO 60 FPS z side-loadowanymi napisami z UDP-203? 

Jesli tak, to mozesz juz organizowac escrow.

Edytowane przez binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, jak już jesteś taki arcydokładny, to czytaj uważnie, że pechowiec to ja, a nie ty, a potem dopiero cytuj...;)

Poza tym masz absolutną rację w każdej kwestii i przepraszam, że zawiodłem Twoje rozbudzone oczekiwania.

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat wszystko zrozumialem jak nalezy, wlacznie z nieistotnymi ustepami o Twoich zapatrywaniach na 4k, Ad 4 pozostal jedynie niedopowiedziany

Cytaty zawsze umieszczam w kodach quote, cudzyslow mial oznaczyc jedynie Twoje slowa, ktorym zmienilem szyk, natomiast wcale nie zmienilem ich znaczenia. To zawsze bylo "pechowo dla Ciebie", Pech jednak nie polega na tym, ze ja cos przeczytalem, tylko ze Ty cos napisales, Nikt poza Toba, nie odpowiada za tresc i forme tego co piszesz, zwlaszcza jesli piszesz ad personam. Tak jak ja biore na siebie odpowiedzialnosc za to, ze nie zrozumiales dlaczego moj pierwszy, czysto informacyjny post, mial forme pytajaca. Korzystajac z resztek wolnego czasu, chetnie rzucilbym okiem na film, ktorego u  mnie nie wyswietlaja, gdyby BD juz wycieklo. Liczylem (niebezpodstawnie prawda?), ze mozesz miec jakies wiesci w tej materii.  Chetnie rzucilbym okiem. 

Moj drugi post wyraznie wskazywal na brak checi dyskusji na temat lamania UHDBD, czy uzywania playera do czytania iso,  na obecnym etapie rozwoju jego FW, nie dlatego, ze te zagadnienia sa  mi obojetne, tylko ze obecnie uwazam je za mzonki i nie znajduje zadnego sensu w braniu udzialu w dywagacjach na ten temat.  Nie widze tez powodu, aby pisac o zwyczajnych faktach, w atmosferze misterium. To zwyczajowo jest zrodlem konfuzji ale ze  Ty poszedles dalej i do zagadkowych wrzutek, dolaczyles elementy dobitnie swiadczace o traktowaniu moich wypowiedzi jako ignorancke, dlatego zadeklarowalem, iz "sprawdzam" Twoj bid. No hard feelings.

Edytowane przez binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

czy na tym playerze dziala mkv bo kazdy film z mkv pisze ze nieobslugiwany format?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba masz odpowiedź?

 

Ze strony producenta nic sie nie dowiesz:

Media File Playback
The UDP-203 is equipped with two USB 3.0 ports on the back and another USB port on the front. Users can play video, music and photos from USB hard drives or thumb drives.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

msx33

Dziala. ale nie wszystko. Wez juz nie kombinuj Nie w tej chwili UHD BD playera na ktorym dzialaloby wszystko.

Na chwile obecna masz wybopr  UHDBD + jakis mediaplayer, albo starszego BD playera, ktory obsluzy inne media

Edytowane przez binary
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki ale sprzet za 600f to jednak porazka  dzisiaj przetestowalem trzy sztuki pierwszy byl panasonic ub700 ten to malo co czyta z dysku usb, pozniej samsung k8500 i zaskoczenie bylo dlas mnie duze ze te pliki co nie czytal panas ten lyknal bez problemu ale rezszte tez " brak obslugi kodeka true hd a tych filmow mam najwiecej no to po przemysleniu pojechalem po oppo i tutaj tak, wszystkie trailery atmos szly pieknie ale na warsztat poszedl "sully" truehd7.1 mkv z atmosem (ktory poszedl bez gadania tylko na samsungu)  i tutaj super komunikat " nieobslugiwany format"  wiec do pudla i do sklepu 

podziekowalem narazie za blurayhd wystarczy mi ultimo4k tam wszystko chodzi tylko bez atmosa

pozdrawiam

 

 

22 minuty temu, msx33 napisał:

dzieki ale sprzet za 600f to jednak porazka  dzisiaj przetestowalem trzy sztuki pierwszy byl panasonic ub700 ten to malo co czyta z dysku usb, pozniej samsung k8500 i zaskoczenie bylo dlas mnie duze ze te pliki co nie czytal panas ten lyknal bez problemu ale rezszte tez " brak obslugi kodeka true hd a tych filmow mam najwiecej no to po przemysleniu pojechalem po oppo i tutaj tak, wszystkie trailery atmos szly pieknie ale na warsztat poszedl "sully" truehd7.1 mkv z atmosem (ktory poszedl bez gadania tylko na samsungu)  i tutaj super komunikat " nieobslugiwany format"  wiec do pudla i do sklepu 

podziekowalem narazie za blurayhd wystarczy mi ultimo4k tam wszystko chodzi tylko bez atmosa, jeszcze jedno male pudelko znalazlem i za nieduze kase nazywa sie Xtreamer express 4k, atmosa nie czyta ale za ta kase mozna przymnknac oko

pozdrawiam

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak  mediatank Ci  pasi, to wlasnie czyszcze szafke, wiec jak jestes z NI/ UK a jeszcze lepiej RoI to PM.

1. Egreat , maly zgrabny metalowy, (da sie zabrac na wakacje) czyta BD-iso, Atmos i DTS:X - flaszka

2. Mede8er med600x3d tez bewzwiatraka, pastik,YT, DLNA RENDER  (mozna streamowac  z LAN?WAN  i  sterowac  mobilnym urz) z  BD- ISO 3D podswietlany pilot, oczywiscie Atmos i DTS:X, automatyczne pobieranie napisow - , 2 flaszki

3 Nvidia Shield 4k HDr KODI, Netfix4k,  Atmos I DTS:x, wifi 5GHz ac, gry, kontroler, pilot najmocnieszy z Android boxow,   - caly karton ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem, że OPPO BD UHd to się kupuje do odtwarzania dysków BD UHD. A do odtwarzania wszystkiego, innego to np. Dune.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, pmcomp napisał:

Ja myślałem, że OPPO BD UHd to się kupuje do odtwarzania dysków BD UHD. A do odtwarzania wszystkiego, innego to np. Dune.

no ja wiem ze pod plyty ale ja co tydzien nie zaplace 20-25f zeby sobie w ekstra jakosci i z dzwiekiem ogladnac film az tak bogaty nie jestem

a o tym dune nie pomyslalem to podobno dobry sprzet tylko czy ma 4k i atmosa ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To po co Ci player BD UHD jak nie chcesz odtwarzać z niego płyt BD UHD?

Dune nie jest 4K, odtwarza Atmosa i DTS-X. Są inne playery 4K tylko po co? Materiału 4K z Atmosem raczej w sieci nie znajdziesz. Format nie został jeszcze spiracony.

A jak juz bardzo coś chcesz w 4K to masz Netflixa. Taniej wychodzi, repertuar jest jaki jest.

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Capture 4K. No comment. Nigdy nie wiesz skąd i jakiej jakości jest ten materiał. I kto w nim grzebał, jak i po co.

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zapomniałem dodać: lossless 4K capture ;) Oczywiście podaje to jako ciekawostkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale co wy pany p.........e odpalcie sobie sully atmos 7.1 true hd mkv spiracony czy jak wy to gadacie wszystko dziala od strzala w samsungu k 8500 tak ze sparawdze te playery 4k xtereamer albo pochodne one sa prezystosowane do plikow z dysku

losses 4k capture

nie jest ciekawoostka on na oppo poszedl bez zajakniecia ale material z true hd nie ruszyl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, makakam napisał:

Właśnie zapomniałem dodać: lossless 4K capture ;)

Robiłeś/widziałeś jakieś porównania tych "lossless"  do oryginalnych UHD ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zapomniałem dodać: lossless 4K capture Oczywiście podaje to jako ciekawostkę.

Mozna gdzies poczytac jakies konkrety odnosnie tego losseless capture? Bo w BT2020 kolory mi sie "na oko" nie zgadzaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co się mają zgadzać?

Jest 4K w Atmosie? I banan na facjacie.

:)

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A po co się mają zgadzać?
Jest 4K w Atmosie? I banan na facjacie.


Jak sie przekonasz kiedys na wlasne oczy, to zrozumiesz. Zacznij porownania od Pacyfic Rim.
Tekst makakama odebralem jako lossless video, a nie audio, takie remuxy z dziwekiem z BD sa od dawna. Ja pisze o video BT2020 HDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie mam zamiaru przekonywać. Ja się takiego materiału nie dotykam. I też mam na myśli video.

Przyjdzie pora na projektor 4K, przyjdzie pora na player BD UHD, przyjdzie pora na filmy BD UHD.

A ludziska zawsze będą szukać "darmowego" materiału w sieci. Nawet niewiadomego pochodzenia i niewiadomej jakości.

 

I śmieszy mnie i martwi tylko takie podejście. Jak kogoś stać za porządny telewizor 4K UHD za 20 tysięcy, player za 4 tysiące pre i końcówki do 11.2 za kolejne 20 tysięcy plus set głosników za kolejne 30 tysięcy to sobie doopy takimi plikami nie zawraca tylko kupuje dyski BD UHD w sklepie.

Ale mamy wielu fanów 4K z Atmosem na TV 4K za 3 tysie plus audio za kolejne 3. Mistrzów szybkich łącz internetowych. I Oni mają już Sully 4K w Atmosie. Zabronisz im? ;)

Edytowane przez pmcomp
  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie robilem poki co zadnych porównań, widzę że na necie niektórzy co testowali twierdzą że w niektórych releasach bt2020 i HDR są w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...