Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

OPPO UDP-203 4K/UHD

UDP-203.png

 

Witajcie,
atmosfera wokół OPPO UDP-203 robi się coraz gęstsza, dlatego otwieramy pierwszy pełny wątek na temat tego odtwarzacza. To, co wiemy na pewno, to:

  • odtwarzanie UHD Blu-ray, Blu-ray (2D & 3D), DVD, DVD-Audio, SACD, CD oraz AVCHD
  • pierwszy autorski, w pełni dedykowany UHD procesor stworzony we współpracy OPPO i Mediateka
  • HDMI 2.0 z obsługą 4K/60p
  • Obsługa HEVC i VP9
  • W przyszłości wsparcie dla Dolby Vision (po aktualizacji firmware)
  • Porty USB 3.0
  • Port gigabit ethernet
  • 32 bitowy DAC z obsługą 384kHz/32-bit

Premiery oczekujemy naprawdę niedługo. Możliwe, że pierwsze egzemplarze trafią do Polski już trzecim tygodniu grudnia.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładam jednak że ma HDMI 2.0a. Bez a będzie bez HDR.

 

Pozdro

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm na bank ma. Skoro na pilocie jest przycisk HDR? Poza tym nie mógłby mieć loga UHD blu-ray gdyby nie byłby zgody ze specyfikacją  który zawiera HDR10? Ponadto widać na niektórych screenach z menu które są na necie że ma możliwość wyłączenia HDR i usunięcia metadanych. Nie ma opcji - na bank ma HDR...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We wtorek byłem we Wrocłąwiu i odiwedziłem dystrybutora, firmę Cinematic.

A tam od rana podniecenie :) . Przyjechała dostawa. Przytargano mi jedną sztukę:

 

mS7AUr.jpg

 

NXz0jf.jpg

 

6tp371.jpg

 

RV93Bo.jpg

 

IYevkE.jpg

 

1K0pl9.jpg

 

i68uFI.jpg

 

 

Jeszcze pachnący. Robi dobre wrażenie. Dostępny także z przeróbką na region free dla BD i DVD. Mozna juz kupować.

 

Dla przypomnienia w środku:

dz01NTAmaD00MjY=_src_43620-odtwarzacz-op

 

Kolejna wersja, model 205 będzie miał już liniowe zasilanie.

 

Pozdro

 

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pmcomp.

Fajnie.

To jeszcze zdradz skad wziales dysk UHD Sully, ktorego zdjecie atakuje mnie na Tapatalku z Twojego bloga, az tam wszedlem z tego powodu, ale wnioskuje, ze to sciema, bo AFAIK w Europie, to wydawnictwo jest nieosiagalne. Gdybym sie mylil, to popdowiedz prosze, gdzie go kupic albo jak przed swietami mozna tak szybka przesylke z USA dostac?



  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pmcomp.
Fajnie.
To jeszcze zdradz skad wziales dysk UHD Sully, ktorego zdjecie atakuje mnie na Tapatalku z Twojego bloga, az tam wszedlem z tego powodu, ale wnioskuje, ze to sciema, bo AFAIK w Europie, to wydawnictwo jest nieosiagalne. Gdybym sie mylil, to popdowiedz prosze, gdzie go kupic albo jak przed swietami mozna tak szybka przesylke z USA dostac?



20 Grudnia pojawiła się płytka :) są nawet polskie napisy :)http://www.blu-ray.com/movies/Sully-4K-Blu-ray/164316/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, binary napisał:

Pmcomp.

Fajnie.

To jeszcze zdradz skad wziales dysk UHD Sully, ktorego zdjecie atakuje mnie na Tapatalku z Twojego bloga, az tam wszedlem z tego powodu, ale wnioskuje, ze to sciema, bo AFAIK w Europie, to wydawnictwo jest nieosiagalne. Gdybym sie mylil, to popdowiedz prosze, gdzie go kupic albo jak przed swietami mozna tak szybka przesylke z USA dostac?

 

 

 

Nie wziąłem dysku UHD. Nie mam odtwarzacza BD UHD. I na razie mieć nie zamierzam ;) .

Wziąłem blu-ray. Natomiast w necie nie ma dobrego zdjęcia Sully z BD więc umieściłem BD UHD :) .

Jest dostepny np. tu: https://www.amazon.com/Sully-BD-Blu-ray-Tom-Hanks/dp/B01M3UKER7/ref=sr_1_1?s=movies-tv&ie=UTF8&qid=1482501236&sr=1-1&keywords=sully+blu+ray

 

Nie wiesz jak szybko zakupić coś i dostać z USA? Nie wierzę. Nawet za komuny było to możliwe. I bardziej kontrolowalne niż teraz. Trzeba mieć na świecie wielu przyjaciół.

 

A z tego co widze wersja BD UHD jest dostepna na Amazonie.

 

 

Samo Cie nie atakuje. Musiałeś tam wejść :P.

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 Grudnia pojawiła się płytka są nawet polskie napisy http://www.blu-ray.com/movies/Sully-4K-Blu-ray/164316/

Kiedy sie pojawila to dobrze wiem, bo sie na nia czailem.
A teraz powiedz gdzie ja mozna kupic? Gdyby nie bylo z tym klopotu to bym sie nie pytal.
Tylko nie pisz mi prosze ze na amerykanskim Amazonie, bo nie ma szans aby ja zaimportowac tak szybko w tej chwili. Jesli mozesz potwierdzic ze sie da, nie krepuj sie.
Nie wziąłem dysku UHD. Nie mam odtwarzacza BD UHD. I na razie mieć nie zamierzam  .
Wziąłem blu-ray. Natomiast w necie nie ma dobrego zdjęcia Sully z BD więc umieściłem BD UHD  .
Jest dostepny np. tu: https://www.amazon.com/Sully-BD-Blu-ray-Tom-Hanks/dp/B01M3UKER7/ref=sr_1_1?s=movies-tv&ie=UTF8&qid=1482501236&sr=1-1&keywords=sully+blu+ray
 
Nie wiesz jak szybko zakupić coś i dostać z USA? Nie wierzę. Nawet za komuny było to możliwe. I bardziej kontrolowalne niż teraz. Trzeba mieć na świecie wielu przyjaciół.
 
A z tego co widze wersja BD UHD jest dostepna na Amazonie.
 
 
Samo Cie nie atakuje. Musiałeś tam wejść .


Spokojnie. Oczywiscie ze wchodze na Twojego bloga. Srednio 2 razy do roku.
I ten raz to juz byl z puli 2107. ;)
Co do plyty to mialem nadzieje ze masz po czym zrozumialem ze to podpucha.
Kupic, bo kupuje regularnie online, to mozna w ciagu 10 sek. Problemem jest dostawa. W tym okresie nie ma takiej szansy, z czego doskonale zdaje sobie sprawe, bo tradycyjnie najwiecej zakupow online, dokonuje wlasnie w grudniu. wiec nie nabiore sie , na pokrzepiajace serca opowiesci, jak to dobrze kiedys bylo i jak to dobrze jest teraz.
Nie zrozum mnie zle. Ani mi w glowie etyczne pogadanki. Nie napalam sie na Twoj towar i nie narzekam ze uzywasz falszywej reklamy. Nie dociekam z jakiego zrodla ogladasz ani nie czepiam sie niczego. Po prostu jestem tozczarowany, ze musialem wejsc do sklepu z antykami, po cos czego tam nie bylo. Bo sam zreszra ocen, czy aby cos jest "nie halo", skoro piszesz ze jest to pierwszy, czy jedyny (sic! ) film ktory wedlug Ciebie wsrto zakupic na UHD, to mimowolnie moze wywolac pewne wnioski. Ok - moze Chlopcy z ferajny nigdy Cie ruszaly , zas Obliwion, Lucy, czy co tam jeszcze Ci sie kiedys podobalo, tez przestaly sie podobac, nie wnikam, ale skoro zakladasz specjalnie warek o tym ze nabyles (teraz juz nie wiem moze tylko wypozyczyles) Oppo UDP -203 , a teraz piszesz, ze nie masz i nie zamierzasz miec odtwarzacza UHD, to o ile moznaby do tego bapisac jakis scenariusz, ktory to wyjasni, jest to wszystko jednak troche zmtlajace.
Nobale nie ciagnijmy tego.
Tymczadem Wesolych i Zdrowych zycze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, binary napisał:


Bo sam zreszra ocen, czy aby cos jest "nie halo", skoro piszesz ze jest to pierwszy, czy jedyny (sic! ) film ktory wedlug Ciebie wsrto zakupic na UHD, to mimowolnie moze wywolac pewne wnioski.

 

To dokładnie napisałem, cytuję:

 

To jeden z kilku filmów w BD UHD, które do tej pory wyszły, aby go postawić na półce.

To znaczy, że Sully jest jednym z kilu filmów w BD UHD które można moim zdaniem postawić na półce.

Kolejny kłamczuszek?

Pokaż mi gdzie napisałem, że nabyłem OPPO 203? Bo jeśli na podstawie tego stwierdzenia, cytuję:

Przyjechała dostawa. Przytargano mi jedną sztukę

to gratuluję, masz lepsze predyspozycje na Ministra Ziobro niż on sam.

 

Każdy widzi co chce widzieć, słyszy co chce słyszeć i rozumie co chce rozumieć.

 

Edytowane przez pmcomp
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wez juz chlopie nie szukaj klamczuszkow.
Przyxnaje , ze nie sledze co piszesz, wiec moge nie byc na biezaco. Ostatnio pisales ze "zaden", teraz jest "jeden z niewielu". Na logike moze cos wiecej przybylo niz jeden ale napewno zaden z tych ktore wymienilem. Rozumiem ze ten mial potencjal, o innych nie wspomniales. Nie wiem jak tam z matma u Ciebie czy z logika ale jak napiszesz uklad rownan, to wyjdzie Ci jeden.
Eot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To następnym razem jak się powołujesz na moje słowa to sprawdź z łaski swojej co dokładnie napisałem !!!

A powołałeś się na posta, o którym info dostałeś, wszedłeś tam i go przeczytałeś. A drugi post miałeś w tym wątku wyżej. Dokładne cytaty zamieściłem.

Bo zachowujesz się jak rasowy, polski polityk wkładający innym w usta rzeczy, których nie powiedzieli.

:angry:

 

WSTYD.

 

A na koniec skoro nie rozumiesz co autor miał na myśli to się po prostu zapytaj albo ... zamilcz. I logika nie ma z tym nic wspólnego.

Edytowane przez pmcomp
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry. Nie bedzie nastepnego razu.
Majac do wyboru zrobic Ci przykrosc, czy zrobic z Ciebie posmiewisko, wybralem trzecia opcje i pozyczylem Ci Wesolych Swiat. Nie zamierzam tego odbierac. Doloze Ci jeszcze do tego jeden prezent - rade.
Jak z kims chcesz dyskutowac, udowodnic mu jakas racje, czy przekonac, nie obdarowuj go porownaniami do jakis osob. Bez wzgledu na to, czy jest to porownanie obelzywe, czy niezrozumiale. Ja w takiej sytuacji koncze wszelkie dyskusje z takimi delkwentami, od reki.



Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wesołych Świąt albo raczej dla Ciebie ... Marry Christmas :) .

 

depositphotos_31175081-stock-photo-merry

 

Moje rady masz ode mnie ... w prezencie. Wyartykułowane bardzo dokładnie.

 

PS. mało na tej wyspie for i portali "rodzimych", że aż musisz nas rodaków "z Polska" zawsze pouczać? ;). Udowodnij teraz IM, że jesteś lepszy, nam już nie musisz. Ciebie tu nie ma.

BTW Ci , którzy wyemigrowali do Ameryki przed 80-ym też zawsze BYLI LEPSI od nas, tych co pozostali. Wpasowujesz się w ten stereotyp.

21 minut temu, binary napisał:

Sorry. Nie bedzie nastepnego razu.

 

 

 

Cieszę się :) .

Edytowane przez pmcomp
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze bez dawki codzinnej chlosty czy innego upodlenia, wytrzymac nie mozesz.
No dobra. Zobaczymy moze cos sie da zrobic. Narazie , na rozgrzewke, to Ci powiem, ze wszyscy rezydenci Irlandii, ktorzy to czytaja, usmiechaja sie na mysl o Twojej kompletnej ignorancji. Patrz na rysunek, ktory wkleiles. To tak jakby ktos Polakom wkleil sowiecka flage i zyczenia od Dziadka Mroza. Irlandczycy mowia Happy Christmas, wzglednie Nollaig shona dhuit!

  • Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rezydenci ??? To się tak teraz ładnie nazywa? :). A może jednak uciekinierzy? Nieeee, tzw. zarobkowi emigranci.

Jak rozumiem Twój Irlandzki Pan chłoszcze i upadla cię codziennie? Stąd takie pomysły? Ile człowiek musi znieść dla tych dzindziorów. Trzymaj się, dasz radę :) .

Ho, ho, ho ... w kraju Was czasami nazywają ... nie, nie napiszę bo się obrazisz.

Przykro mi, nie wiem gdzie zarabiasz, czy w Irlandii, Szkocji, Londynie czy na innym zmywaku. Nie obchodzi mnie to. Zarabiaj i żyj w pokoju. Do nas nie musisz już wracać. Twoje miejsce zajęli Ukraińcy. Tak samo jak nie musisz odwiedzać tego portalu. TY JUŻ DOKONAŁEŚ WYBORU !!! Z Bogiem.

 

BTW miało nie być następnego razu a jest. Jak ty mnie kochasz :wub:.

 

http://pl.bab.la/slownik/polski-angielski/wesołych-świąt

 

 

Specjalnie dla Ciebie:

 

1000613.tif&qlt=75&wid=225&cvt=jpeg

 

2013-12-31-ScannedImage1496-thumb.jpg

 

Guinness.jpg?format=500w

 

Smile ... :)

 

To zamiast Szła dzieweczka do laseczka.

 

 

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, pmcomp napisał:

Jak rozumiem Twój Irlandzki Pan chłoszcze i upadla cię codziennie? Stąd takie pomysły? Ile człowiek musi znieść dla tych dzindziorów. Trzymaj się, dasz radę :) .

Ho, ho, ho ... w kraju Was czasami nazywają ... nie, nie napiszę bo się obrazisz.

Przykro mi, nie wiem gdzie zarabiasz, czy w Irlandii, Szkocji, Londynie czy na innym zmywaku. Nie obchodzi mnie to. Zarabiaj i żyj w pokoju. Do nas nie musisz już wracać. Twoje miejsce zajęli Ukraińcy. Tak samo jak nie musisz odwiedzać tego portalu. TY JUŻ DOKONAŁEŚ WYBORU !!! Z Bogiem.

dyskusja byłaby pewnie na poziomie  tylko po co te wsiowe wstawki?

to jakaś trauma/doświadczenie z przeszłości które chcesz jako off-topa przedyskutować w tym wątku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OOOO ... drugi kłamczuszek na pomoc przyleciał :) ?

Też chcesz dalej dyskutować?

 

 

Zbędnych dyskusji by nie było gdyby w obu przypadkach obaj Panowie użyli magicznego słowa na literkę P.

W stylu, "przepraszam, zle zacytowałem" czy jakos tak.

Tylko nam Polakom słowo PRZEPRASZAM, obojętnie czy tym TU czy tamtym TAM jakoś nigdy przez gardło przeleźć nie chce !!!

A juz politykom w szczególności.

Edytowane przez pmcomp
  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, pmcomp napisał:

Też chcesz dalej dyskutować?

o zmywakach i twojej wiedzy o nich ?

za bardzo mnie to nie interesuje i nie znam się na tym - ale skoro od nich też jesteś ekspertem to napisz coś.

tylko ogranicz się w obrażaniu innych do minimum - oczywiście o ile możesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten mityczny odtwarzacz to chyba jakiś święty Graal, że wzbudza tyle emocji. Więcej luzu Panowie i bez osobistych wycieczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba Święty Mikołaj ;) .

Przecież tu nie chodzi o OPPO tylko o to, kto ma dłuższego fajfusa. A czasami argumentów nie starcza i trzeba koloryzować.

Czas siadać do stołu.

 

 

00010CENL5W51NAG-C322.jpg

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jak dobra Wigilia. Ciekawe co się tam jada ne tej Zielonej Wyspie ??? Z Polska ...

Guinness w pubie zamiast śliwkowego kompotu? W końcu katoliki one som. Podobno jakoz i my?

Jakiś tam film z BD UHD na zakończenie?

Sami swoi? A może Wołyń?

Oba patriotyczne przecież ...

 

Binary, napisz proszę na Rodakom z Polska jak tam jest. Jest po północy. U mnie kiełbasa byłą już robiona :) . Masz tam gdzieś polską kiełbasę do kupienia. A pierogi? Sałatka?

 

Kolędnicy z gwiazdą byli?

 

Bardzom ciekaw ...

 

http://mycarlow.blog.pl/2014/12/22/swieta-bozego-narodzenia-w-irlandii/

http://kierunekirlandia.eu/artykul/1496/tradycje-bozonarodzeniowe

http://www.nadajemy.ie/forum/thread/3775/Wieczor-Wigilijny-24-Grudnia-2010.html

 

A może jednak w Polsce? Tak tradycyjnie? Pasterka, te rzeczy?

Samolot w końcu nie kosztuje wiele, kilka czy kilkanaście funciaków :) .

 

SORRY, NIE MOGŁEM SIĘ POWSTRZYMAĆ :) .

 

 

 

A temat OPPO 203 się ... podbija :) .

 

 

SORRY. 2 miliony rodaków jest tam, a prawie 40 milionów Polaków jest ... TU.

Nacjonaliści powinni się cieszyć z mojego wpisu :) . Patrz na mój avatar.

Gmeru ... adminie ... proszę wykasuj mój post. Nie będę kopać rowów. Wystarczy tych rowów u nas.

Przepraszam.

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...