Skocz do zawartości
Maciej Koper

TEST: Panasonic CX700 / CXM710 / CXE720 50" Ultra HD 4K 3D LED LCD Firefox OS

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 16.01.2017 o 00:33, Cougar napisał:

PS. Szkoda, że autor przeprowadzonego testu ukrył dane z kalibracji, mogłyby one dużo podpowiedzieć. 

Kalibracja to jest wyrównanie panelu, który ma odchyłki. Panele różnią sie między sobą często dość znacznie, dlatego wbijanie u siebie ustawień z kalibracji CMS innego egzemplarza jest trochę jak robienie sobie plomby w siódemce bo dentysta robił akurat ten ząb bratu blizniakowi :D

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia ‎13‎.‎01‎.‎2017 o 13:02, DawidP napisał:

Witam. No i niestety z racji tego, że ten ciemny pasek zaczął coraz mocniej widać zwłaszcza w czasie pionowym ruchu kamery np skoki narciarskie dosłownie jakby się przyciemnial  i drugi pasek już się pokazał ledwo narazie widoczny, zgłosiłem tv do Panasonica. Wczoraj przyjechał serwisant oczywiście podwykonawca stwierdził, że ewidentnie coś się dzieje z matryca. Tv pojechał na gwarancję ale powiedział, że tv zostanie wysłany do Panasonica, który ze mną się skontaktuję. Z ciekawości zapytałem czy często ludzie zgłaszają awarię panasonicow - bardzo rzadko - oczywiście na rejon który obsługuje. Zdjęcia nie oddaje tego jak widać to w rzeczywistości i oczywiście jest to nie ruchomy obraz.

DSC_0383.JPG

To nie musi oznaczać śmierci samej matrycy.. wręcz przeciwnie.. Możliwe że taśma nr.1 ma problem typu wypięcie / zabrudzenie złącza.

Na dalszy plan idzie T-Con (Timing Controll Board) - mógł zostać upalony.. np. przez "zły" zasilacz. Ale zakładam że serwisant napięcia zasilania pomierzył...

W sumie to już nie Twój problem. Oby serwis zajął się powierzonym mu zadaniem, na czas.

Dzięki za podzielenie się opinią, i życzę telewizora sprawnego w domu.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_1362.JPG

Dzis byl Pan wymienic zasilacz (modul pierwszy od gory). W weekand bede testowal jak sie zachowuje na nowym. 

Jestem zadowolony z uslugi gwarancyjnej. Odezwali sie do mnie dzien po zlozeniu zgloszenia, poinformowali ze zamawiaja zasilacz i przyjda wymienic. Wymiana szybka i sprawna.

  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i mam pytanie czy słuchawki bluetooth będą współpracowały z moim tx55cx700e. Niestety nie posiadam instrukcji obsługi w tym temacie może ktoś coś zapoda?Pozdrawiam

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dnia 10.01.2017 o 18:41, Adi_13 napisał:

Dla mnie to nie jest normalne. Jak wlaczylem serial w 4k na netflixie to bylo slychac z 2.5 metra z podkreconym dzwiekiem.

dzwonil serwisant i mowil ze tylko zasilacz moze byc waltniety wiec zamowil i ma przyjechac wymienic. 

Odpowiedz  co i jak wynikło z sytuacji ? Czy naprawili bez problemu? Opisz wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Witam wszystkich i mam pytanie czy słuchawki bluetooth będą współpracowały z moim tx55cx700e. Niestety nie posiadam instrukcji obsługi w tym temacie może ktoś coś zapoda?Pozdrawiam

Już wiem nie działają a bluetooth jest tylko do obsługi myszy i klawiatury. Kupiłem słuchawki specjalnie do tv a tu nic. Jak w nocy słuchać trochę głośniej muzy jak zona obok śpi? Na kablu w łóżku nie bardzo ? Słyszałem ,że są nadajniki bluetooth podłączane do gniazdka słuchawkowego z własnym zasilaniem a słuchawki po sparowaniu z tym urządzeniem grają . Jest ktoś kto więcej wie w tym temacie,albo ma z czymś takim do czynienia? Byłbym wdzięczny za wszelkie info.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dnia 10.01.2017 o 18:41, Adi_13 napisał:

Dla mnie to nie jest normalne. Jak wlaczylem serial w 4k na netflixie to bylo slychac z 2.5 metra z podkreconym dzwiekiem.

dzwonil serwisant i mowil ze tylko zasilacz moze byc waltniety wiec zamowil i ma przyjechac wymienic. 

Odpowiedz  co i jak wynikło z sytuacji ? Czy naprawili bez problemu? Opisz wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej skorzystac z google  wpisujemy  np słuchawki bluetooth telewizor panasonic . Uzyskamy odpowiedz   w pierwszym linku jak uruchomic  sluchawki po bluetooth

http://pol.faq.panasonic.com/app/answers/detail/a_id/31613/~/w-jaki-sposób-podłączyć-słuchawki-bluetooth-do-tv-panasonic-%3F

Edytowane przez grundig
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nawet w panasonicu nie wiedzą do końca co ich sprzęt potrafi a co nie. Tv. CX700 po bluetooth obsługuje tylko klawiaturę lub mysz nawet nie jedocześnie tzn. razem tylko jedno albo drugie.Ten post co podałeś Grundig już dawno czytałemi on potwierdzato moje pierwsze zdanie w tym poście. Chcąc słuchać muzy trzeba albo na kablu albo kupić specjalny nadajnik audio bluetooth.Szkoda sprzęt kosztował prawie 5 tys. a zaoszczędzili na bluetooth. Na szczęście panas. ma super obraz i to go wyróżnia od innych marek. W innych kwestiach jest dość skromnie. Postawili na to do czego jest stworzony czyli tv>obraz a tu nie można nic zarzucić

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dnia 10.01.2017 o 18:41, Adi_13 napisał:

Dla mnie to nie jest normalne. Jak wlaczylem serial w 4k na netflixie to bylo slychac z 2.5 metra z podkreconym dzwiekiem.

dzwonil serwisant i mowil ze tylko zasilacz moze byc waltniety wiec zamowil i ma przyjechac wymienic. 

Odpowiedz  co i jak wynikło z sytuacji ? Czy naprawili bez problemu? Opisz wszystko

Edytowane przez Medard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2017 o 18:48, Medard napisał:

Kupiłem Witam wszystkich i mam pytanie czy słuchawki bluetooth będą współpracowały z moim tx55cx700e. Niestety nie posiadam instrukcji obsługi w tym temacie może ktoś coś zapoda?Pozdrawiam

Już wiem nie działają a bluetooth jest tylko do obsługi myszy i klawiatury. Kupiłem słuchawki specjalnie do tv a tu nic. Jak w nocy słuchać trochę głośniej muzy jak zona obok śpi? Na kablu w łóżku nie bardzo ? Słyszałem ,że są nadajniki bluetooth podłączane do gniazdka słuchawkowego z własnym zasilaniem a słuchawki po sparowaniu z tym urządzeniem grają . Jest ktoś kto więcej wie w tym temacie,albo ma z czymś takim do czynienia? Byłbym wdzięczny za wszelkie info.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odpowiedz  co i jak wynikło z sytuacji ? Czy naprawili bez problemu? Opisz wszystko

Bzyczenie caly czas jest ale nie jest juz tak uciazliwe nawet po parru godzinach pracy. Trzeba przylozyc ucho zeby slyszec. 

Tak jak pisalem serwis bardzo OK! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wczoraj wkoncu po 3 tygodniach dostałem swojego cx'a jestem zadowolony że wrócił ... z wymienioną matrycą. Przetestowałem przez chwilę na youtubie bo mam remont domu nie miałem więcej czasu i jestem bardzo zadowolony nie ma paska który mnie tak irytowal. Zero problemów z serwisem jakiś wymowek czy coś to mi się podoba i napewno to nie jedyny sprzęt panasa jaki zagości w moim domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś może problemy z Netflixem na tym TV? Wczoraj jeszcze wszystko działało, dzisiaj rano klikam przycisk "Netflix" na pilocie i wyskakuje mi info, że wymagane jest połączenie z siecią. Sprawdziłem szybko ustawienia, puściłem test, no i sieć normalnie działa. Wciskam przycisk jeszcze raz - TV chwilę myśli, po czym wykonuje animację przejścia do aplikacji. Kilkanaście sekund czarnego ekranu, po czym informacja "Network error has ocurred.".

Reszta aplikacji (sprawdzaiłem YouTube, przeglądarkę) działa normalnie. Próbowałem zmienić DNS, podpinałem TV do routera przez kabel - cały czas to samo. Odpaliłem Netflix na konsoli i też wszystko śmiga. Resetowałem też router i TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czu używa ktoś cx700 ze słuchawkami blutooth

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dnia 10.01.2017 o 18:41, Adi_13 napisał:

Dla mnie to nie jest normalne. Jak wlaczylem serial w 4k na netflixie to bylo slychac z 2.5 metra z podkreconym dzwiekiem.

dzwonil serwisant i mowil ze tylko zasilacz moze byc waltniety wiec zamowil i ma przyjechac wymienic. 

Odpowiedz  co i jak wynikło z sytuacji ? Czy naprawili bez problemu? Opisz wszystko

Edytowane przez Medard
ćoś sie samo dopisało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się włączyć na 3 sposoby i wyłączyć w ogóle także.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy wszystkie modele Panasonica są pozbawione  Bluetootha na słuchawki?

Jak oni realizują bezprzewodowe poł,ączenie z sounbarem>\?

Całe szczęście ,że maja super obraz bo reszta tj, internet itp. już nie za bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawiłem włączenie konsoli wraz z telewizorem przez pad z PS4 jednak cały czas w lewym górnym rogu wyświetla mi komunikat na którym źródle HDMI jestem.
Jaką opcję zmienić, by ten komunikat znikał?

Wysłane z mojego X600 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem pilota z gładzikiem tzw. touchpada do cx700 od cx720 ale niestety nie działa i muszę sprzedać.Słuchawki po bluetooth nie działają i tu pytanie czy jakakolwiek klawiatura będzie działać?Bo mysz bezprzewodowa wraz z dyskiem twardym nie działa. Albo mysz albo dysk jedno musisz wypiąć z USB. Powtórzę jeszcze raz obraz super nie ma lepszego ale cała reszta blado wygląda.Mój model nawet nie osługuje faceboka, OLXa a zdjęcia pokatalogowane w foldery widzi wszyskie naraz i znaleźć zdjęcie z kilkuset bardzo długo trwa.Nie powiem ale obraz super niestety nic ponad to

 

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Przeciez mozna zrobic katalogi na dysku.W katalogach na dysku umiescic  pliki ktora sa potrzebne Wchodzisz  do  katalogu i znajdzisz szybko co chcesz. czyli  zdjecia  lub filmy.Filmy to np  katalog  filmy ,w katalogach  tytuly  filmow  klikasz i masz . Kazdy  film   to inny  katalog  czyli z tytulem  filmu.Podobnie mozna zrobic ze zdjeciami.Lepszego  rozwiazania nie znajdziesz w zadnym  telewizorze.Do tego celu potrzebne sa katalogi na dysku.

Jesli  chodzi o klawaiature bezprzewodowa  to dobrze powinna sprawdzic sie Logitech K400

https://hdtvpolska.com/forum/topic/38693-zakup-klawiatury-do-tvkonsoli/#comment-399450

 

Napisz na priv pytanie   do iceblast007  aby przekonac sie czy klawiatura  Logitech K400 dobrze dziala.

Edytowane przez grundig

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zdjęcia na pendrife okło 1000 pokatalogowane a on widzi je wszyskie naraz. Mam katalog taka wycieczka albo taka data albo nazwa imprezy a on wrzuca wszystko do jednego wora i znajdź tu zdjęcie o które chodzi . Nie ma poprostu takiego drzewa z katalogami jak w kompie

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma  telewizor  tx-50cx700.Do telewizora przez wejscie usb podlaczony  jest  dysk twardy i nie ma problemu o ktorym napisales.Podobnie jest tez w plazmie  st50 , naciskam na pilocie przycisk  viera tools , pozniej zdjecia  lub video i katalogi sa widoczne, Jesli w katalogu z filmem jest zdjecie to  wyswietlane jest jako miniaturka , nie musze wchodzic do katalogu, klikam i moge obejrzec zdjecie gdy kilkne na miniaturke.

Wszystkie katalogi z tytulami fimow  sa widoczne  bardzo szybko ,Nie ma zadnego problemu jesli chodzi o szybkosc dzialania w st50 i  tx-50cx700e.

Uwazam ze ten sposob wyswietlania  plikow filmowych i zdjec najbardziej dopracowany jest panasonicu.Wszystko dziala szybko i sprawnie.

 

Edytowane przez grundig

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Castellano89 napisał:

Ustawiłem włączenie konsoli wraz z telewizorem przez pad z PS4 jednak cały czas w lewym górnym rogu wyświetla mi komunikat na którym źródle HDMI jestem.
Jaką opcję zmienić, by ten komunikat znikał?

Wysłane z mojego X600 przy użyciu Tapatalka
 

Konfiguracja > Ust. wyświetlania > Czas wyświetlania paska (podajesz jak długo pasek ma się wyświetlać, bądź całkowicie wyłączony).

2 godziny temu, Medard napisał:

Kupiłem pilota z gładzikiem tzw. touchpada do cx700 od cx720 ale niestety nie działa i muszę sprzedać.Słuchawki po bluetooth nie działają i tu pytanie czy jakakolwiek klawiatura będzie działać?Bo mysz bezprzewodowa wraz z dyskiem twardym nie działa. Albo mysz albo dysk jedno musisz wypiąć z USB. Powtórzę jeszcze raz obraz super nie ma lepszego ale cała reszta blado wygląda.Mój model nawet nie osługuje faceboka, OLXa a zdjęcia pokatalogowane w foldery widzi wszyskie naraz i znaleźć zdjęcie z kilkuset bardzo długo trwa.Nie powiem ale obraz super niestety nic ponad to

 

Zależy jeszcze jakie te słuchawki i klawiatura.. Jak jakiś "No Name" to może być problem.

Z klawiatur to pamiętam, że u siebie podłączałem (Wi-Fi) : Logitech K400, Microsof All in One, Modecom mc-tpk1.

(Kabel) :  Razer Black Widow, Razer Chroma i Corsair Vengance K95 - wszystkie działały.. te dwie ostatnie nawet świeciły :D 

Z gryzoniami (Kabel) : Roccat Cone Pure i Roccat Tyon też nie było problemu.

Tylko na przewodzie to oczywiście trochę nie wygodnie.

Z dyskiem Samsung 320Gb i WD 1TB problemów nie było. Tylko warto pamiętać, że dyski USB bardzo często wymagają większego zasilania.

Dlatego jeżeli dysk nie posiada zewnętrznego zasilania, powinno się użyć portu USB 3.0 (900mA)

Pytanie jeszcze czy pilot którego nabyłeś jest w ogóle sprawny...

 

BTW. Często słyszę o problemach z bluetooth, w różnych urządzniach.

 

1 godzinę temu, Medard napisał:

Mam zdjęcia na pendrife okło 1000 pokatalogowane a on widzi je wszyskie naraz. Mam katalog taka wycieczka albo taka data albo nazwa imprezy a on wrzuca wszystko do jednego wora i znajdź tu zdjęcie o które chodzi . Nie ma poprostu takiego drzewa z katalogami jak w kompie

.

Z katalogowaniem Zdjęć dali ciała. Bo (co ciekawe) Filmy już wyświetla po katalogowane :D

Edytowane przez ivymike10mt
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...