Skocz do zawartości
Maciej Koper

TEST: Panasonic CX700 / CXM710 / CXE720 50" Ultra HD 4K 3D LED LCD Firefox OS

Rekomendowane odpowiedzi

Apkę Netflixa poprawiono. Trochę lepiej skatalogowane pozycje.

Wysłane z mojego x600 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś uraczyl mnie tv kolejną aktualizacja 3.252 ale to chyba drobna kosmetyka skoro ostatnia liczba tylko się zmieniła ale jestem w delikatnym szoku ? 

Poprawa aplikacji sieciowych tak jest opisana aktualizacja

?

Edytowane przez DawidP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już nawet nie włączam aktualizacji bo nic nie wnoszą. Bida i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2018 o 20:28, DawidP napisał:

Dziś uraczyl mnie tv kolejną aktualizacja 3.252 ale to chyba drobna kosmetyka skoro ostatnia liczba tylko się zmieniła ale jestem w delikatnym szoku ? 

Poprawa aplikacji sieciowych tak jest opisana aktualizacja

?

Masz po aktualizacji facebooka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na twardy dysk z anteny nagrywa. Jeśli chodzi o Smart to telewizor lipa,a jeśli chodzi o jakość obrazu to bardzo dobra.Czernie nie świecą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wiadomo, polecanym trybem obrazu na tym forum, jak i nie tylko, jest: "Prawdziwe kino".

Podczas gdy, w trybie "Kinowy".. lokalne wygaszanie działa nieco inaczej. wg. mnie nieco lepiej. A mianowicie..

Działa nam wygaszanie stref.. tylko bez, bądź ze, znikomym "podbiciem" kontrastu!

Osobiście (do tej pory) preferowałem, całkowite wyłączenie systemu lokalnego wygaszania.

Ale ostatnie spostrzeżenie, dało mi do myślenia.. by naprzemiennie, używać dwóch profili obrazu - zamiast jednego.

1. "Prawdziwe kino" - bez wygaszania

2. "Kinowy" - z wygaszaniem na minimum.

Kontrast: 80

Taka mała informacja dla tych którzy zrazili się do systemu lokalnego wygaszania, ze względu na często wypominane "uwypuklenia".

Pozdrawiam ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wersję 55 cali i mam mały problem. Zakupiłem słuchawki bluetooth oraz mam starsze słuchawki z kablem oraz transmiterem bluetooth- żadnego z nich telewizor nie wykrywa...

Czy ktoś może pomóc 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ten model tv nie obsługuje słuchawek bluetooth. Ja do mojego dokupiłem takie coś i podłączyłem pod wyjście słuchawkowe by nie oglądać na kablu.

https://allegro.pl/oferta/adapter-bluetooth-b2-2w1-nadajnik-odbiornik-7423321886?utm_source=google&utm_medium=cpc&ev_campaign=_ELKTRK_PLA_Komputery&ev_adgr=Pozosta%C5%82e&gclid=CjwKCAiA_P3jBRAqEiwAZyWWaDyAQHE5TYbqyX9LkQavRGVvFfdxqOgBFWLBaJIzWvLVr9KmfwoWKRoCZkgQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

Bluetooth w tym telewizorze służy tylko do łączności z klawiaturą bt .Też byłem zawiedziony ,gdy kupiłem słuchawki a tu nic. Potem dopiero doczytałem i kupiłem to z linku,który zapodałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...