Skocz do zawartości
PeterMac

MEGA-TEST: LCD LED 3D Sony Bravia KDL-46HX850 (profesjonalna kalibracja)

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawiła sie własnie nowa wersja oprogramowania :) PKG1.208EUA-0002

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to rozumiem Peterka:-) Chociaż ipli i innych nie uważam wcale za g... no. Oczywiście nie jest to źródło super jakości obrazu ale często ciekawych programów lub powtórek. Na jakośc negatywnie to nie wpływa więc czasami wychodzi na plus. PeterMac a co wnosi nowy soft?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak na razie nie widze zmian na pierwszy rzut oka, o tyle fajnie ze pomimo upgrade'u zostały moje ustawienia obrazu. Liczę ze poprawią klienta YouTube a konkretnie liste subskrybowanych kanałów na swoim koncie bo w tym sofcie jest jak było.

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest w TV Sony z napisami. IDą na czarnych pasach (gdy film jest w pasach) czy na obrazie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w SC w sprawie przedłużenia gwarancji tak jak pisał kolega Areknh, ale jest zupełnie inaczej jak kolega pisał.

Przedłużenie gwarancji jest jak najbardziej możliwe jesli ktoś kupił gdzie indziej niż w SC ale tylko do 3 lat w przypadku standardowej gwarancji, a do 5 lat tylko jako gwarancja rozszerzona obejmująca uszkodzenia mechaniczne koszt = 589zł.

Nie ma możliwości wykupienia gwarancji 5 letniej standardowej za wspomniane tutaj 360zł.

Można przedłużać do roku czasu od daty zakupu.

Gość specjalnie sprawdzał w systemie i dzwonił do innych salonów żeby sie jeszcze upewnić.

Sorki za wprowadzenie w błąd - przekazałem tylko co mi powiedział gość z Saturna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie ma problemu :) oni sami nie są do końca zorientowani i jeden pyta drugiego. Wczoraj dzwoniłem specjalnie do SC to gość powiedział mi ze jest możliwość na 5lat standardowej ale nie mógł znaleźć ile to kosztuje na szybko, ja mówię ze słyszałem ze 360zł a gość na to: tak tak coś koło tego :) ale nie poinformował mnie ze mozna na 5 lat standardową tylko jesli sie kupiło u nich TV.

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedzie do mnie 46..... no sorry nie miałem wyboru innego! Ale ja też jestem zdania, że nie można przesadzać w aspekcie: duża różnica 46<>55 przy tej samej linii. Dzisiaj kurier zapewne dostarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre wieści :) czekamy na Twoją recenzje bedzie rozumie również z udziałem Maćka i jego kalibracji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie ;)

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzwoniłem dziś do SC ponownie w inne miejsce i dostałem znowu inne info odnośnie przedłużenia gwarancji na 5 lat :).

Mogę przedłużyć bez problemu pomimo ze TV był kupowany nie w SC zarówno na gwar standardową na 5 lat koszt 399zł, jak i na 5 lat rozszerzoną koszt 589zł. Do miesiąca od czasu zakupu.

Co salon to inna śpiewka wychodzi na to.

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak będziecie testować to odnieście może jakieś małe porównanie z modelem HX750 w podsumowaniu :P Czy różnica w jakości jest na tyle duża by tyle dopłacać :) Czekamy więc i 3mamy kciuki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja tez sie przylacze do tego co mwoia w salonach SC i tak w jednym powiedziano ze nie wiadomo kiedy zawitaja 55 calowe hx 850 do Polski , w drugim powiedziano ze zablokowane sa dostawy w tych rozmiarach ze brak na magazynie i najwczesniej beda okolo 3 tygodni, w trzecim powiedziano ze 1 szt. jedzie do nich i za jakies dwa dni powinna do nich juz dojechac :-) ludzie trzymajcie mnie. Ale w tym trzecim Pan dokladnie sprawdzil te podstawe i powiedzial ze nie da sie jej ustawic na pion tylko i wylacznie moze stac w pozycji przechylonej - jak to twierdzil nie potrafi tego zrozumiec ale tak jest .... i na 99% bedzi etaka sam beznadziejna podstawa jak i w 46 calach niestety. Przylaczam sie do kolegi waloska i prosze w podsumowaniu testu hx 850 napisac jak sie ma hx 750 do hx 850 jak duza jest miedzy nimi roznica w jakosci obrazu zarowno w 2d jak i w 3d. Dziekuje.

Lolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dziś do SC ponownie w inne miejsce i dostałem znowu inne info odnośnie przedłużenia gwarancji na 5 lat :).

Mogę przedłużyć bez problemu pomimo ze TV był kupowany nie w SC zarówno na gwar standardową na 5 lat koszt 399zł, jak i na 5 lat rozszerzoną koszt 589zł. Do miesiąca od czasu zakupu.

Co salon to inna śpiewka wychodzi na to.

46HX850 589zł, 40HX850 349 z losowymi uszkodzeniami mechanicznymi. Są dwie ulotki informacyjne, Stara mówi o 90 dniach, natomiast w nowych jest już 360dni i to jest informacja wiążąca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

https://forum.sony.p...p?f=209&t=12445

Każdy, kto dokona zakupu telewizora BRAVIA w salonach Sony Centre lub salonie Sony Store w okresie od dnia 27 kwietnia 2012 r. do dnia 30 czerwca 2012r, otrzymuje od Sony, w cenie sprzedaży telewizora, prawo do 5-letniej gwarancji (liczonej od daty zakupu), na warunkach umowy serwisowej Serwis Extra BEW-Y5 (informacje w regulaminie promocji).

Szczegółowe informacje w regulaminie promocji.

REGULAMIN PROMOCJI „5 lat gwarancji” BRAVIA w sieci Sony Store

REGULAMIN PROMOCJI „5 lat gwarancji” BRAVIA w sieci Sony Center - dostępny w salonach Sony Center.

Informacje na stronie Sony.pl:

http://www.sony.pl/hub/promocje-sony

Może to trochę pomoże w kwestii wyjaśnienia jak to jest z tą promocją :)

Edytowane przez Mylagos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdjcieti.jpg

Jest : > 46 z charakterystyczną podstawą. Co mnie zdziwiło to dwa razy szersze pudło w stosunku do klasycznych np. HX750... ale to przez tą stopę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jupi :)

a w końcu jakies oficjalne wieści, czy będzie opcja z normalną stopką która umożliwi postawienie TV bez pochyłu? Albo dokupienie (bez sensu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro się dowiem u źródła. Dam znac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po 17 zasiadamy z Maćkiem na pro testy :) Mamy jeszcze HX750 więc od razu zrobimy porównanie z nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw - możecie przy okazji testu sprawdzić i opisać jak wygląda sprawa z łączeniem stopki do TV?

Czy w przypadku powieszenia TV na ścianie jest możliwość podłączenia stopki "zdalnie" (dla lepszego dźwięku przy oglądaniu samego TV bez KD) czy też ma ona jakieś nietypowe podłączenie bezpośrednie i przy wieszaniu na ścianie trzeba rezygnować z suba w podstawie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Stopka ma od siebie krotki kabelek ze specyficznym wtykiem ktorego sie wpina na tyle w TV. Sub jest w TV nie w stopce.

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...