Skocz do zawartości
PeterMac

MEGA-TEST: LCD LED 3D Sony Bravia KDL-46HX850 (profesjonalna kalibracja)

Rekomendowane odpowiedzi

Xelos - tak to wyjście Digital Audio Out (Optical) to Toslink, sprawdzę u siebie SEN bo rzadko korzystam z niego, głównie YT, IPla, TVN Player wchodząc bezpośrednio z ulubionych dodanych w menu i tam wszystko na WiFi śmiga szybko, widety tez sie ładują błyskawicznie.

morfeusz747 - co do zamulenia menu na starcie to oczywiście ze tak musi być bo TV zauważ startuje błyskawicznie zaraz po włączeniu z trybu czuwania jest niemal natychmiast obraz, sam system menu nie zdąża się jeszcze załadować do końca tak szybko.

Tez tak macie ze po włączeniu TV z trybu czuwania z cyknięciem zasilacza zaraz po naciśnięciu na pilocie OPTIONS jak sie pojawi tylko obraz tv sie wysypuje i następuje jego restart :)

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się nieraz dzieje jak włączysz tv i za szybko próbujesz coś w nim po przełączać<br /><br />Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2<br /><br />

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xelos - sprawdzilem SEN i moge potwierdzic ze za szybko to teraz nie chodzi, szczegolnie trzeba dosc dlugo czekac po wejsciu w SEN na liste Aplikacji/widgetow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

telewizor po optyku wypuszcza tylko 2.0 wiec wielkiej pociechy z tego wyjścia nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może dostał się do dyski i zgrał nagrania nagrane za pomocą TV?

Mobor no bez jaj, DD5.1 powinno być, nawet starsze modele mają DD5.1 tylko DTS nie ma.

Edytowane przez Seba_Fan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia wyciągania z dysku jest naprawdę problematyczna, bo telewizor nie dość, że formatuje dysk na jakiś zmodyfikowany system plików, to jeszcze szyfruje dane. Więc samo rozpoznanie dysku ( tutaj myślę, że prawdopodobnie jakaś dystrybucja Linuxa mogłaby sobie poradzić), za dużo by nie dało. Gdyby komuś się to udało byłoby to przydatne, ale wysiłek związany z tym raczej jest zbyt duży by ktoś się za to zabrał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie odnośnie Skype i kamery w tym modelu. Czy próbował ktoś podpiąć PSEye z PS3 do tego TV? Działało to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu nie tylko o szyfrowanie idzie ale i o DRM

pliki nagrane na jednym TV - na drugim nie zagrają...

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mobor, mnie interesuje wyłącznie stereo więc jest OK nawet gdyby na tym wyjściu nie było wielokanałowego.

PeterMac, dzięki za sprawdzenie SEN.

Edytowane przez Xelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam odnośnie widgetow strasznie długo się ładują<br /><br />Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2<br /><br />

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie wyświetlania zdjęć i mapy lokalizacji...po próbie zbliżenia mapy wyskakuje, że wygasła ona w 2012r, czy tak funkcja jest niedostępna już, czy jak to wygląda?

I drugie pytanie jak zmienić użytkownika w aplikacji PlayMemoriesStudio? :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mój 55HX850 zaciągnął ostatnio update firmware do wersji: PKG2.100EUA-0002

Ogólnie nie znalazłem by coś spratolili.

RELEVANT PRODUCTS

This information is applicable for the following TV models:

  • KDL-65HX955 / HX953 / HX950
  • KDL-55HX75G / HX755 / HX753 / HX751 / HX750 / HX855 / HX853 / HX850 / HX955 / HX953 / HX950
  • KDL-46HX75G / HX759 / HX758 / HX757 / HX756 / HX755 / HX753 / HX751 / HX750 / HX855 / HX853 / HX850 / EX655 / EX653 / EX650
  • KDL-40HX75G / HX759 / HX758 / HX757 / HX756 / HX755 / HX753 / HX751 / HX750 / HX855 / HX853 / HX850 / EX655 / EX653 / EX650
  • KDL-32HX759 / HX758 / HX757 / HX755 / HX753 / HX751 / HX750 / EX655 / EX653 / EX650
  • KDL-26EX555 / EX553 / EX550
  • KDL-22EX555 / EX553 / EX550

ABOUT THIS DOWNLOAD

  • Name: PKG2.100EUA
  • Date released: 13/05/2014
  • Do I need to update?: Your firmware may already be up to date, especially if you have a new Bravia TV model. If you're not sure, it' it's easy to check which version of firmware you have follow these instructions to check it.
  • Benefits and improvements:
    • This update improves your TV performance when using Network applications, and when using a Conditional Access Module (CAM)
  • Restrictions: only for use with TV sold in Europe. Not all models are sold in all countries.

Pozdr,

Edytowane przez Payti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

remanent w Smart-TV

poznikały demka 3D, dział PlayStation i wiele innych a dodali kilka płatnych serwisów...ogólnie kibel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

posiadam model Sony HX855, czy to oznacza ze jest możliwość podłączenia talerza satelitarnego bezpośrednio do TV i oglądania niekodowanych satelitarnych kanałów bez dodatkowego tunera ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomyłka, sprawdziłem co pisze w oprogramowaniu TV i jest ze mój model to 853

czy ktoś wie jakie są różnice miedzy tym modelem a 850 i 855?

kolejne pytanie, jak ten TV radzi sobie z napisami z osobnego pliku .srt, czy w ogóle odczytuje takie napisy bo jak na razie nie udało mi się nic oglądnąć z pendriva z napisami :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomyłka, sprawdziłem co pisze w oprogramowaniu TV i jest ze mój model to 853

czy ktoś wie jakie są różnice miedzy tym modelem a 850 i 855?

kolejne pytanie, jak ten TV radzi sobie z napisami z osobnego pliku .srt, czy w ogóle odczytuje takie napisy bo jak na razie nie udało mi się nic oglądnąć z pendriva z napisami :(

Nie nie czyta ten TV żadnych napisów, od takich rzeczy są odtwarzacze sieciowe, obecnie tanie jak barszcz a mające ogromne możliwości w porównaniu do odtwarzaczy wbudowanych w tv.

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Przymierzam się do powieszenia tego TV ale 55" na ścianie i zastanawia mnie jak to wygląda w jego przypadku, ponieważ z tego co widzę z tyłu montaż jest tylko na dwie śruby do uchwytu? Bo te niżej z tego co widzę nie są w linii prostej z tymi wyżej.

Czy takie coś będzie pasować?

http://allegro.pl/uchwyt-obrotowy-tv-narozny-40-42-46-47-50-52-55-60-i5073183843.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Czy ktoś z Was próbował może używać na tym modelu funkcji "screen mirroring"? Jest ona dostępna m.in. w tabletach i smartfonach Samsunga, wiele SmartTV obsługuje już tą funkcję - w przypadku HX850 nie mogę doszukać się jednoznacznej odpowiedzi. Niby jest na oficjalnej liście modeli wspierających tą funkcję ale przy 850 widnieje adnotacja "Japan". W trybie wi-fi direct nie chce to funkcjonować - może ktoś już to rozpoznał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...