Jump to content

walosek

Użytkownik
 • Content Count

  124
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

6 Neutral

About walosek

 • Rank
  VCD
 1. Witam, Mam pytanie generalnie dotyczące zasady działania BLUETOOTH w amplitunerach. Przymierzam się do zakupu Denon AVR-X540BT z Bluetooth. Mam w związku z tym pytanie czy bluetooth w takim aplitunerze pozwoli na podłączenie słuchawek z BT i oglądanie bezprzewodowe filmów na słuchawkach, czy raczej używany jest do transmisji w drugą stronę, tzn. by amplituner odbierał muzykę z urządzenia przez BT i puszczał ją na głośnikach od kina domowego?
 2. Witam kupiłem dziś słuchawki Sony Xb950B1. Próbuje je sparować z Tv Samsung QLED 557F ale w ustawieniach dźwięku nie wyszukuje mi na bluetooth tych słuchawek. Głupi głośnik Manty znajduje a słuchawek nie. Ma ktoś jakiś pomysł? Ewentualnie jak w tym Qled odblokkwac serwisowe menu?
 3. Witam, dziś pojawił się u mnie problem z HDMI1. Do portu HDMI1 mam podłączoną telewizję kablową z UPC. Port HDMI2 to podpięte kino domowe. Wszystko działało zawsze tak samo. Po wyłączeniu kina działa dźwięk z telewizora. Dziś po włączeniu TV nie było dźwięku ani przez Kino domowe ani z TV. Najciekawsze jest, że jak przepnę na HDMI 3 lub HDMI 4 to działa wszystko po staremu, tylko na Porcie HDMI1 nie działa dźwięk. Jeśli podepnę Blu Ray pod HDMI 1 (testowo) to mam dźwięk i obraz. Do kogo mam się teraz zwrócić o pomoc? Jeśli przyjedzie serwisant od Samsunga stwierdzi że działa bo inne urządzenia podpięte pod HDMI 1 działają z dźwiękiem, jeśli natomiast przyjedzie serwis z UPC to stwierdzi że coś z Portem HDMI 1 skoro przepinając na HDmi 3 lub HDMI 4 wszystko działa. Prosze o pomoc.
 4. Witam, Po podpięciu pod QLED 55" Samsung Pendrive Patriot Supersonic Mega o pojemności 512GB urządzenie jest znajdywane, jednak jak wybiorę opcję ANULUJ by nie przeglądać jengo zawartości to po kilku sekundach wyświetla się komunikat iż urządzenie zostało odłączone a po sekundzie że urządzenie zostało podłączone czy chcę przeglądać zawartość. Gdy wybieram anuluj jest to samo. W kółko wykrywa i odłącza. Jak włączę z niego film i dam PAUZE, to po około 15 sekund bezczynności odłącza urządzenie i po sekundzie znajduje. po kilku minutach takiej zabawy wszystko się normuje i urządzenie jest podpięte bez żadnych komunikatów. Wystarczy odpiąć pendrive i podpiąć i to samo : komunikat o podłączonym urządzeniu, gdy dam anuluj odłącza i znajduje go ponownie. Na innych Pendrive jest OK. Pendrajw w NTFS. nie wiem czy przez to że taka duża pojemność?
 5. walosek

  ONE CONNECT

  Witam czy wasze One connect tez sie tak nagrEwa z gory i spodspodu? Moj od QLED 557F jest mega goracy. Chodzi kilka H.
 6. Dzisiejsza aktualizacja oprogrsmowania pomogla
 7. Witam, W modelu MU7002 i MU8002 zauważyłem, iż jak leci film z napisami (z pendriva) to po skończonej wypowiedzi aktorów napisy nie znikają tylko wyświetlane są na ekranie dopóki nie pojawią się kolejne kwestie. I tym sposobem gdy ktoś nie mówi nic w filmie przez 10 minut to na dole ekranu przez te 10 minut wyświetlane są ostatnie napisy. Jak to zmienić? Czy to we wszystkich nowych modelach Samsunga? Czy może to się da jakoś ustawić?
 8. Witam, już miałem kupować wczoraj OLED LG 55" płaski nowy tegoroczny model. W Media Expert pokazali mi ich TV OLED Lg większy który stoi u nich kilka miesięcy i ma powidoki. Na własne oczy zobaczyłem gdy włożyłem swojego pendraiva i włączyłem film, że na matrycy był znaczek LG na środku i różnej maści mazaje. Panowie odradzali mi OLED gdyż rzekomo się ponoć tak wypala. Nie pomagało ponoć czyszczenie i wyłączenia. W Media Market za to powiedzieli by nie bać się OLEDa że nie będzie czegoś takiego, że opisany przeze mnie problem powidoków był pokazany specjalnie by mnie odstraszyć od LG i zaproponować inną markę. Co sądzicie?
×
×
 • Create New...