Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 02/27/2020 in Posts

 1. 17 points
  Dzięki za dobre słowo bo nagranie tego unboxingu to było 20h roboty do 5 rano dzisiaj. A to "tylko unboxing". Ja nie jestem pasjonatem. Jedynie zbieram konsole od 30 lat i mam w domu tzw. "retro muzeum" ale nie obnoszę się z tym bo nie mam na to czasu i zajmuję się publicznie nieco inną tematyką pt. telewizory + nowe konsole. Zero pasji Nie znasz mnie a oceniasz. Byś się zdziwił jakimi sprzętami dysponuję patrząc na arhn, którego bardzo lubię bo to taki sam wariat retro z naszego świata. Ale sprzętu i starych gier w tym mnóstwo fabrycznie zapakowanych z lat 90 mam "nieco" więcej tylko jak mówię: nie nagrywam bo nie muszę i nie mam na to czasu. Może kiedyś, na emeryturze. Z całym też szacunkiem do takich osób jak arhn ale co niby kolega miałby sprawdzić w temacie 4K HDMI 2.1 w nowych konsolach itd? Tutaj kolego trzeba aparatury by to zmierzyć. A problemów i tematów jest więcej. Dzisiaj nagrywałem wywiad 40 minutowy dla Microsoftu z okazji premiery nowych Xboxów - obejrzyj za kilka tygodni, to posłuchasz co to znaczy pasja łatwo sobie popierd... ale trudno zrozumieć jak ciężko się pracuje w dobie pandemii. Wyobraź sobie jak np. obecnie przetestować nowe konsole z większością telewizorów? Nie polecam nawet myśleć. A problemów jest duuuuuuuuuuuuuuużo więcej. A jak Cię piecze coś to sobie zaparz herbatę ziołową.
 2. 10 points
  I przypadkiem to zdjęcie wypalonego OLEDa sąsiada znalazło się w hiszpańskim artykule o wadach wyświetlaczy z 2018 roku: https://hardzone.es/2018/04/15/defectos-monitores/ ja pier... co za koleś...brak słów
 3. 8 points
  Propaganda jak kazda inna, taka sama jak na tvn. Wybacz TVN może i przegina ale TVPKOREA jest lepsza niz za komuny ostatnio z ciekawości obejrzałem...kwa.. Takiej rzeczywistości to nawet komuniści nie potrafili zakrzywiać...
 4. 8 points
  Powyższe zdanie najlepiej podsumowuje dalsza część twojej wypowiedzi: Cytat z wczoraj: Smutne, że od dawna jedyne co potrafisz to posługiwać się tym zmyślonym cytatem sugerując, że użytkownicy tego forum umyślnie wprowadzają innych w błąd. Nikt z doświadczonych posiadaczy OLEDów nie twierdzi, że problem został zupełnie wyeliminowany, więc wymyśliłeś sobie bajeczkę, którą powtarzasz, bo jak widać na tym twoje argumenty się kończą. Zresztą jakiś czas temu chyba @efel prosił o cytat takiej kategorycznej wypowiedzi, stwierdzającej, że problem został w 100% wyeliminowany i oczywiście nabrałeś wody w usta. Te twoje "wrzutki" nie są więc żadnym uświadamianiem innych, jak zwykłym trollowaniem, co pokazuje jedynie dużą hipokryzję, bo sam taki zarzut lubisz wobec innych stosować.
 5. 7 points
 6. 7 points
  Nigdy nie pisałem, że problem wypaleń został w 100% wyeliminowany, a więc znowu zmyślasz i potwierdzasz, że jedynie to potrafisz. Jedyną osobą posługującą się kłamstwami jesteś więc ty sam. Jedyne co jak widać potrafisz to pisać bzdury i obrażać. Ja nie sugerowałem tobie braku rozumu, a jedynie wytknąłem hipokryzję. A co do określenia "trollowanie" to jak inaczej nazwać praktykę, którą uprawiasz na forum? Zresztą to twoje własne określenie, którym się często posługujesz. Jeżeli więc u kogoś brak kultury i rozumu to tylko u ciebie. A co do domagania się cytatów to chyba logicznym jest, że jeżeli komuś stawia się zarzut to trzeba go czymś podeprzeć, w przeciwnym wypadku jest on nic niewartym wymysłem.
 7. 7 points
  To przestań czytać swoje własne posty, gdyż wskazaną mantrę to na tym forum głównie sam powtarzasz. Prawda jest taka, że ciężko znaleźć jakiegoś doświadczonego posiadacza OLEDów, który jeszcze by twierdził, że problem wypaleń został już zupełnie wyeliminowany. To nie pomysł, ale praktyka, która jako systemu strefowego wygaszania używa drugiej monochromatycznej matrycy lcd o rozdzielczości FHD. Taki model pojawił się na rynku australijskim i chińskim, ale z dalszego rozpowszechniania na chwilę obecną zrezygnowano - podobno ze względu na fakt, że przepuszczanie światła przez dwa panele jest bardzo mało wydajne i wiąże się z dużym zapotrzebowaniem na energię.
 8. 7 points
 9. 7 points
 10. 6 points
  Pierd... jak te oszołomy z PISu za przeproszeniem. Wszędzie spisek i wina Tuska. Wiesz co, zamknijcie w pierdlu wszystkich skoro macie dowody, wypierniczcie z Polski obcy kapitał, zostawcie dwa słuszne programy TV, a do Niemców strzelajcie.
 11. 6 points
  Bez względu jakie kto ma poglądy czy sympatie polityczne, nie może udać, ze nie widzi !! W kraju, który ma recesje (po raz pierwszy od bodaj 1991r.) drugi rok z rzędu, ekipa „dobrej zmiany” przekazuje 2 mld zł na media, tfu, publiczne , a tak naprawdę dziennikarstwo polityczne. WOŚP, które uratowało dzięki zakupom sprzętu dla szpitali, zdrowie i życie setek, jak nie tysięcy najmniejszych Polaków, przez te niemal 30 lat uzbierało jakieś 1.2 mld zł. Czyli 4 mld zł wyrzucone w błoto w 2 lata vs. 90 lat żeby było w miarę porównywalnie? O kłopotach biznesu rożnej wielkości nie wspominając, ale na to kasy jakoś magicznie nie ma. Ale jest na 13,14 emerytury - to jest komuna i pusty pieniądz! Konkludując -dramat i smutek 😠😑
 12. 6 points
 13. 6 points
  A najlepiej zaświaczenie od hubia, ze on pozwolił, i ze to co maja to mogą mieć i oglądać...
 14. 6 points
  @Weteran8, zakładając nawet, że to zadziała (co nie jest na 100% pewne) to Ty tak na serio??? Dla Ciebie takie postępowanie jest ok??? Ehhhhh.... 🙁 Osobiście jak nic się nie dzieje z telewizorem, ciszyłbym się nim a nie kombinował. W gratisie spojrzenie bez wstydu w swoje odbicie w lustrze.
 15. 6 points
  Oj Adam, trochę to dziwne - w każdym poście żalisz się jak to Cię Barnaba obraża na każdym kroku, a równocześnie sam go pierwszy dzisiaj zaczepiłeś. Z jednej więc strony płaczesz, że Barnaba Cię prześladuje, a równoczesnie żyć bez niego nie możesz. Można zadać pytanie czy to nie jest już czasem syndrom sztokholmski?
 16. 6 points
  W końcu napisałeś coś z czym można się zgodzić.
 17. 6 points
  Panowie po co te kłótnie. Przecież oled się nie wypala ma takie super zabezpieczenia przed wypalaniem nawet podczas testów każdego telewizora oled jest wzmianka na tym serwisie że recenzent nie spotkał się już dawnoooo z wypaleniami. No ale jak już ci się wypali to szykuj czas na chodzenie po prawnikach, rzecznikach. Szykuj kasę na prawników, sprawy sądowe bo przecież w instrukcji jasno jest napisane że oled się wypala, a że korzystałeś z telewizora niezgodnie z instrukcją ( na przykład oglądając telewizję gdzie kanały posiadają logo ) to teraz idź do sądu i udowodnij wielbłądowi że ma garby. Nawet mi was nie szkoda...
 18. 6 points
  Widzieli najnowszy wytwór Panów z Radomia ??? Naprawiliśmy ci telewizor ale oddamy ci go pod warunkiem że nam podpiszesz oświadczenie że już więcej ci go nie naprawimy... Matryca wymieniona ale też nie dostaniesz na nią dwuletniej gwarancji tylko to leci dalej na okres gwarancji telewizora... Nie odebrałem i w poniedziałek wysyłam pismo poprzez prawnika do Philipsa... Zobaczymy jaki będzie odzew...
 19. 6 points
  To nie powinno mieć znaczenia. Telewizor służy do oglądania tego, na co mam ochotę, tak długo jak mi pozwala czas. W przeciwnym razie ten przedmiot nie powinien być sprzedawany jako telewizor, a co najwyżej atrapa. Wysłane z mojego Redmi 7A przy użyciu Tapatalka
 20. 6 points
  Posiadam B7 i faktycznie "upłynniacz" nie radzi sobie z szybkimi scenami. Mój kolega posiada C9 i tam jest o wiele lepiej. Robiłem kilka testów na materiałach, w których B7 się nie wyrabiał, C9 poradził sobie z nimi bez trudu. Także Panowie nie negujcie progresu z powodu "bo LG zawsze był w tym słaby".
 21. 6 points
  Pracuję w popularnym elektromarkecie, gdzie lubimy potestować tv ekstremalnymi materiałami. Znany test sniper od Philipsa działa na CX nieziemsko z tym upłynniaczem, co miałem przyjemność wczoraj sprawdzić (Oled motion pro ustawione na średnie). Zdecydowanie lepiej od Philipsa, czy Sony, na którym ten materiał szarpie i smuży tak, że nie da się oglądać. Ogromna poprawa wzgledem c8 i c9. Świetna robota nie wiem skąd to wychwalanie upłynniacza sony. Ten zawsze wypada najgorzej z topowej ligi tv.
 22. 6 points
  Skróciłem Twój cytat, bo zarówno na infolinii Samsunga jak Netflix wypisują wierutne bzdury. Jedyny, a zarazem nierozwiązywalny problem jest taki, że Twój TV ma szczytowo około 190 nitów. Nie da się na takim ekranie wyświetlić treści HDR tak by wyglądała dobrze. Filmy zakodowane w tym standardzie mają z reguły detale o jaskrawości do 1000 nitów lub więcej. Jeśli TV by odrzucił wszystko co ponad 190 nitami to obraz byłby odpowiednio jasny, ale pełen plam po brakujących detalach. Gdy stara się zachować przejścia tonalne to się robi ciemno. Sytuacja bez wyjścia. Zasada jest taka, że albo należy nabyć TV z wyższej półki do treści HDR (by miał wyższą luminancję), albo musi obsługiwać on Dolby Vision, bo standard ten, dzięki dynamicznym metadanym, potrafi dużo lepiej dostosować jasność konkretnej sceny do możliwości TV. Rozważ sobie dwa poniższe zdjęcia: 1. Po lewo TV, który ma 200 nitów i nie przeprowadza tone-mapping'u (nie wyświetla nic powyżej swojej jasności). Nie jest ciemny, ale nie ma w ogóle detali w bielach 2. Po lewo TV, który ma 220 nitów i przeprowadza tone-mapping. Są detale w bielach, ale obraz jest bardzo ciemny. Tak właśnie działa Twój telewizor Jedyne co możesz spróbować zrobić to operować suwakiem ST.2084 w menu TV. Maksymalne przesuniecie go w którąś stronę spowoduje rozjaśnienie obrazu. Można też spróbować użyć funkcji "kontrast dynamiczny".
 23. 6 points
  Hehe dokładnie 2 tygodnie temu włączam TV a tu aktualizacja. Bravo LG. ps. Oled gra już prawie 5 lat. Moje dzieci od 2 lat katują Youtuba - dosłownie , głównie minecraft i nic się nie chce wypalić pomimo statycznych elementów. EG910V to był bardzo dobry zakup. Nie zmieniam na 4 k bo nie ma to najmniejszego sensu.
 24. 6 points
  Na pewno mniej "zmeczony" niż ja czytając bzdury które piszesz.
 25. 6 points
  Panowie widzę, że zrobiła się dość konkretna dyskusja na temat zwrotów itd. w sklepach. Z racji, iż pracuję prawie 7 lat w RTV EURO AGD coś mogę dodać, doradzić jak to u nas wygląda. Kupując w sklepie towar który jest dostępny od ręki czy też produkt zamówiony przez stronę z odbiorem w sklepie, powyższy produkt można zwrócić do 14 dni jeśli jest produktem pełnowartościowym, czyli w przypadku tv oled LG, nie może być folia zdjęta z panelu, z przodu jak i tyłu, na otwarte/rozbebeszone opakowanie od akcesoriów mogę jeszcze przymknąć oko, produkt nie może posiadać śladów użytkowania bo co? Ktoś z Was chciałbym kupić taki tv za pare-parenaście koła i mi chciał uwierzyć potem, że nie był używany? Ktoś powie, ale jak proszę Pana mam sprawdzić tv czy mi się podoba czy pasuje? Odpowiadam, zakup musi być przemyślany, po to są doradcy, promotorzy, testy w necie, forum czy sam sprzęt na sklepie by przetestować, wszystko się dowiedzieć o danym produkcie, nie jesteśmy firmą która wypożycza sprzęt i potem klient zwraca i kupuje na alledrogo bo znajdzie taniej. W euro można bez problemu zwrócić sprzęt do 30 dni w sklepie, wystarczy mieć konto moje euro. Pracowałem dawno temu przez 3 lata w Media Markt i co tam się dzieje ze zwrotami to masakra, nawet nie sprawdzali czy działa matryca, ok nie pęknięta i przyjmujemy. Inny przykład, gość kupił kamerę za 4k, nagrał sobie wakacje na urlopie, zgrał i zwrócił kamerę.. Kumpel kupił 75NU8002 Samsunga i przysłali mu sztukę która miała ślady po uchwycie i musiał później odsyłać i kupił potem u mnie. Czemu nie od razu? Ponieważ 100zł miałem wyższą cenę i już większego rabatu nie mogłem zrobić. Proszę byście patrzyli na te rzeczy stawiając się po jednej i drugiej stronie. U nas produkt zamawiając z centralnego magazynu z wawy, produkt jest w 99,9% nowy zapakowany oryginalnie.
 26. 6 points
  Bierz 65PUS7304, naprawdę dobry model! Dobrze wykorzystane pieniądze, polecam! Seria XF już na tyle stara, że z płynności działania systemu nie będziesz zadowolony
 27. 6 points
  OLED lepiej nie kupować wcale, bo się wypali albo dostanie bandingu.
 28. 5 points
  Klaus71, tym ludziom nie przetłumaczysz, bo oni maja argumenty rodem wzięte z Kraśnika. Ciemny lud kupi każdą bajkę, tak o swoich wyborcach wypowiada się przednia siła narodu. Niech dalej się karmią codziennym pluciem na opozycję i dowalanie Trzaskowskiemu. Ja tutaj kończę pisanie bo nie ma sensu.🤮
 29. 5 points
  Ja zawsze w takiej sytuacji jak PiS robi kolejny krok w celu odebrania nam demokracji mówię - jedźcie po rodzinie, przyjaciołach i po znajomych im podziękujcie za to wszystko co się dzieje. Krasnoludki nie wybrały PiS tylko Polacy. Po 5 latach wcześniejszych rządów już nie mogli tłumaczyć, że nie wiedzą co ich czeka. Choć jak moja znajoma po studiach głosowała na Dudę tylko z tego powodu, że uwierzyła, że jej Trzaskowski zabierze 500+ to ręce opadają... No niestety - każdy kto uważał, że może się nie interesować polityką i nie chodzić na wybory za chwilę bardzo boleśnie odczuje to na własnej skórze, jak będzie miał wyłącznie 3 programy propagandowe TVP, cenzurę internetu, drogie zagraniczne produkty, a w sądzie w zderzeniu z organami państwa będzie miał sędziów na telefon.
 30. 5 points
  Z reguły piszę o rzeczach o których mogę coś powiedzieć, a wtedy chodziłem do ogólniaka i goniłem się z pałami w stanie wojennym. Oglądając obecny dziennik TV i TVP Info nie mogę się oprzeć obrzydzeniu jak tak można pluć, chwalić się jacy to jesteśmy najlepsi, jakie mamy super słupki, jak wszystko to sukces .... nie no kur... Urban to dziecko zagubione we mgle w porównaniu z obecną propagandą. I jeszcze jedno, nie myślałem, że będę w niektórych sytuacjach bał się czegoś powiedzieć lub napisać, jak kiedyś. Niestety.
 31. 5 points
  Jak bym Ci kopa w [beeep]sko zapi....ł to już byś się więcej w tym wątku nie pokazał !!!! Ileż można słuchać tego pierd.....enia, czy zromumiesz w końcu że tu są sami zadowoleni posiadacze projektrów JVC x7900/rs540??!!!! . Masz telewizor to leć klepać ozorem gdzie indziej podrzegaczu !!!! czy poza jasnością zauważyłeś może inne zmiany w obrazie ? ciekawość 😉 @pmcomp twierdzi że żarnik philipsa wystarczy wymienić, może się skusisz i zdasz nam relacje 😉
 32. 5 points
  Zapytaj kolezanki. Hubio masz racje. Tylko, ze Twoja racja, nie do kazdego trafia, bowiem inni maja inne potrzeby i zapatrywania. Musisz sie z tym pogodzic i zyc dalej, zamiast prowadzic swieta wojne. Kazda krucjata musi sie kiedys skonczyc. Pokojem albo smiercia. Wybor nalezy do Ciebie.
 33. 5 points
  Ale już tak na poważnie - skoro nie chcesz drażnić MK - to tak ja wyżej napisałem - z pomiaru wartość luminacji musi wyjść inna wartość niż 0 cd/m2. Tylko wtedy uzyskamy kontrast inny niż nieskończony, bo wynika on właśnie z obliczania kontrastu z wartościami wyższymi niż "0". Wcześniejsze panele OLED nie uzyskiwały zawsze idealnej czerni - mimo, że piksele także się kompletnie wyłączały, to światło ze świecących miejsc się trochę rozchodziło po ekranie, więc takie "odbicia" pogarszały czerń. Później powłoki zostały dopracowane i problem rozwiązany, a w konsekwencji nawet na czerni w okolicy świecącego obiektu HDR nie da się zmierzyć jakiejkolwiek luminacji - stąd kontrast nieskończony. To jest też powód dla, którego HDR tak dobrze na OLEDach wygląda, mimo że na papierze dysponują niższą mocą "świetlną" - duży kontrast bez jakiegokolwiek bloomingu i rozświetlania stref.
 34. 5 points
  Kilka dni temu do naszej redakcji zawitał najnowszy Xbox Series X! To druga konsola nowej generacji, którą rozpakowujemy i testujemy długo przed oficjalną premierą. Dzięki temu mamy też sporo czasu by sprawdzić kluczowe sprawy związane z technologią użytą w produkcie od Microsoftu. Już niedługo będziecie mogli przeczytać o tym więcej a tymczasem zajrzyjmy do środka oraz oceńmy jak wszystko zostało wykonane. Okazuje się bowiem, że czeka nas sporo smaczków dla maniaków konsol. Dodatkowo dokładnie oceniamy dołączony kable HDMI, który był zapowiadany jak zgodny z najnowszymi standardami 2.1 takimi jak 4K@120FPS czy 8K HDR.   Przeczytaj całość
 35. 5 points
  Przy białej planszy na cały ekran to się ABL włącza i w żaden sposób to nie oddaje faktycznej bieli podczas normalnych treści. No chyba, że dla kogoś normalną treścią jest plansza 100% white. To ciekawe, bo akurat w większości filmów apl jest raczej niski...
 36. 5 points
  Pamiętacie moją historię z B7? Miałem silne wypalenia, a później byłem o krok od wyrzucenia telewizora, ponieważ wyłączył się i przestał działać, później magicznie się naprawił, ale ponieważ TV jest po gwarancji, to serwisant poradził mi żebym napisał do LG, na wsparcie klienta i może tam pójdą mi na rękę. Napisałem i okazało się, ze przychyli się do mojej prośby. Ponownie zgłosili temat do serwisu, który w piątek się ze mną skontaktował, kazali zrobić zdjęcie tabliczki znamieniowej i poinformowali mnie, że zamawiają nową matrycę. Trzy miesiące po upływie gwarancji Nie spodziewałem się tego po LG. W takie sytuacji odpuszczam zabawę z rękojmią w stosunku do sklepu, w którym zakupiłem TV. Dam znać jak już wymienioną matrycę.
 37. 5 points
  Telewizora OLED w rozmiarze 65" w takim budżecie nie kupisz. Polecam rozejrzeć się za sony xh90, ewentualnie szajsungiem q80t.
 38. 5 points
  Znamienne... @Adam60, też korzystam z internetu. Jestem aktywny na kilku forach. Jakoś nigdzie mnie nie obrażają.... Może problem leży w Twojej postawie i sposobie prowadzenia dyskusji/zachowywania się na forum? Chyba zaczyna Cię ponosić. Może to właśnie Twoją osobą i tym co wyczyniasz na HDTVforum powinna zainteresować się moderacja?
 39. 5 points
  Sprzęt każdego producenta się psuje. Samsung sprzedaje zdecydowanie więcej urządzeń więc i siłą rzeczy głośniej będzie o jego awariach. Liczy się procentowy udział wadliwych produktów, a takich danych nie znasz. To jest skandal żeby jakiekolwiek urządzenie się zapalało, ale tego typu wpadki zaliczył już każdy z wiodących producentów, również Twój ukochany panasonic.
 40. 5 points
  "OLED się nie wypala i ma systemy zabezpieczające lepsze z roku na rok" 😏 Stara śpiewka, a jakoś główna cecha tej technologii pozostaje niezmienna - tj. zużywanie się materiału organicznego. I żadna marketingowa papka oraz agresywne komentarze trolli typu "kretynka" (cytat z niego samego wobec każdego kto przytoczy w dyskusji nie pasujące mu fakty) Barnaby tego nie zmienią. Obraz super ale takie tv są ryzykownym zakupem i mają mniejszą trwałość, koniec kropka.
 41. 5 points
  Pisales wszedzie, wiele razy i nigdy nie udowodniles PELNEJ oblsugi DV ( sic! ), tj kompatybilnosci z wyzszymi profilami, niz stosowane w obecnym streamingu popularnych VoD-ow. Ani z level _ID_7 - obecnie najbardziej interesujacym dla fanow UHD, ani tym bardziej, co zrozumiale, z profilami wyzszymi, niezbednymi w przyszlej, a nadchodzacej fazie UHD. Wiele osob, na roznych forach, probowalo Cie przekonac do tego, iz dopoki promowany przez Ciebie player nie potrafi odtworzyc kopii UHD-BD, nie ma podstaw, aby glosic na jego czesc peany. Jego uzytecznosc nie zbliza sie nawet do wspomnianej NV Shield, z uwagi na brak mozliwosci obslugi popularnych VoD-ow w UHD z metadanymi. Byc moze mozesz sobie Netflixa, Amazon Prime, Disneya, AppleTV, czy co tam jeszcze zamarzy Ci sie ogladac w pelnej krasie (UHD DV + Atmos, jesli jest dostepny) i oryginalnym dla materialu video klatkarzu, dzieki mozliwosciom opragromowania swojego telewiora, choc to watpliwe, ale gdyby przyszlo Ci do glowy aby uzyc tego argumentu, to jednoczesnie czyni Twoj placz nad brakiem obslugi HDR dla YouTube'a w NVS, nieuzasadnionym, bo te wlasciwosc mamy w kazdym sensownym telewizorze UHD.. Mysle, ze najwyzsza pora aby przestac spamowac watek NVS.
 42. 5 points
  no niestety nie błysnąłeś inteligencją - zatem szybkie tłumaczenie dla opornych: do wożenia ziemniaków należy przewidzieć odpowiedni pojazd odporny na takie sprawy - pan w sklepie powinien sprawdzić potrzeby i nie proponować wtedy samochodu sportowego
 43. 5 points
  To bardzo udany tv, ale absolutnie niezgodne z faktami/prawda jest, ze nie mozna jej porownywac do dzisiejszych lcd - spokojnie mozna i wiele z nich jest widocznie lepsza choc zaden z nich nie jest do kupienia za 3 tys.
 44. 5 points
  Co? Bredzisz chłopie. Nie chce mi się odpowiadać na wszystkie głupoty zawarte w tym poście, bo ręce opadają.
 45. 5 points
  Czy Wy się modlicie do tej matrycy? Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
 46. 5 points
  Też ostatnio miałem niemiłe doświadczenia z serwisem LG, chyba z jednego z lepszego serwisu producenta stał się najgorszym w PL, u mnie odrzucili gwarancje bo stwierdzili ze banding to nie wada matrycy. A u mojego kuzyna podobnie jak w Twoim wypadku odrzucili naprawę gwarancyjna bo UWAGA, UWAGA: w karcie gwarancyjnej podczas wypełniania numeru seryjnego kuzyn się pomylił i zamiast B wpisał 8 a później to poprawił i zgodnie z warunkami gwarancyjnymi punkt 3 czyli : Dokonywanie jakichkolwiek skreśleń lub poprawek w karcie gwarancyjnej pociąga za sobą jej unieważnienie. Unieważnili mu gwarancje na telewizor bo się pomylił przy przepisywaniu numeru seryjnego. Pomimo tego że miał pieczątkę i podpis pracownika sklepu na karcie gwarancyjnej. Brawo LG. Widać LG się teraz czepia wszystkiego czego można bo odsetek wadliwych OLEDów jest coraz większy, i chyba wymiana matryc jest zbyt kosztowna dla firmy LG.
 47. 5 points
  Nie stresuj się , ja tez dostaje taką emotikonkę pod prawie każdym swoim postem . Ludzie siedzą i klikają co popadnie .
 48. 5 points
  Tak, wymieniając baterie... Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
 49. 5 points
  Wlasnie w tym rzecz kolego, oled to nie zderzacz hadronow i nie jest wymagane posiadanie habilitacji z fizyki aby go obsluzyc! Ba mysle, ze wiele sie nie rozminiemy z faktami jak przyjmiemy, ze 80% nabywcow nie ma bladego pojecia o czyms takim jak powidoki/wypalenia. Coz trafiles niestety kumulacje - Philips/jego serwis jest szeroko znany z robienia klientow w balona, podczas gdy Euro RTV-AGD to jeden z najgorszych sklepow, ktory w razie klopotow wmawia klientowi, ze biale jest czarne.
 50. 5 points
  Serio nie widziałeś? To idź do sklepu :D Tam jest zero kontroli nad tym (codzienne nagłe gaszenie itd.) więc można zobaczyć dużo lepsze kwiatki. Co to jednak zmienia? Nic. Każdy wie jak jest i każdy wie, że to incydentalne zdarzenia. Twój kolega ma jak widać zero wiedzy na temat obsługi tego typu telewizora.
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+01:00


×
×
 • Create New...