Home Testy Mobile HD Dwa miesiące z Galaxy S10+. Smartfon kompletny?
Dwa miesiące z Galaxy S10+. Smartfon kompletny?

Dwa miesiące z Galaxy S10+. Smartfon kompletny?

7.21K
5

Dźwięk – Dolby Atmos robi różnicę

Jak gra Galaxy S10+? Dobrze, bardzo dobrze. Dwa stereofoniczne głośniki nastrojone we współpracy z AKG tworzą w połączeniu z obsługą Dolby Atmos bezsprzecznie jedne z najlepszych doświadczeń dźwiękowych w historii smartfonów. Kiedyś podczas słuchania muzyki lub grania normą było dla mnie używanie słuchawek, teraz natomiast coraz częściej mam ochotę po prostu użyć S10+ jako głośnika „zaopatrującego” całe pomieszczenie; nie boję się też budować klimatu podczas grania bez zestawu słuchawkowego.

Dwa miesiące z Galaxy S10 Plus. Smartfon kompletny
Głośniki stereofoniczne zlokalizowano nad ekranem oraz na spodzie smartfona. Grają bardzo czysto
Dwa miesiące z Galaxy S10 Plus. Smartfon kompletny
Głośniki stereofoniczne zlokalizowano nad ekranem oraz na spodzie smartfona. Grają bardzo czysto

Samsung w Galaxy S10+ oddał nam do dyspozycji kilka przydatnych ustawień odpowiedzialnych za jakość dźwięku. Możemy więc m.in. dostosować rodzaj efektu przestrzennego Atmos (preset „Muzyka” najlepiej sprawdza się też podczas grania). Jest ponadto – obecny również w poprzednich generacjach – „Adapt Sound”, czyli system odpowiedzialny za dostrojenie dźwięku do naszych własnych preferencji słuchowych. Osobiście po skorzystaniu z tej opcji nie zauważyłem niemal żadnej różnicy w jakości, wynikać to jednak może z faktu, iż nie należę do audiofili i nie posiadam słuchu absolutnego.

Dwa miesiące z Galaxy S10 Plus. Smartfon kompletny
Audiofile mają się czym pobawić

(7207)

Comment(5)

 1. Telefon fajny,ale największym jego minusem to chyba cena . Porównywalnego Xiaomi MI9 mozna kupić za 2 tyś zł . http://www.antutu.com/en/ranking/rank1.htm W rankingu wydajności też Chińczyk wypada lepiej.
 2. gangi007 gangi007 napisał(a):

  Samsung z cenami ściga się z Apple.Tylko zapomnieli że są z Koreii ,a na markę pracuję się latami.

 3. 22 godziny temu, kklos napisał:

  Porównywalnego Xiaomi MI9 mozna kupić za 2 tyś zł . http://www.antutu.com/en/ranking/rank1.htm W rankingu wydajności też Chińczyk wypada lepiej. 

  Wydajność to nie wszystko. Ale faktycznie nie wiem czy różnica między tymi  telefonami warta jest dwukrotnie wyższej ceny.

 4. Oczywiście Samsung jest lepszy ,ma lepszy aparat i lepszą matrycę (ekran ) , ale nie jest to różnica warta dopłaty 2 tyś zł .  Samsung powinien kosztować  tysiąc mniej .

 5. KolorowyPisak KolorowyPisak napisał(a):

  Te ceny są tragiczne. Najlepszą opcją teraz na rynku jest xaomi mi9. Za jakieś 1600zl mam smartfona idealnego ze wszystkim.