Home News DC Universe wprowadza zawartość w 4K i HDR
DC Universe wprowadza zawartość w 4K i HDR

DC Universe wprowadza zawartość w 4K i HDR

2.23K
0

Nieobsługiwana jeszcze u nas platforma DC Universe (miejmy nadzieję, że szybko się to zmieni) poszerzyła swoją ofertę o seriale 4K i HDR. Wśród nich jest między innymi „Titans”.

4K i HDR jest w wielu usługach VOD standardem (choć niestety fani Gry o tron wiedzą, że nie wszędzie). Platforma DC Universe właśnie wprowadziła streaming w takiej jakości. Pierwszymi produkcjami dostępnymi w ten sposób są między innymi „Titans”, „Doom Patrol” i „Gotham”.

DC Universe

Filmy i seriale DC Universe można oglądać w 4K HDR na Android TV, Apple TV 4K, Chromecast Ultra, FireTV i Roku. W kwietniu ukazała się także aplikacja na Xbox One, lecz jest ograniczona do Full HD.

Ponadto do serwisu w kwietniu doszła do oferty pełna biblioteka komiksów DC. Sięga ona 80 lat wstecz i obejmuje 21 000 wydań! Obecna cena abonamentu to 7,99 USD / miesiąc lub 74,99 USD / rok.


ZOBACZ TAKŻE: Disney+ w listopadzie z 4K HDR. Znamy cenę usługi VOD


Niestety, nadal nie wiemy czy (i kiedy) w ogóle będziemy mogli liczyć na debiut platformy VOD w Europie.

Źródło: flatpanels

(2232)

Jakub Krawczyński Gram od 1991, kocham moje hobby więc mam wszystkie konsole. Niemniej fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.