Home News Rozpoczynają się zdjęcia do serialu Wiedźmin!
Rozpoczynają się zdjęcia do serialu Wiedźmin!

Rozpoczynają się zdjęcia do serialu Wiedźmin!

381
0

Właśnie rozpoczęły się zdjęcia do serialu Wiedźmin produkowanego przez Netflix. Firma poinformowała także o obsadzeniu dodatkowych ról.

Netflix za pośrednictwem Twittera opublikował krótkie nagranie pokazujące Henry’ego Cavilla jako Geralta – co ciekawe bez make-upu na twarzy, choć z szarymi, długimi włosami, popijającego eliksir.

Poza tym Netflix poinformował także o obsadzeniu reszty ról, w tym między innymi Triss i Jaskra. Warto nadmienić, że w jednej z ról zagra brat Madsa Mikkelsena, Lars. Oprócz tego znajdziemy tutaj aktorki i aktorów znanych m.in. z serialu Twin Peaks, Harry’ego Pottera, Gry o Tron i innych. Znalazło się także miejsce dla Macieja Musiała, którego niebawem będzie można zobaczyć w innym netfliksowym serialu, 1983 (premiera 30 listopada 2018).

Wiedźmin Serial Wiedźmin ukaże się w 2019 roku i jest obecnie kręcony na Węgrzech.

 

(381)

Jakub Krawczyński Gram od 1991, kocham moje hobby więc mam wszystkie konsole. Niemniej fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.