Home News Mamy pierwszy gameplay z remake’u MediEvil w 4K na PS4 Pro
Mamy pierwszy gameplay z remake’u MediEvil w 4K na PS4 Pro

Mamy pierwszy gameplay z remake’u MediEvil w 4K na PS4 Pro

430
0

Sony właśnie opublikowało zwiastun remake’u MediEvil. Jest to zarazem pierwsza okazja by przyjrzeć się temu, jak wygląda rozgrywka.

Niedawno donosiliśmy o tym, że Sony planuje w Halloween opublikować trailer nowej wersji MediEvil. Właśnie przed chwilą, około godziny 15:00 naszego czasu, oficjalny profil PlayStation na YouTube udostępnił nagranie.

Zwiastun trwa 1:44 min. i składa się w zasadzie w całości z segmentów ukazujących rozgrywkę. Zestawione są ze sobą fragmenty z oryginału z tymi samymi miejscówkami zrealizowanymi na nowo ze współczesną grafiką (na PS4 Pro w 4K).

Różnica jest kolosalna i zdaje się, że gra działa także w 60 klatkach na sekundę. Co więcej, odniosłem wrażenie, że system walki i poruszania postaci jest całkowicie zmieniony, tak raczej więc nie będzie to jedynie powrót starego cesarza w nowych szatach.

MediEvil

MediEvil ukaże się w 2019 roku, choć dokładny termin nie jest jeszcze znany.

MediEvil4k menu

(430)

Jakub Krawczyński Z wykształcenia anglista i pedagog - lubuje się w rąbniętej muzyce i alienujących filmach. Podobno zna się na grach i dlatego bezwstydnie przyznaje się do tego w notce o sobie, bo i tak ich nikt nie czyta.