Uwielbiana animacja powraca po raz kolejny! Kiedy premiera?
Chcecie już za młodu przygotować swoje pociechy do zostania wielbicielami kina grozy? Trudno o lepszy do tego sposób, niż seans tych animacji!

Hotel Transylwania oficjalnie powraca z częścią piątą!
Tym razem w centrum wydarzeń znajdzie się Mavis, córka Draculi, który szczęśliwie raczy się urokami emerytury. Przynajmniej do czasu, kiedy decyduje się powierzyć zarządzanie legendarnym hotelem dla potworów swojej w-jego-oczach-i-tak-za-małej-córeczce. Pal licho, że ma ona jakieś 150 lat.

Hotel Transylwania 5 zawita na ekrany kin 8. października 2027 roku, pięć lat po premierze odsłony czwartej, dystrybuowanej w naszym kraju z podtytułem Transformania.
Tę odsłonę animacji od Sony z dreszczykiem odnajdziecie na Prime Video. Pozostałe 3 natomiast – na Netflixie. Szefowa działu filmowego studia MGM o powstającym właśnie prokejcie wypowiedziała się w sposób następujący: Hotel Transylwania to jedna z tych rzadkich serii, które stały się ukochaną tradycją dla rodzin na całym świecie – seria filmowa, która zawsze łączyła w sobie niekonwencjonalny humor z autentycznym zaangażowaniem. Jesteśmy podekscytowani współpracą z Sony Pictures Animation, aby przywrócić Drac Pack na duży ekran i kontynuować tradycję pomysłowego, opartego na postaciach opowiadania historii, które widzowie uwielbiają od ponad dekady. Ja również jestem podekscytowany! Ciekawe, w jaką stronę pójdzie sama animacja, szczególnie z reżyserem Across the Spider-Verse na pokładzie! Jeśli zostanie utrzymany klimat zdjęcia promocyjnego – będziemy w domu!
Źródło: Variety
Zobacz więcej:
(1)