Home Testy Telewizory LCD Philips Testujemy Philips PUS7504: doskonały dźwięk i Ambilight
Testujemy Philips PUS7504: doskonały dźwięk i Ambilight

Testujemy Philips PUS7504: doskonały dźwięk i Ambilight

8.23K
1

Do naszej redakcji trafił właśnie kolejny model telewizora LCD od firmy Philips przeznaczony na 2019 rok. Philips PUS7504 to niedrogi telewizor w ofercie firmy, który charakteryzuje się podwyższonym standardem dźwięku względem innych telewizorów z tej półki cenowej oraz unikalnym systemem barwnego podświetlenia Ambilight.

Starszy brat Philipsa Performance?

Telewizor Philips PUS7504 to starszy brat najbardziej popularnego i dostępnego w tym roku Philipsa z serii Performance czyli PUS7304 / PUS7334, którego opisywaliśmy nie tak dawno na portalu. Firma określa serię performance jako “telewizor dla każdego”. Pod względem obrazu, PUS7504 prezentuje się bardzo podobnie. Zdaniem Philipsa, jakość obrazu jest złotym środkiem pomiędzy ceną a jakością jaką może zaoferować obecnie telewizor. Trudno się z tym nie zgodzić gdy telewizor w wersji 50 calowej kosztuje między 2600 a 3000 zł. Jakie są główne różnice między serią Performance a PUS7504? Dwie najważniejsze:

 • Dużo lepszej jakości dźwięk z wbudowanych głośników w telewizor
 • Inny wygląd telewizora

Oprócz tego oferuje doskonale znane wyróżniki takie jak:

 • Unikalny system barwnego podświetlenia Ambilight
 • Procesor obrazu P5
 • System multimedialny Android TV
 • Jednoczesne wsparcie technologii premium HDR: Dolby Vision oraz HDR10+
 • Niski Input lag dla graczy konsolowych oraz PC

test Philips PUS7504 ambilight dźwięk

Różnica w cenie między obiema seriami nie jest duża bo wynosi od 100 do 400 zł w zależności od sklepu, które obecnie oferują tak zróżnicowane promocje cenowe. Jeżeli więc zależy nam na lepszym dźwięku bez udziału zewnętrznych urządzeń to może to być atrakcyjna oferta, warta rozważenia. Przyjrzyjmy się dokładniej jak zbudowany został system dźwiękowy w nowym modelu Philipsa.

Advertisement

(8232)

Piotr "Gmeru" Gmerek Redaktor naczelny HDTVPolska. Posiadacz THX Certified Level 2. Członek polskiego oddziału SMPTE. Maniak najwyższej jakości obrazu. Poniżej 4K nie schodzę ;-). Pasjonat i kolekcjoner konsol, gier oraz filmów. Na słowo "Limitowana edycja" dostaję gęsiej skórki ;-).

Comment(1)

 1. Czy na pewno 50″ to IPS a 55″ to VA? Bo w necie widziałem informację że 50" to VA.
  Jak brzmi dźwięk z głośnika niskotonowego jeśli tv wisi na ścianie?
  Czy ta podstawka jest odkręcana by można go było powiesić na ścianie?