Home News Seria OnePlus TV z modelem OLED, premiera wkrótce?
Seria OnePlus TV z modelem OLED, premiera wkrótce?

Seria OnePlus TV z modelem OLED, premiera wkrótce?

1.93K
0

Niedawno pisaliśmy o OnePlus TV jako serii “unikatowych” telewizorów LCD na Android TV. Tymczasem pojawiły się doniesienia sugerujące rychłą premierę oraz istnienie modelu OLED.

Portal Gizmochina twierdzi, że OnePlus TV najprawdopodobniej ukaże się pomiędzy 25 a 30 września. Najbardziej realistyczną datą wydania ma być według tego źródła 26 września.

OnePlus TV

Natomiast inny serwis, Mysmartprice, donosi również, że jeden z modeli telewizora OnePlus ma posiadać ekran OLED. AVforums z kolei zauważa, że producentem jednego z czterech (43”, 55”, 65”, 75”) paneli jest TPV Display Technologies, firma specjalizująca się w produkcji monitorów TFT LCD.

Nadal niestety nie znamy dokładnych parametrów technicznych OnePlus TV. Wiadomo jedynie, że ma być dostępny w czterech różnych calażach, posiadać preinstalowany Android TV i będzie zgodny z Bluetooth 5.0. Urządzenie ma również być kompatybilne z asystentem głosowym, choć nie potwierdzono, czy będzie to Asystent Google, Amazon Alexa, czy własne rozwiązanie.


ZOBACZ TAKŻE: Honor Vision – Smart TV z Huawei Harmony OS


Przedwczoraj inna firma specjalizująca się do tej pory wyłącznie w smartfonach ogłosiła swój telewizor. Był to Honor Vision z autorskim systemem operacyjnym Huawei Harmony OS. Być może będzie to teraz coraz częstsza praktyka?

Źródło: AVForums, Gizmochina, Mysmartprice

(1932)

Jakub Krawczyński Fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
Powiadom o