Home Promocje Black Friday 2021 Najtaniej w historii dla fanów jakości obrazu, kinowy 4K OLED 65 cali Panasonic HZ980 w mega promocji Black Friday. Gdzie kupić?
Najtaniej w historii dla fanów jakości obrazu, kinowy 4K OLED 65 cali Panasonic HZ980 w mega promocji Black Friday. Gdzie kupić?

Najtaniej w historii dla fanów jakości obrazu, kinowy 4K OLED 65 cali Panasonic HZ980 w mega promocji Black Friday. Gdzie kupić?

1.46K
0

Wiele osób szuka telewizora OLED w dużym, 65 calowym rozmiarze. Ceny takich przekątnych w organicznych telewizorach nigdy nie rozpieszczają kupujących, ale coraz częściej pojawiają się ciekawe promocje na coś więcej niż 55 cali. Dobrym przykładem jest telewizor 4K OLED do filmów marki Panasonic poniżej 5000 złotych. Taka sytuacja chyba jeszcze nie miała miejsca! W sieci Media Expert model HZ980 z ekranem 65 cali można kupić za zaledwie 4665 zł w ramach akcji “Black Wtorek” oraz 2 rat gratis! Odbiornik posiada matrycę 120Hz, inteligentny procesor HCX Pro, wsparcie dla Dolby Vision IQ, a także wybrane funkcje HDMI 2.1! W jaki sposób kupić go w tak okazyjnej cenie?

Czytelniku. Jako jedyni w kraju sprawdzamy osobiście opisywane telewizory pod względem posiadanych parametrów za pomocą specjalistycznego sprzętu pomiarowego o wartości ponad 100 000 zł:

 • Spektroradiometr Jeti Specbos 1211 oraz Jeti Spectraval 1511
 • Kolorymetr Klein-K10A oraz Klein-K80
 • Murideo Fresco Six-G (Dolby Vision)
 • Murideo The SEVEN Generator HDMI 2.1 4K/120fps (Dolby Vision, Dolby Audio)
 • Autorski pomiar Input Lag w 4K HDR (jako jedyni w Polsce dokonujemy takich pomiarów w 4K HDR)
 • Najlepsze na rynku kable HDMI: MagicLink

Masz więc pewność, że czytasz o produkcie czy promocji, która nie jest przepisana z ulotki lub z innej strony w sieci bez jej faktycznego sprawdzenia. Jeżeli zamierzasz skorzystać z naszego tekstu, skontaktuj się z Redakcją. Wszelkie prawa do informacji i zdjęć z testów HDTVPolska są zastrzeżone!

Pomiary w redakcji HDTVPolska za pomocą spektrometru Jeti Specbos 1211 i kolorymetru Klein K10A

magicLinks_2_1

Promocja “Black Wtorek” na telewizor Panasonic 4K OLED HZ980 z ekranem 65 cali za 4665 zł w Media Expert!

Okazja pojawiła się w sieci Media Expert z okazji jednodniowej akcji “Black Wtorek” oraz akcji związanej ze sprzedażą ratalną. Sklep oferuje model HZ980 65 cali z 2020 roku w bardzo niskiej cenie. Na pokładzie tego telewizora 4K OLED 60Hz znajduje się zaawansowany, kinowy procesor obrazu HCX Pro, a także wsparcie dla formatu HDR Dolby Vision IQ – będzie doskonałym wyborem do filmów! Telewizor obsługuje też wybrane obecne w standardzie HDMI 2.1: ALLM i eARC.

Promocja panasonic hz980

Dostępność modelu w promocji Taniej o
Telewizor PANASONIC TX55HZ980E 65″ OLED 4K 60Hz HDMI 2.1 4 665 zł 5 799 zł 1 134 zł

Promocja black friday 201 Panasonic HZ980 65 cali

Warto wiedzieć, że kupując powyższy telewizor Panasonic HZ980 w 65 calach, dodatkowo możemy też zdecydować się na skorzystanie z atrakcyjnej oferty ratalnej – do 30 rat 0% bez opłat przez pół roku. Dzięki 2 ratom gratis, cena wyniesie wspomniane 4665 zł.

Czym charakteryzują się telewizory OLED Panasonic 2020?

Obecny rok przyniósł kilka kluczowych zmian, które wpłynęły na jeszcze lepszą jakość obrazu we wszystkich trzech modelach firmy. Skupiono się bowiem na kolejnych opcjach związanych z perfekcyjnym potencjałem do fachowej kalibracji obrazu czy nad poprawą płynności ruchu, która teraz jest wręcz doskonała. Patrząc więc na najważniejsze cechy tegorocznych modeli możemy wyróżnić takie elementy jak:

 • Autorski “tuning” matrycy OLED o nazwie Master HDR OLED Professional Edition w referencyjnym modelu HZ2000
 • Udział znanego kolorysty z Hollywood przy produkcji modelu HZ2000 (Stefan Sonnenfeld)
 • Najwyższe średnie poziomy jasności HDR z dostępnych na rynku TV OLED w tym HZ2000 z wynikiem aż 880 nitów w szczytowych momentach
 • Inteligentny procesor HCX PRO
 • Wsparcie zarówno dla technologii HDR10+ jak i dla Dolby Vision
 • Ogromna poprawa ostrości w ruchu – zachowanie jak w matrycy 240Hz. W tym celu zastosowano technologię Black Frame Insertion
 • Wsparcie dla trybu Filmmaker Mode, który eliminuje wszelkie efekty tzw. interpolacji, czyli upłynniania
 • Obsługa technologii Dolby Vision IQ, która dostosowuje obraz w DV pod bieżące warunki świetlne w pokoju
 • Możliwość wyłączanie tone-mappingu z poziomu menu systemowego. Tone-mapping odpowiada za mapowanie jasności (treści HDR), by odtworzyć je na ekranie bez nadmiernej utraty szczegółów w bielach. Jest to kluczowe w przypadku oglądania filmów w warunkach domowych
 • Telewizory OLED Panasonic, cechują się najniższymi punktami kalibracji wśród wszystkich telewizorów. Wynoszą one 1,3% i 0,5%. Daje to profesjonalistom i miłośnikom kina możliwość precyzyjnego ustawienia płynnego przejścia z pełnej czerni do jej nieco jaśniejszych odcieni
 • Obsługa plansz testowych CalMAN PatternGen oprogramowania CalMAN® firmy Portrait Displays® wraz z funkcją AutoCal. Daje to możliwość wyświetlania plansz kontrolnych bezpośredni z telewizora, bez użycia generatora, a także półautomatyczny proces kalibracji. Oczywiście pod warunkiem posiadania sprzętu pomiarowego i oprogramowania
 • Wsparcie dla dźwięku Dolby Atmos
 • Funkcja Bluetooth Audio Link
 • Obsługa funkcji Google Assistant (jeszcze nie w j. polskim)
 • Obsługa funkcji Alexa (jeszcze nie w j. polskim)

Pełna wiedza na temat objętych wyprzedażą serii Panasonic OLED z 2020 roku dostępna jest w tym miejscu:

magicLinks_2_1

Źródła: Media Expert, Panasonic


Więcej na temat produktów firmy Panasonic:

(1456)

0 0 głos
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x