Home News Polsat Box: wielkie zmiany na liście kanałów. Gdzie teraz znaleźć swoje ulubione?
Polsat Box: wielkie zmiany na liście kanałów. Gdzie teraz znaleźć swoje ulubione?

Polsat Box: wielkie zmiany na liście kanałów. Gdzie teraz znaleźć swoje ulubione?

1.16K
0

Sieć telewizji Polsat Box wprowadza nową listę stacji. Od początku lutego będzie obowiązywał inny porządek, a poszczególne kanały zmienią swoje pozycje. Reorganizacja obejmie miejsca od 1 do 50, ale – co ważne – nie będzie żadnej ingerencji we własne listy tworzone przez abonentów.

Lista kanałów w Polsat Box przebudowana – od 1 lutego nowy porządek! Gdzie znaleźć poszczególne stacje?

Zmiany na listach kanałów będących w katalogach poszczególnych platform telewizji to coś naturalnego, a takie procesy zachodzą bardzo często. Niekiedy ma to charakter zaledwie pojedynczych roszad, co jakiś czas jednak mamy do czynienia z gruntownymi przetasowaniami i tak można określić to, co 1 lutego wdroży Polsat Box. Analizując grafikę przekazywaną dalej przez serwis Wirtualnemedia.pl widać, że chodzi głównie o roszady wśród kanałów informacyjnych:

fot. za: Wirtualnemedia.pl

Przede wszystkim abonenci odczują zmiany na swoich dekoderach w samej czołówce listy, bo 2. pozycję zajmie w czwartek Polsat News HD. Tam dotychczas znajdowało się TV4 (od 1 lutego spadnie na 27. miejsce). Dalej nowe, wyższe pozycje zajmą też uruchomione relatywnie niedawno stacje Wydarzenia 24 i Polsat News Polityka HD. To tylko kilka z szeregu zmian, które są widoczne na powyższej rozpisce.

Rzeczniczka prasowa Cyfrowego Polsatu Olga Zomer przekazała następujące słowa w kontekście zmian: “Wszyscy nadal będą mieli te same kanały, nie zmienia się ich liczba, ale wyłącznie kolejność na liście w zakresie pozycji 1-50. Wprowadzane zmiany nie będą miały wpływu na listy ulubionych kanałów utworzone indywidualnie przez abonentów – kanały ze swoich list abonenci będą mogli oglądać jak dotychczas, na miejscach ustalonych w ramach swoich list”.Oficjalnie: koniec Cyfrowego Polsatu i Ipla! Nowe marki to Polsat Box i Polsat Box Go. Co się zmieni u operatora telewizji?

Źródło: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/polsat-box-cyfrowy-polsat-lista-kanalow-zmiany-polsat-news-wydarzenia-24-polsat-news-polityka-hd-jak-ogladac


Telewizja i kanały – przeczytaj więcej:

(1162)

1.5 2 głosy
Article Rating
Andrzej Tuchalski W redakcji odpowiada za treści związane z naziemną telewizją cyfrową, satelitarną oraz kablową. Prywatnie wielki miłośnik kotów oraz pływania.
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x