Home News Wybuchowy thriller potężnym hitem na Netflix. Jeszcze nie widziałeś?
Wybuchowy thriller potężnym hitem na Netflix. Jeszcze nie widziałeś?

Wybuchowy thriller potężnym hitem na Netflix. Jeszcze nie widziałeś?

314
0

Przebojowe filmy akcji mają to do siebie, że często stają się hitami na Netflix i to niezależnie od poziomu, jaki prezentują. Zmieszany z błotem przez krytyków i widzów thriller “Cena strachu” nadal znajduje się w ścisłej czołówce rankingu TOP 10 w Polsce!

TOP 10 na Netflix dzisiaj – film “Cena strachu” wciąż w czołówce. Warto obejrzeć?

Jakie filmy aktualnie znajdują się w rankingu TOP 10 filmów na Netflix w Polsce? Dużą popularnością w naszym kraju nadal cieszy się francuski thriller “Cena strachu”, który zadebiutował pod koniec marca. To dzieło wprawdzie nie może się pochwalić przychylnymi opiniami ekspertów i oglądających (4,5/10 w IMDb), ale u nas tytuł włącza naprawdę sporo osób. Na tyle sporo, że tydzień po debiucie “Siła strachu” piastuje pozycję numer 2 w filmowym rankingu. Tuż przed weekendem produkcja ustępuje miejsca tylko “Nic na siłę”, a wyprzedza “Serce łowcy”.

Jakie jeszcze filmy znajdują się dzisiaj w TOP 10 na Netflix? Wszystkie szczegóły poniżej.

O czym jest film “Cena strachu”? Tak fabułę streszcza serwis: “W samym środku pustyni, w pobliżu obozu dla uchodźców, szyb naftowy staje w płomieniach, bezpośrednio zagrażając życiu okolicznych mieszkańców. Firma wiertnicza wysyła na miejsce ekspertów, którzy doskonale wiedzą, że katastrofie może zapobiec tylko jedno rozwiązanie. Muszą w ciągu 24 godzin zdetonować szyb za pomocą nitrogliceryny. Firma sowicie opłaca zespół specjalny, aby w dwóch ciężarówkach przetransportował 200 kg materiałów wybuchowych z odległości 800 km. Zespół ma już mniej niż 20 godzin na dotarcie do szybu naftowego. 20 godzin na pokonanie kontrolowanych przez uzbrojonych rebeliantów wrogich stref i pól minowych w dwóch załadowanych nitrogliceryną ciężarówkach mknących po nierównym terenie. Zaczyna się wyścig z czasem…”

Jakie inne filmy – zarówno polskie jak i międzynarodowe – ogląda się dziś u nas najchętniej? Oto pełny ranking TOP 10 na Netflix (aktualny na piątek 5 kwietnia 2024):

  1. Nic na siłę
  2. Cena strachu
  3. Serce łowcy
  4. Sing 2
  5. Więzień labiryntu
  6. Piep*zyć Mickiewicza
  7. Spoczywaj w pokoju
  8. Więzień labiryntu: Próby ognia
  9. Glass
  10. Ojciec Stu

Źródło: Netflix


Filmy, seriale i serwisy VoD – przeczytaj więcej:

(314)

0 0 głos
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x