Home News To najnowszy film 90-letniego Romana Polańskiego. Jest data premiery w Polsce!
To najnowszy film 90-letniego Romana Polańskiego. Jest data premiery w Polsce!

To najnowszy film 90-letniego Romana Polańskiego. Jest data premiery w Polsce!

955
0

Roman Polański, pomimo 90 lat “na karku”, nadal tworzy filmy. Najnowsze dzieło legendarnego polskiego reżysera zadebiutuje w polskich kinach już 3 listopada! To komedia “The Palace” – o czym opowie i kiedy dokładnie będziemy ją mogli obejrzeć?

“The Palace” to najnowszy film Romana Polańskiego. Data premiery komedii ustalona na 3 listopada!

Na początku listopada do polskich kin wejdzie najświeższy film Romana Polańskiego. Reżyser pomimo zaawansowanego wieku nie rezygnuje z twórczej działalności i tym razem serwuje widzom pełną czarnego humoru komedię “The Palace”. Produkcja miała już swoją premierę na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji. Od 3 listopada będzie ją natomiast można oglądać w polskich kinach. Zobaczmy zwiastun:

Nad scenariuszem “The Palace” Polański pochylił się wraz z Jerzym Skolimowskim i Ewą Piaskowską. W komedii Polaka zagrali Oliver Masucci, Fanny Ardant, John Cleese, Bronwyn James, Joaquim de Almeida, Luca Barbareschi, Milan Peschel, Fortunato Cerlino i Mickey Rourke.

Tak prezentuje się opis od dystrybutora filmy “The Palace”:

“W ekskluzywnym hotelu w szwajcarskich Alpach, egzotyczna mieszanka zamożnych gości, roz-pieszczanych przez obsługę hotelową, stawia czoła ostatniemu dniu mijającego milenium. Nie-którzy boją się końca świata, inni nie mogą doczekać się świtu nowej, wspaniałej przyszłości.

Twórcy filmu przeplatają się wątki, czarny humor, zestawienia absurdu i zadziwiających kon-kluzji. Ale także momenty nostalgii dla świata, który, jakkolwiek by się to mogło teraz wydawać żałosnym, w ostatnich godzinach dwudziestego wieku, kierował się jednak logiką i racjonalnym optymizmem co do własnej przyszłości.”

filmy w kinie kino barbie oppenheimer

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=xsDOCJ6197E


Filmy, seriale i serwisy VoD – przeczytaj więcej:

(955)

1 1 głos
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x