Home Gry na PC Najlepsze gry z HDR na PS4/Xbox One/PC (TOP6)
Najlepsze gry z HDR na PS4/Xbox One/PC (TOP6)

Najlepsze gry z HDR na PS4/Xbox One/PC (TOP6)

11.72K
7

Jakie najlepsze gry z HDR pokażą potencjał świeżo zakupionego telewizora czy projektora 4K Ultra HD? To pytanie stawia sobie często nabywca nowego wyświetlacza. Szczególnie takiego z wyższej półki. Bo jak już wiemy, ocena jakości 4K Ultra HD zależy w dużej mierze nie tylko od wykonania samej gry ale także od potencjału jaki drzemie w zakupionym telewizorze. A ten może zaczynać się tylko od rozdzielczości 4K poprzez lepsze kolory a kończąc na realistycznym obrazie zagwarantowanym przez wysoką jasność HDR.

Technologia 4K Ultra HD obecna jest w świecie gier od kilku ładnych lat. Początki były trudne jednak twórcy dość szybko nauczyli się jak odpowiednio implementować takie efekty jak HDR czy szeroką paletę barw (WCG). Bo oczywistym jest, że stosowanie wyższej rozdzielczości w gamingu jest sprawą oczywistą. Do dziś jednak zdarzają się różne kwiatki a HDR potrafi być albo w ogóle nieobecny albo być źle zaprogramowany. I to nawet w wielkich i znanych tytułach. Na rynku mamy jednak kilka poważnie wyróżniających się produkcji, które powinniście sprawdzić jako pierwsze gdy chcecie zobaczyć moc swojego wyświetlacza. Do wpisu zaprosiłem oczywiście Kubę, który podał niżej jego zdaniem, tytuły robiące największe wrażenie. Ja także nie omieszkałem dodać czegoś od siebie. Jakie są więc obecnie najlepsze gry z HDR naszym zdaniem?

The Division 2

 

(11715)

Piotr "Gmeru" Gmerek Redaktor naczelny HDTVPolska. Posiadacz THX Certified Level 2. Członek polskiego oddziału SMPTE. Maniak najwyższej jakości obrazu. Poniżej 4K nie schodzę ;-). Pasjonat i kolekcjoner konsol, gier oraz filmów. Na słowo "Limitowana edycja" dostaję gęsiej skórki ;-).

7
Dodaj komentarz

avatar
0 Tematy w komentarzach
0 Odpowiedzi na temat
0 Obserwujący
 
Najczęściej komentowany komentarz
Najgorętszy wątek komentarza
0 Komentuj autorów
Autorzy ostatnich komentarzy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o