Home Testy Konsole Blood & Truth. Brytolski John Wick VR | RECENZJA PSVR
Blood & Truth. Brytolski John Wick VR | RECENZJA PSVR

Blood & Truth. Brytolski John Wick VR | RECENZJA PSVR

802
0

Gry wysokiej jakości na PSVR nadal nie ukazują się tak często, jakbyśmy tego chcieli. Tym bardziej jeśli na horyzoncie pojawia się tytuł z potencjałem, jak Blood & Truth, wzbudza on zainteresowanie. Czy mamy do czynienia z symulatorem Johna Wicka?

Wstęp

Blood & Truth

Do tej pory w świecie gier VR na PS4 brakowało tytułów z ambicjami tzw. blockbusterów. Większość gier skupiała się wyłącznie na mechanicznych doznaniach związanych z unikatowością medium wirtualnej rzeczywistości. Rzadko kiedy w tego typu tytułach twórcy kładli nacisk na fabułę i otoczkę. Blood & Truth jest być może pierwszą, kompletną grą na PSVR, która łączy ciekawie zaprojektowaną akcję, a przy okazji dorzuca rozbudowany element narracji. Oczywiście wszystko w konwencji łatwo przyswajalnego “popkorniaka”.

(802)

Jakub Krawczyński Gram od 1991, kocham moje hobby więc mam wszystkie konsole. Niemniej fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.
REKLAMA: Automatyczne przekierowanie nastąpi za 20 sekund Przejdź do HDTVPolska teraz »